Eurostat ogłasza: Bezrobocie w Polsce poniżej średniej unijnej

| Aktualizacja:

Spada bezrobocie w Unii Europejskiej. Z informacji urzędu statystycznego Eurostat wynika, że w lutym bez pracy w eurolandzie było 11,3 procent osób, a w całej Wspólnocie 9,8 procent. To mniej niż miesiąc wcześniej.

wróć do artykułu
  • ~bandera
    (2015-03-31 15:12)
    bezrobotnych skierowąc nawojne o nasza icudza wolnośc narinę
  • ~LWICE Z GORYLAMI DZLAMY W SPULNIE I POKONUJEMY P
    (2015-04-01 08:27)
    LWICE NIEMEICKIE PANIE NIEBEZPIECZNE !
    I CO TERAZ POWIESZ WIEDZMO A ,G NIE WYSTRASZYŁAŚ NIEMCÓW ZE CHESZ IM DOM ODEBRAĆ CAŁY SUKO POLSKA BEZ PRWNIE I PRZEPEDZIĆ ? BEZ PRAWA SĄDOWEGO IM NIE OBERZESZ BO NIE WOLNO W POLSCE WIĘC NAUCZ SIĘ CZYTAĆ PAPIERÓW DOTYCZACYCH NIEMCOW I ICH DOMÓW TYM BARDZIEJ SPADKOW !
    ALE SZTUCZKA Z KAMERKA NIE WYPALIŁA PODŁA , NAM GERMNOM NAWET HOLERNYCH LADACZNIC POLSKICH NIE JEST PRZYKRO ZA ICH SZTUCZKI I PODŁOSCI SZECIENNE
    GORYLE NIEMECCY DRUGI RAZ ICH RUSZYŁO I LWIC TEZ PAŃ GROZNYCH Z PAZURAMI I RAZEM MUSIELISMY ********** PODŁYM WIEDZMOM POSLKIM SUKOM ZA BEZCZELNOSĆ I PODŁÓSCI DO SZESCIANU
  • ~mylicjant
    (2015-04-05 16:50)
    a ,,,jak po,,, wroco,,,niechconcy
  • ~niemki 2 my zmiast ślubów lubimy zjesci bawic
    (2015-04-02 20:12)
    niemki nie zapomnijcie o turze 4 po jutrze sałatki ?
    ninazekac ze cos boli dalej ?
    jak bedzie bejbi to sistrunie bedzecie narzekać ze spać po nocy nie mozecie przez łobuziaki ! nie ma tak dobrze jak sie chec sypiać to trzeba rodzić i nie nazekać absolutnie ze nie zadbane chodzicie
  • ~niemki tura druga kuchow zbliza się Wielkanoc
    (2015-04-02 19:35)
    niemki kuchy piec nie nazekac ze się z czasem nie wyrabiacie siostrunie !
    ciekawe czy po weselach się wyrobicie i tez bedziecie narzekać ze wszystko boli kark i plecy !
    juro tura trzecia ale z jedzeniem ryb i sledzi tez bedziecie narzekać ze trzeba smazyc !
  • ~niemki nie ma jak być wolną lwicą niebezpiecz
    (2015-04-02 19:29)
    inne panie niemeickie nam do zawarcia związku się nie spieszy !
    wolimy być wolne i się o palać w upały powietrze dobrze nam robi bo sie do tleniamy z reszto śluby drogo kosztują dołanczajac do tego przyjecia bawić na weselach u rodzin i nikt nami nie żadzi zaden fagas !
    nasze matki po 35 latach tez puzno wychodziły za mąż , tez mamusiom się do iekszych obowiazkow nie spieszyło do dzieci
  • ~niemki po ślubach gorszy zachrzan
    (2015-04-02 19:16)
    niemki wolimy zdecydowanie wolnosc a nie klape po raz kolejny z rzędu !
    a siostry jak sa szczesliwe niech biorą śluby !
    ale jak zobaczą tyle obowiazkow co je czeka to strachu dostną i strsu zwłaszcza po ślubach !
    a po slubach czekją was sistrzyczki blizniaczki jeszcze wiećej obowiazkow nawet teraz z kucahmi sie nie wyrabiacie , a po ślubie całkowicie się nie wyrobicie dojdą do tego jeszcze bejbi maluch co trzeba go w kołysce kołysać i wolne juz nie bedziecie jak ptaki wolne nie bedziecie mogły jechać do fryzjera nawet
  • ~lwice tatusowie przed lwicami niczego nie ukryje
    (2015-04-02 19:08)
    Jeśli chodzi tatusiowie niemieccy o swatanie cur niemiecckich to wam nie wypala i nie wychodzi, tatusiowie do swat sie nie nadajecie !
    niemki zdecydowanie lepsze jest powierze od klapy facetów nie dla nas

    klapa za klapą poraz 4 z rzędu bo faceci nie są dla nas lwic niebezpiecznych ,lwice niemeickie maamy nadzieje ze nie szykujecie tatusiowie niemeiccy kolejnych swat zwłaszcza na Wielkanoc bo dosyć się dziwnie zachowujecie !
  • ~Niemki co tatusiowie kombinujecie ! cury was zna
    (2015-04-02 18:51)
    panie niemieckie jesteśmy piękniejsze od siustr w krutce zonatych !
    panie niemieckie starsze ojcowie cos kombinują i to na bank ,nam curom niemeickim kazali sie wyszykować na wesela w krutce na 150 osób ,az to dziwne ? ojcowie nigdy tak się niezachowywali zebysmy sie na wczesniejsze sluby tez szykowały i lsniły lwice niebezpieczne się nie mylą
    za bardzo weseli są tatuskowie nawet bez piwa przed Wielkanocą kombinatorzy cos ukrywją !
    panie niemieckie wiedzą ze czeka nas rok z atrakcjami i zapewne bardzo przeczucie nas nie myli nawet na Wielkanoc jaką niespodziankę tatsiowie niemcy szykują ? malowanie ścian niespodziankami czy inną przez tatusiów ,te przeczucie nas dziwne bardzo nie pokoji
  • ~tokasz.
    (2015-04-01 21:46)
    Eurostat dzisiaj przeprosil za pomylke, bo te dane dotycza produkcji przemyslowej a nie bezrobocia.
  • ~niemki po bawić sie po szyjacielsku mozemy ale
    (2015-04-01 16:58)
    lwice niemeickie jasne ze pojedziemy na wesele zeby rodzin nie urazić ale pić nie bedziemy tylko zjemy slodkosci
    lubimy wyzwania tylko buty trzeba do kupić !
    lwice niemeickie potrafimy sie bronić pazurami przed fagasami obcymi zwłaszccza wiec nie prubujcie nas skrzywdzić !
    zapmietajcie to faceci lwice niemeickie są porywcze jak ktos nas zrani albo wykorzysta do wlasnych celów albo sprubuje upić na hamak zwłaszcza panie niemeickie są nie ufne juz na ******* sie zawiedlismy wiec za złe traktowanie nawet na weselu fagasom mozemy do kopać jak się faceci polscy na kulturze nie znają !
  • ~NIEMKI JUZ NIE DŁIGO WESELA KREACJE TRZEBA DOST
    (2015-04-01 16:24)
    LWICE NIEMEICKIE PANIE NIEBEZPIECZNE PIEKNOSCI ?
    UWIELBIAMY SIE BAWIĆ ZWŁASZCZA NA ŚUBACH GERMAŃSKICH !
    NA ŚLUBACH NIE BEDZIEMY NIE BEZPIECZNE CHYBA ZE KOBIETA POSLKA
    NAM LWICOM Z PAZURAMI W DROGĘ WEJDZIE TO PONIEJ ?
    PAZURKI NA WSZELKI WYPADEK LWICE NIEMEICKIE ZACHOWAJĄ I NIECH NIKT NIE PRUBUJE NAS UPIĆ ZWŁASZCZA NA WESLU PRZYPADKIEM BO PANIE PODRAPIĄ NIEMIECKIE FAGASÓW A DO ZADRANIEĆ TEZ JESTESMY JAK MY LWICE ZDOLNE MAAMY SIE Z WIEDZMAMI POSLKIMIM STLE TEZ JE ZADRASNĄC MOZEMY
  • ~NIEMKI TO DO ŚLUBÓW POLACY
    (2015-04-01 16:09)
    ZBLIZAJĄ SIĘ PO MAŁU WESELA NIEMECKIE?
    PANIE NIEMEICKIE PIEKNOSCI LWICE BEDZIEMY MIAŁY KREACJE MOZEMY SIĘ PO BAWIĆ JAK CO ROKU W TOWAZYSTWIE PANOW RODZINNIE JAK NA KAZDYM WESELU UPRZEDZAMY NIE PIJAMY ALKOHOLU TYM BARDZIEJ W TOWAZYSTWIE RODZINY NIEMEICKIEJ A TYM BARDZIEJ FACETÓW !
    ŚLUBY TUŻ TUŻ ?
    BEDZIE NA NOWO DOBRA ZABAWA PANIE LWICE NIEMIECKIE LUBIĄ SIĘ BAWIĆ !
    MAŁE BYŁYŚMY TEZ SIE W CHOWANEGO BAWIŁYŚMY UCIEKAJĄC
  • ~bezrobotny
    (2015-04-01 11:05)
    Jak jest tak dobrze, to dlaczego w urzędach pracy są takie wielkie kolejki ?
  • ~P.
    (2015-03-31 17:12)
    Bezrobocie spada, bo w trakcie rządów PO ludzie wyjeżdżają do pracy za granicę. Ot - cała tajemnica sukcesów rządu PO.
  • ~NIEMKI GORYLÓW ZA DRUGI RAZ RUSZYŁY TE SZTUCZKI
    (2015-04-01 08:31)
    GORYLÓW NIEMEICCICH I LWIC GORZNYCH
    TE KAMERKI HOELRNYCH BAB POSLKICH WIEDZM ******** !
    WIEC SIĘ RUSZYLISMY I DRGNELISMY ZA PRZEKRACZNIE TERENOW TEZ ZA TE SZTUCZKI AZ ZA MOCNO I PODWUJNIE ******** SPUSCILISMY HOELRNYM I PODŁYM KOBIETOM POLSKIM WIEDZMOM PRWDZIWYM NALEZALO IM SIE ZA ICH PODLOSCI
  • ~qaduq
    (2015-04-01 06:35)
    To przepiękna i krzepiąca statystyka. Dobrze, że nie prowadzi się badań w polskich urzędach, w których, na oko, jawne bezrobocie dotyka co co dziesiątego, a ukryte drugie tyle, To nie żadne żarty. Wystarczy spokojnie poobserwować te tabuny zajęte myciem kubków, zaparzaniem kawy i herbaty, pozorujące przenoszenie papierów i nie majace czasu na zajecie się załatwianiem spraw. Być może, że zaniżam statystyki, i w Polsce, podobnie jak w Watykanie, ze znanego dowcipu, pracuje co drugi biurokrata. Dobrze, że unijne statystyki tego nie ujmują, a wyjątkowa pracowitość naszego szefa rządu wyraźnie została w skali UE doceniona. Poszedł swój do swoich?.
  • ~marcelek
    (2015-03-31 19:59)
    czy doliczono te parę milionów młodych ludzi, którzy wyjechali za chlebem?
  • ~wasz Mocarz
    (2015-03-31 13:14)
    No nie wiedziałem że jesteśmy mocarstwem
  • ~~~ga