Zdejmij burkę przed klientem. Czy da się uregulować sprawę symboli religijnych w miejscu pracy?

| Aktualizacja:

Z uregulowaniem kwestii noszenia symboli religijnych w miejscu pracy nie radzą sobie ani firmy, ani sądy, ani Unia Europejska. Zawsze ktoś czuje się pokrzywdzony.

wróć do artykułu
  • ~socjolog
    (2016-09-15 12:05)
    Burka jest symbolem islamistycznego ekstremizmu, wiec nie tylko powinna byc zakazana w bankach, ale takze zakazana w calej UE.
  • ~Christi
    (2016-09-14 18:22)
    ok. zgadzam sie, ale pod warunkoem ze znikna taz wszystkie krzyze jakie we bankach zawisly po 2005 roku.
  • ~Bogdan
    (2016-09-13 14:41)
    Żyd, muzułmanin, buddysta, zielonoświątkowiec, etc. . Przede wszystkim CZŁOWIEK. Człowiek szyje mi ubranie, człowiek obsługuje w restauracji, banku, sklepie. Po kiego wała dzielić nas - ludzi - na grupy, podgrupy. Homo Homini lupus est nie lepiej zastąpić Człowiek Człowiekowi bratem. Nie jestem nawiedzony. Staram się być Człowiekiem. Bo Człowieczeństwo likwiduje spory, bariery.
  • ~Aq
    (2016-09-13 11:33)
    Tu nie chodzi o to czy symbole religijne kogoś obrażają czy nie. Tu chodzi o to, że wszyscy spoza Europy pwoinni mieć zakaz propagowania swojej kultury i religii! Wszyscy nie Europejczycy osiedlający się w UE muszą przyjmować naszą kulture i styl życia. A rdzenni Europejczycy oczywiście pwinni mieć swobodę w w tej materii. Oczywiści bezwzgledny zakaz islamu i judaizmu dla wszystkich w Europie. Bo równi to ludzie mogą być na gruncie neutralnym, natomiast u nas to my mamy mieć pierszeństwo, a reszta się dostosować. Tylko w ten sposób przetrwa Europa i jej kultura.
  • ~a
    (2016-09-13 06:42)
    Jesli ktos jest w burce to wystarczy go przesiesc w miejsc gdzie nie maja kontaktu z klientem.
  • ~vh
    (2016-09-12 13:55)
    Ja caly czas jestem przesladowany - odmawia mi sie prawa do noszenia swietego dla Buddystow krzyza - swastyki...
  • ~vh
    (2016-09-12 13:54)
    Ja caly czas jestem przesladowany odmawia mi sie prawa do noszenia swietego dla Buddystow krzyza - swastyki...
  • ~Sru
    (2016-09-12 09:26)
    Mały krzyżyk na szyi ,mała gwiazda Dawida. Komu wolno,a komu nie?
  • ~mjk
    (2016-09-12 08:40)
    Świeckie państwo oznacza państwo tolerancyjne. Tolerancja zaś, uczone ******* to zgoda na "inność" sąsiada, kolegi, współpracownika. Nie jest tolerancją narzucana z góry na sowietską modłę urawniłowka i zakaz "wszystkiego wszystkim".
  • ~kinte
    (2016-09-12 08:36)
    mało tego ta pani mu jeszcze pokazala goło żić informacja pewna jak całe szechterowe gów......o
  • ~Ozz
    (2016-09-12 00:53)
    Tego rodzaju bajeczki produkuje się dla zagranicy aby pokąsać jaki to straszny antysemityzm istnieje wtym kraju, aby jąkała dalej dostawał dotacje dla swego szmatławca wraz zlewackimi organizacjami sponsorowani przez wrogów Polski
  • ~abc de
    (2016-09-11 23:43)
    Ten znak w banku kojarzy sie z lichwa - asocjacja jest oczywista
  • ~jap
    (2016-09-11 21:34)
    Państwo świeckie. Forever! religia do domów modlitwy.
  • ~Rdzawy ortodonta
    (2016-09-11 21:24)
    A wystarczy tylko założyć różowe okulary.