Wypaleni przez Mordor. "Praca w korporacji doprowadziła mnie do skrajnego wyczerpania..."

Dziś, kiedy ktoś mówi, że pracuje w korporacji, coraz częściej w głosie rozmówcy usłyszy ton współczucia. Korporacje dają dobre doświadczenia, pod warunkiem że ma się świadomość własnych wartości, celów. I pilnuje się zdrowia.

wróć do artykułu
  • ~misha
    (2015-06-05 22:47)
    Przeczytalam ten artykul i moge powiedziec, ze pani Skoczek jest po stronie korporacji. Nie chce sie odwazyc na ich skrytykowanie. Naprawde obwila wszystko w bawelne. Tak naprawde to dzieki korporacji zdowbywa klijentele. Zwiazek pani Skoczek z korporacjami mozna opisac jako symbioze.Kase robi na ofiarach korporacji, bo przeciez fundacja jakos zarabia.
    Moim zdaniem takie fundacje nikomu nic nie pomoga.
  • ~gość
    (2015-06-05 22:32)
    'Korporacja wiele oferuje i wiele żąda. Coś za coś.' - ten eufemizm zastępuje dziś słowo WYZYSK! Po co owijać w bawełnę bezwzględny drenaż naszych specjalistów za ułamek tego, co zarobili by w Unii lub w USA!
  • ~wyborca/ pacoirek,siusiu i Zono sie zajmijta.
    (2015-06-05 22:19)
    *** Jesli hceta by Was cytac,dobrym slowem sie zajmijta,
    Zadbajta o swoje Zony, wody sie napijta.
  • ~t
    (2015-06-05 22:15)
    pierdu pierdu anie praca
    a za darmo tez nie robia więc niech nie płaczą zawsze mogą sie zwolnić
  • ~PIS-SKOKI-280 milionow ukradli-LUKSEMBURG
    (2015-06-05 20:59)
    Ch...d...i zlodziei kupa = PiS
    Polak Katolik ma spowiednika a ten go "oczyszcza" z dranstw wszelkich.Wiec ma prawo w zadzie.
    poza tym lociec Rydzyk ich rozgrzeszy
  • ~POyebus
    (2015-06-05 20:44)
    Trole Kopacz to obiboki i nołlajfy, te doopki odwalają robote wklejajac te same pierrrrdy, za polowę stawki pojade tak po pisdolach że aż się pierza z kaczora posypią na cały internet -- PRECZ z hejterami obibokami i analfabetami, fora ze dwora !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-05 20:19)
    Czy zatęsknimy za IV RP z safandulą
    Lechem Kaczyńskim? No i oczywiscie za stabilizacja za PO i Komorowskiego ...

    W świetle coraz bardziej złowrogo brzmiących zapowiedzi potencjalnych zwycięzców jesiennych wyborów,
    obietnic zemsty i gróźb...!!!,
    oraz mając na uwadze zauważalną dominacje kościoła rydzykowego zastanawiam się czy tamta IV RP nie była zaledwie preludium, jakąś nieśmiałą zapowiedzią tego do czego naprawdę jest zdolny Jarosław Kaczyński wsparty przez Dudę, Kamińskiego, Macierewicza i przy czynnym udziale pożytecznego idioty Kukiza.
    Bo IV RP to było co prawda spełnienie marzeń Jarosława Jaczyńskiego o pełni władzy, ale jednak jego autorytarne zapędy były jakoś tam tonowane przez co prawda gamoniowatego i zdominowanego, ale jednak w gruncie rzeczy dość przyzwoitego Lecha.
    Poza tym Lech był, delikatnie mówiąc, umiarkowanym entuzjastą Rydzyka ( zresztą z wzajemnością); czasem nawet ponoć potrafił postawić się bratu (zdaje się spora w tym zasługa Marii Kaczyńskiej, szczerze i z wzajemnością niecierpiącej szwagra).
    Dziś mamy do czynienia ze zdecydowanie radiomaryjnym prezydentem-elektem oraz dyszącym żądzą zemsty Jarosławem obwiniającym wszystkich wokół o wszystkie swoje prawdziwe i (głównie) wyimaginowane krzywdy. Dochodzi do tego grupa fanatyków w rodzaju Macierewicza i Kamińskiego, stado dewotów pod wodza Jaworskiego oraz plejada wygłodniałych i cynicznych ************ bez zasad i poglądów, za to gotowych do każdej podłości w imię "załapania się". To są różne Mastalerki, Kurskie, Brudzińskie i inne Hofmany.
    A wszystko
    to doprawione sosem z Kukiza może się okazać mieszanką powodującą długotrwałe konwulsje
    zakończone zapaścią...

    A zapasc i dno bedzie ale Jarusiowi Kaczynskiemu to zwisa- stary dziadyga wie ze sie
    konczy i to bedzie jego zboczona przyjemnosc gdy nas wszystkich utopi w smierdzacym szambie !
    Sam rodziny nie ma ..!!! A rozmodlony ludek znowu dostanie po dooopie.
  • ~gary
    (2015-06-05 20:09)
    ...co mówią pracownicy mordoru na domaniewskiej jak widzą strajk rolników ...ooo ojce jadom ... i takie są te nasze korporacje takie typowo wieśniackie wystarczy spojrzeć na te szlachetne rysy twarzy niektórych prezesów czy dyrektorów ... owszem czasami spotyka sie naprawdę wybitne jednostki ale to żadkość
  • ~Komocham
    (2015-06-05 18:39)
    Lemingoza. Tabuny Niewolników na własne życzenia dla trochę lepszego grosza. Niebawem psychiatryki zaczną wypełniać się tymi REKINAMI. Na własne życzenie.
  • ~Grzes
    (2015-06-05 15:48)
    Jak zwykle duzo wypowiedzi i tylko jedna na temat, w dodatku z wnioskami z ktorymi nie sposob sie nie zgodzic. Drodzy internauci - przeczytajcie "ode mnie slow kilka" - nie bedzie tam fajnych bledow ortograficznych, ciekawych epitetow pod adresem autorow innych wypowiedzi, chytrze napisanych niecenzuralnych slow tak by automat ich nie wylapal. Jest gorzka prawda ale rowniez i swiatelko w tunelu. Dzieki!
  • ~wasze korPO
    (2015-06-05 14:57)
    wydymany elektorat POlszewistanu, do tego jeszcze uwalony w kredyty w CHF przez swoich idolków :)))
  • ~anna
    (2015-06-05 14:16)
    Mamy efekty "rządów" liberałów i pomagających im ludowców (PO-PSL). Sprzedano wielkim zagranicznym korporacjom polski firmy i przedsiębiorstwa. Dramatycznie zmienił się system pracy Polaków tam zatrudnionych. ZYSK - to jedyny wyznacznik pracy! Efekt: rodzice nie mają czasu dla dzieci, kobiety pracują do późnej nocy, dzieci wychowują dziadkowie. Rodzina funkcjonuje tylko na papierze. A rządzący opowiadają, że prowadzą "politykę prorodzinną". Śmiech mnie ogarnia jak tego słucham. Dlatego czas na zmianę. W umysłach Polaków już taka nastąpiła.
  • ~ode mnie slow kilka
    (2015-06-05 12:08)
    Polskie "korporacje" to zart, a nie korporacje. Wiekszosc firm notowanych na polskiej gieldzie generuje mniejsze dochody niz pojedyncze oddzialy prawdziwych korporacji na Zachodzie Europy czy w USA. Pracowalem kiedys przez kilka lat w jednej z polskich spolek wchodzacych w WIG10. Wtedy dochody jakie osiagala ta spolka wydawaly mi sie wielkie i na polskie warunki moze i byly. Teraz jednak gdy pracuje w naprawde duzej firmie to widze ze tylko jedna z transakcji z jednego tylko dzialu i to w sredniej wielkosci oddziale zwykle jest wieksza niz przychod polskiej tzw "korporacji" zatrudniajacej po 5 tys osob i wiecej. Nie dziwi wiec fatk, ze efektywnosc i produktywnosc polskich pracownikow jest niska. Nie jest to wina samych pracownikow bo tych mozna przeszkolisc i odpowiednio zmotywowac. Problem polega na opacznym zrozumieniu tych dwoch pojec. Polskie szkolenia nic nie przynosza poniewaz firmy je przeprowadzajace zamiast zatrudniac specjalistow w konkretnych dziedzinach zatrudniaja jedynie sciemniaczy. Co do motywacji to w polskim wydaniu oznacza ona tylko pastiwenie sie przelozonych nad podwladnymi, ustalaniu celow nie do zrealizowania oraz zwyklego mobbingu. Podsumowujac problem w calosci sprowadza sie do zelgo zazadzania. W polskich firmach zamiast liderow mamy tylko zalosnych despotow zwykle bez kompetencji i z niska efektywnoscia. Zero kreatywnego myslenia tylko powielanie szablonowych schematow, ktore czesto nie maja zadnego zastosowania na polskim gruncie. Reaktywnosc zamiast proaktywnosci, itd, itd. Chcecie miec normalny i wydajniejszy system pracy? Najpierw naprawcie kadre zarzadzajaca.
  • ~Sauron napisał
    (2015-06-05 10:48)
    Wypaleni przez Mordor

    Pozdrawiam wszystkich orków i trolli korporacyjnych. Niech ciemność będzie z wami.
  • ~do: idio tyzm z 09:15
    (2015-06-05 10:47)
    Jaja na odPOwiednim POziomie.! Szkoda, że nie w czasie kampanii BK. Rob tak dalej do jesiennych wykopków.
  • ~POyebus
    (2015-06-05 10:05)
    -- Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich około 100 . Tak zwani hejterzy to osoby, które zajmują się krytyką w sieci. W tym wypadku jej celem mają być działania PiS i prezydenta elekta Andrzeja Dudy. Bardziej zaangażować mają się też sami posłowie.--

    Gdzie jet nabór ?, chetnie dorobie i dzielnie bede konkurował z wiesiem, na zasadzei kolca w doopie !!
  • ~Jak ty to znosisz ?
    (2015-06-05 09:50)
    re Wisio13 - GW to też korPOracja i jeszcze musisz wystawiać kakaowe oko .
  • ~GWniana i TVN to nowa" Trybuna Ludu"
    (2015-06-05 09:41)
    Widać ,że Nadredaktor POsuwa Wiesia 13 w kakao , bo ten pisze takie zjadliwe bazgroły
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-05 09:13)
    Czy zatęsknimy za IV RP z safandulą
    Lechem Kaczyńskim? No i oczywiscie za stabilizacja za PO i Komorowskiego ...

    W świetle coraz bardziej złowrogo brzmiących zapowiedzi potencjalnych zwycięzców jesiennych wyborów,
    obietnic zemsty i gróźb...!!!,
    oraz mając na uwadze zauważalną dominacje kościoła rydzykowego zastanawiam się czy tamta IV RP nie była zaledwie preludium, jakąś nieśmiałą zapowiedzią tego do czego naprawdę jest zdolny Jarosław Kaczyński wsparty przez Dudę, Kamińskiego, Macierewicza i przy czynnym udziale pożytecznego idioty Kukiza.
    Bo IV RP to było co prawda spełnienie marzeń Jarosława Jaczyńskiego o pełni władzy, ale jednak jego autorytarne zapędy były jakoś tam tonowane przez co prawda gamoniowatego i zdominowanego, ale jednak w gruncie rzeczy dość przyzwoitego Lecha.
    Poza tym Lech był, delikatnie mówiąc, umiarkowanym entuzjastą Rydzyka ( zresztą z wzajemnością); czasem nawet ponoć potrafił postawić się bratu (zdaje się spora w tym zasługa Marii Kaczyńskiej, szczerze i z wzajemnością niecierpiącej szwagra).
    Dziś mamy do czynienia ze zdecydowanie radiomaryjnym prezydentem-elektem oraz dyszącym żądzą zemsty Jarosławem obwiniającym wszystkich wokół o wszystkie swoje prawdziwe i (głównie) wyimaginowane krzywdy. Dochodzi do tego grupa fanatyków w rodzaju Macierewicza i Kamińskiego, stado dewotów pod wodza Jaworskiego oraz plejada wygłodniałych i cynicznych ************ bez zasad i poglądów, za to gotowych do każdej podłości w imię "załapania się". To są różne Mastalerki, Kurskie, Brudzińskie i inne Hofmany.
    A wszystko
    to doprawione sosem z Kukiza może się okazać mieszanką powodującą długotrwałe konwulsje
    zakończone zapaścią...

    A zapasc i dno bedzie ale Jarusiowi Kaczynskiemu to zwisa- stary dziadyga wie ze sie
    konczy i to bedzie jego zboczona przyjemnosc gdy nas wszystkich utopi w smierdzacym szambie !
    Sam rodziny nie ma ..!!! A rozmodlony ludek znowu dostanie po dooopie.
  • ~PiS be with you
    (2015-06-05 09:13)
    Wielu tam silnych i apetycznych mezczyzn na tej sali ale oni niestety nie lubia gejów z niewielkim jaszczurem takich jak ja.
    Moje poglady podziela pewnie tylko ten stary bolszewik.

Może zainteresować Cię też: