W Polsce bezrobocie niemal dwa razy wyższe niż w Niemczech

Choć bezrobocie w Polsce jest niższe niż w eurolandzie, to o wiele wyższe niż w sąsiednich Niemczech. Tak wynika z najnowszych danych, jakie podaje europejski urząd statystyczny Eurostat.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2014-10-22 15:25)
    Mnie interesuje dlaczego staż przestał spełniać swoją rolę ,a stał się dotacja dla pracodawcy.Czytam w ogłoszeniu -przyjmę pracownika na staż wymagania 2 lata praktyki. To jest stażysta? I tym sposobem na stażu są cały czas ci sami ludzie z 10 letnia praktyka. Za czyje pieniądze? Hm
  • ~ola
    (2014-10-20 20:11)
    No ja nie mam zamiaru więcej cv wysyłać. Zdecydowałam się na złożenie wniosku o kredyt w getin banku i mam nadzieję ze szybko zostanei rozpatrzony
  • ~niemki goscie w tym roku mocny wycisk dali z g
    (2014-10-20 11:20)
    panie niemieckie biora sie za pranie ?
    na nowo tego prania po goscinach sie nazbierało !
    ostnia tura dzis gosci ma przybyć do niemcow i niemcy juz dziś bedą po goscinach wieczorem
  • ~Za PO Polska najwiekszym POpychlem w EU
    (2014-10-15 18:11)
    Ktos musi nie miec zeby ktos inny mial. Wcale to nie jest przypadek, ze Niemcy maja najnizsze bezrobocie w calej UE i wcale to nie jest przypadek, ze PO 8 latach NIErzadow Tuska on dostaje synekure a tak olbrzymia ilosc mlodych ludzi, ktora mu zawierzyla jest bez pracy. Nawet ci co maja prace wielokrotnie ich placa jest marna. Przez 8 lat nie zostal stworzony zaden konkretny program chocby na wzor niemiecki gdzie konkretne sektory gospodarki i firmy maja programy pod katem przyuczania do zawodu i zatrudniania. 8 lat zostalo zmarnowane i utopione w oblednej ilosci medialnego PR-u Tuska oraz jego zaklamanej, aroganckiej ekipy. 8 lat zmarnowanych olbrzymich szans dla Polski ululanej pseudo sukcesami PO.
  • ~Veronika
    (2014-10-13 15:45)
    Bezrobocie jest u nas duże i to się nie zmieni do momentu kiedy nie zmieni się nasza mentalność. Ja długo byłam bezrobotna, ale w końcu stwierdziłam, że nie mogę siedzieć z założonymi rękami. Zapisałam się więc do szkoły, poszłam na BHP. Akurat w szkole w Progresie był to darmowy kierunek, więc chodziłam i nic nawet nie płaciłam. Później jak już miałam dyplom, zaczęłam szukać pracy. Udało się. Najważniejsze to nie siedzieć i nie czekać aż praca sama przyjdzie.
  • ~Stary
    (2014-10-11 19:29)
    Bezrobocie w Polsce jest przeszło cztery razy większe aniżeli w Niemczech. Przeszło dwa miliony Polaków wyjechało za pracą. Czyli to są bezrobotni ponieważ w kraju nie było dla nich pracy. Kolejne przeszło dwa miliony jest bez pracy w kraju. Razem jest to ok. 4300000 bezrobotnych Polaków. Polacy stanowią dwie trzecie bezrobotnych spoza strefy euro. Krajowe bezrobocie wynosi przeszło 22%. Niemcy nie wyjeżdżają na saksy. Więc ich liczba bezrobotnych jest prawdziwa. Głupi narodzie pozwoliłeś zlikwidować stocznie, Cegielskiego, Makrum, Zachem itd. itd. Dostałeś Złoty Róg (kartkę wyborczą) i co z nim zrobiłeś, wytarłeś ... Dać chłopu ***** nie zegarek bo będzie go chciał kłonicą nakręcać.
  • ~ALE GEPARDZICA MIAŁA UBAW S SUKI POSLKIEJ
    (2014-10-10 21:20)
    JA GEPARDZICA NIEECKA CIESZYŁAM SIĘ BARDZO JAK TY SUKO HOLERNA Z NIEMIEC I WIEDZMO ********* ************* 100 KM NA GODZ? Z MOJEGO TERENU NIEMIECKIEGO PRZED POLICJĄ ! ZARAZĄ I ZMIJĄ
    ALE PRZECIEZ ***** Z NIEMIEC NICZEGO SIE NIE BOISZ !
    A POLICJI SIĘ PRZESTRASZYŁAŚ TAK MOCNO SUKO Z NIEMIEC ZE ************* SZYBKO AZ SIE ZA TOBĄ KURZYŁO ! NIE ŁADNIE NACHODZIĆ OBCE RODZINY SUKO Z NIEMIEC I WIEDZMO ! BARDZO NIE ŁADNIE !
    MYŚLAŁAŚ ***** Z NIEMIEC ZE GEPARDZICY NIEMIECKIEJ PODSKOCZYSZ !
    I DOKOPIESZ MI SIĘ DO TYŁKA ! TO SIE JEDZĄ Z NIEMIEC PRZPEICZYŁAŚ !
  • ~TRZYMAJ SIE ZARAZO Z NIEMIEC OD TEJ RODZINY Z DAL
    (2014-10-10 10:58)
    JAK WIEDZMO Z NIEMIEC, SUKO I LADACZNICO POSLKA TAKA CWANA JESTEŚ TO SAMA SPRWĘ ZKŁADAJ NA CYCĘ SĄDOWO !
    A NIE POTEZNNEJ GEPARDZICY NIEMIECKIEJ Z PAZUREM TY ***** HOLERNA NAKAZUJESZ KIM TY DO HOLERY LADACZNICO JESTEŚ Z NIEMIEC BOGIEM ?
    ZEBY MI GEPARDZICY OSTREJ NA SUKI POSLKIE NAKAZYWAĆ !
  • ~JAK BARDZO Z TYCH WIADOMOSCI GEPARDIZCA NIE M.
    (2014-10-10 09:17)
    I OC TY TERAZ WIEDZMO Z NIEMIEC NA TO !
    ZEBY KSIADZ KATOLICKI DOWIEDZIAŁ SIE JAK DOBRO I UCZCIWĄE MAIAŁ PARAFIANKĘ SUKE Z NIEMIEC AGNIESZKĘ GORALSKĄ , TERESE CHRZĘPE , I JADWIGĘ DOBROWSKĄ KTÓRA WYŁUDZIŁA PIENIADZE OD SZFAGRA SWOJEGO 2 RAZY PO 80 TYŚ BO BIEDAK NIE MIAŁ PAPIERÓW NA DOM DO KONCA !
    MI POTEZNEJ GEPARDZICY NIEMIECKIEJ ***** TY POSLKA NIE ZAFIKASZ ,BO MAM CIE W SZACHU ?
  • ~PANI NIEMIECKA TO JEST PRAWDA LADACZNICO Z NIEMI
    (2014-10-10 08:58)
    TY ***** I LADACZNICO I WIEDZMO NIEMIECKA CHCIAŁAŚ NIEMCA *********** ? TY ***** POSLKA NAWET DO TEGO PRAWA NIE MIAŁAŚ !
    MOGŁAŚ SUKE POSLKĄ *********** !
    NIEMCY FACECI TO KOCHANI MILI FACECI LUBIACY SIE PRZYTULAĆ DO KOBIET , NIKT FACETA NIEMCA NAWET NIE CHCIAŁ BY *********** Z DOMU BO TO KOCHANI MILI FACECI BARDZO DOBRZY I PRACOWICI ? CIEBIE WIEDZMO I SUKO POSLKA HOLENRNA MGOLI *********** Z DOMU !
    FACET NI8EMIEC JAK ZARYCZY KOCHANY TO ***** POSLKIE I WIEDZMY Z NIEMIEC AZ ************ !
  • ~PANI GEPARDZICA NIEMIECKA MI SUKO POSLKA TO
    (2014-10-10 08:51)
    JA GEPARDZICA NIEMIECKA Z PAZUREM MAM CIE ***** Z NIEMIEC TERAZ W SZACHU ?
    JAK POWIEM KSIEDZU KATLICKIEMU JAK DOBRA PARAFIANKA Z NIEMIEC SUKA !
    WYŁUDZIŁA OD SWOJEJE RODZINY I TO BLISKIEJ OD SZFAGRA SWOJEGO BLISKIEGO PIENIADZE I TO DWA RAZY 60 TYŚ TO KSIADZ KATLOLICKI SZOKU DOSTNIE NA WIDOK DOBREJ ALE JAK TO WSPANIAŁEJ PARAFIANKI SZLAHETNEJ NIEMIECKIEJ ! ALE JAKA SZLACHETNA WIEDZMA POSLKA JEST ZE AZ DWA RAZY FORSĘ WYŁUDZILA OD SWOJEJE RODZINY POSLKIEJ JESZCZE NA DO DATEK OD SZFAGRA BO NIE MIAŁ PAPIERÓW DO KONCA NA DOM !
    KSIADZ O TYCH WIADOMOSCIACH DOBREJ PARAFIANKI SUKI NIEMIECKIEJ PADNIE Z PRZERAZENIA ZE ***** NAWET Z NIEMIEC KASE WYLUDZIŁA OD BLISKIEJ RODZINY I TO BEZCZELNYMI SPOSOBAMI ?
  • ~PANI Z PAZUREM NIEMIECKA PODSKOCZ TO ORBITA CZ
    (2014-10-10 07:55)
    SPRUBUJ WIEDZMO HOLERNA I ********** Z NIEMIEC PODSKOCZYĆ JESZCZE 4 RAZ RODZINR TAMTEJ ALBO GEPARDZICY !
    TO PANI POTEZNA I WŁADCZA NIEMIECKA WYSADZI CIE NA DRUGĄ ORBITĘ W KOSMOS AZ WYLECISZ Z TEJ PLANETY TY ZARAZO I SUKO POLSKA I NKOGO JUZ NIE BEDZIESZ NISZCZYĆ ! NAWET OBCYCH RODZIN I NIEMIECKICH I POSLKICH !
    TAK JAK W TEDY ***** Z NIEMIEC WYŁUDZLAS OD OBCYCH RODZIN PIENIĄDZE ! WIESZ ***** POSLKA KTO TO ODKRYŁ JA TO ODKRYLAM POTEZNA PANI GEPARDICA NIEMEICKA ? WIEC KUWO Z NIEMIEC BO JESTEŚ OD HOLERY OD OBCYCH RODZIN TEZ SIE TRZYMAJ Z DALA ?
    I KURO IDZ I ZARABIAJ PIENIADZE , JAK TAK KONIECZNIE CHCESZ KASY ZA DZIWKĘ ULICZĄ BO BARDZO DOBRZE SIĘ DO TE GO NADAJESZ ! DO PRACY NA ULICY ! ZA HOLERNĄ WIEDZME ULICZNICĘ POLSKĄ CO DAJE DUPĘ NA PRAWO I LEWĄ ! TAK JAK TO DAWAŁA DUPĘ PRZEZ 25 LAT W CZESNIEJ
  • ~JA JESTEM POTEZNĄ I WŁADCZĄ GEPARDZICĄ NIEMIE
    (2014-10-10 07:35)
    PO TYCH HOLERNYCH NUMERACH JA POTEZNA PANI NIEMIECKA TYGRYSIA Z MOCNYM PAZUREM ,ODWIEDZE WIEDZMO Z NIEMIEC TWÓJ KOSIÓŁ I ZOBACZYMY CO KSIEZULEK KATOLICKI PO WIE NA SZCZERĄ PARAFIANKE DOBRĄ Z NIEMIEC !
    TY ***** Z NIEMIEC NAWET DOBRA NIE JESTEŚ TYLKO OD HOLERY WIEDZMĄ POSLKĄ WYZEBRUJACA KASĘ I PODSTĘPNĄ , ***** SAMA SIE O WOJNE PROSISZ Z GEPARDZICĄ NIEMIECKĄ Z PAZUREM !
    TY ***** NAWET CHCESZ NIEMCÓW ZNISZCZYĆ ! JAKA TO DOBRA ***** Z NIEMIEC CIEKAWE CO NA TO KSIEZULEK KATOLICKI POWIE JESZCZE PO TYCH NUMERACH Z POLICJĄ ? ZE ***** CHCIAŁAŚ NIEMCOW WYSTRASZYC ! I PRZEŚLADOWAĆ ! JA SIE LADACZNICO Z NIEMIEC WYBIERAM DO NIEGO ZA DWA DNI ,KSIEZULEK KATOLICKI DOSTNAIE SZOKU TO CO MU PRZEKAŻE O SZCZEREJ PARAFIANCE Z NIEMIEC DO TEGO UCZCIWEJ I SZLACHETNEJ RAZEM Z RODZINĄ ! JA POTEZNA PANI NIEMIECKA TGRYSIA CI TYCH NUMERÓW NIE POPUSZCZĘ TAK SAMO TWOJEEJ RODZINY ! WIEC TERAZ LADACZNICO Z NIEMIEC ZACZNIJ SIĘ BARDZIEJ MIE RYCZĄCEJ GEPARDZICY NIEMIECKIEJ OBIAWIAĆ ! BO TYLKO ZA RYCZĘ JUZ WYCHCRZANIASZ SUKO Z NIEMIEC ? ALE SIE SUKO Z NIEMIEC PO TYCH NUMERACH POLICZYMY DO KONCA !
  • ~WIEC LEPIEJ SUKO Z NIEMIEC UWAZJA ZEBYM NIE Z
    (2014-10-10 07:15)
    ladacznice z niemiec maja takie geby poslkie ze stale tylko gegaja jak głupię !
    ale dla waszej wiadosci lafiryndy poslkie panie tygrysice niemieckie geby mają o wiele gorsze bo mozemy wam cos powiedzieć lawyrom poslkim zie sie suki poslkie nie pozbieracie !
    wiec wiedzmy poslkie za pamietajcie to !

    i jeszcze jedno z ladacznico z niemiec CO TY ************* O JAKIS UKŁADACH , ********** TAK LADACZNICO Z NIMIEC ZEBY DOKOPAC SIE NIEMICOM DO TYŁKA ********** SUKO POLSKA !
    UKŁADY ***** Z NIEMIEC TO MIAŁAŚ ZE SWYM SEPEM MEZULKIEM !
    SEP NAJPIERW KASY NIE CHCIAŁ , ALE ********* SEP MEZULEK POTEM PRZYJECHAŁ Z TOBĄ SUKĄ WIEC SEP KASE CHCIAŁ OD SZFAGRA NIEMIECKIEGO ?
    JA POTEZNA PANI NIEMIECKA PRZYJECHAŁAM ZEBY WSZYSTKO WYJASIĆ I BRONIĆ TEJ RODZINY PRZED HOLERNYMI ******* POLSKIMI KOMBINUJĄCYMI NA RUZNE SPOSOBY , ZEBYŚ ZEBYŚ SIĘ NIE DOKOPAŁA SIE NIEMICOM DO TYŁKA !
    SŁUCHAJ LADACZNICO Z NIEMIC JEŚLI NADAL BEDZIESZ ********* TAKIE BZDETY ZE TAMTA RODZINA MA JAKIEŚ UKŁADY ! TO CIĘ ROZSZARPIĘ JA TYGRYSIA PANI NIEMIECKA NA STRZĘPY TEPA LADACZNICO Z NIEMIEC , LEPIEJ NA MIĘ DZIWKO Z NIEMIEC UWAZAJ ,WIEM DO CZEGO JESTEŚ ZDOLNA SIĘ LADACZNICO Z NIEMIEC POSUNĄĆ, ZEBY ZNISZCZYĆ TAMTĄ BARDZO DOBRĄ RODZINĘ !
    A PODRUGIE TĘPA LADACZNICO Z NIEMIEC NIE JESTEŚ BOGIEM , ZEBY MI PANI NIEMIECKIEJ TYGRYSIEJ POTĘZNEJ CO KOLWIEK NAKAZYWAĆ !
    TO JAK TAKA MODRA JESTEŚ ***** Z NIEMIEC TO SAMA ***** Z NIEMIEC NACIAGNIJ SPRAWĘ NA SRINGI ? TY ***** S PRAWY NIE CHCESZ ZAŁÓZYĆ !
    A TY MUSLISZ LADACZNICO Z NIEMIEC ZE PO TYCH NUMERACH JA ZAŁÓZE !
    CHYBA CIE ***** POLSKA PO PIERODLIŁO ! ***** Z NIEMIEC JAK WYPIERDLAŁAS JAK POLICJA PRZYJECHAŁA !
    JAK POLICJA PRZYJECHAŁA TO WYPIERDLAŁAŚ TAK AZ ZA TOBA SIĘ KURZYŁO , I KTO SIĘ ***** I WIEDZMO Z NIEMIEC BOI ? ***** Z NIEMIEC TY SIE BIISZ POLICJI , JUZ MAJA ***** DANE GDZIE MIESZKASZ DZIWKO Z NIEMIEC !
    POTEZNEJ PANI NIEMIECKIEJ NAWET NIE JESTEŚ WSTANIE ZAFIKAĆ TY LADACZNICO Z NIEMIEC I JEDNOCZESNIE CWANA WIEDZMO ? UKŁADY TO TY MASZ ZE SWYM SEPEM MEZULKIEM , ********* JUZ NA POCZATKU CHCIAŁ KASY ISPRAWY ***** Z NIEMIEC ,WIEC NIE ******* ***** Z NIEM GŁUPOT ZE NIEMCY UKŁADY MAJĄ ,BO TO UCZCIWI LUDZIE BARDZO I DOBRZY ! I BEDĘ ICH BRONIĆ PRZED LAFIRYNDAMI POSLKIMI I WIEDZMAMI HOLERNYMI ZMIJAMI KOMBINUJĄCYMI NA RÓZNE SPOSOBY , JA POTEZNA PANI NIEMIECKA ! TY SUKO POSLKA NAWET NIE JESTEŚ WSTANIE MI PODSKOCZYĆ PANI POTEZNEJ NIEMIECKIEJ TYM BARDZIEJ TY LADACZNICO ZASTRASZYC NIEMCÓW ! BO JESTEŚ KURĄ POSLKĄ A NIE POTEŻNĄ PANIĄ TYGRYSIĄ NIEMIECKĄ ! KURO Z NIEMIEC ZACZNIJ SIE TERAZ BAĆ !
    BO JUZ KURO NIEMCÓW NIE BEDZIESZ STRASZYĆ , W KAZDYM RAZIE JA POTEZNA GEPARDZICA NIEMIECKA NA TO NIE POZWOLĘ !
    POLICJA LADACZNICO I WIEDZMO Z NIEMIEC WIE JUZ GDZIE SUKO MIESZKASZ ,WIĘC ZACZNIJ SIĘ OBAWIAĆ ? I KTO JEST LADACZNICO Z NIEMIEC TERAZ PRZESTRASZONY ? TY LADACZNICO JESTEŚ PRZESTRASZONA ? MYŚLISZ LADACZNICO POSLKA ?
    ZE MI POTEZNEJ GEPARDZICY Z PAZUREM ZA FIKASZ ? JUZ WIELE LADACZNIC POSLKICH CHCIAŁÓ GEPARDZICY ZA FIKAĆ ,ALE NIE ZAFIKALI BO SIĘ MIE MOCNO BOJĄ ! I ************* SUKI POSLKIE OD GEPARDZCY NIEMICKIEJ JAK ZARYCZĘ BARDZO SZYBKO !
  • ~PANI GEPARDZICA Z MOCNYM PAZUREM BARDZO OSTRA OSTR
    (2014-10-09 15:48)
    CO ***** NIEMIECKA KASY NIE MASZ TO CHCIAŁAŚ OD NIEMIECKIEGO SZWAGRA ?
    LADACZNICO POSLKA HOLERNA BEZWSTYDNA ***** IDZ DO ROBOTY I ZAPRACUJ !
    ZOSTWA TO RODZINĘ JEDZO Z NIEMIEC BO POTEZNA PANI NIEMIECKA CI ********* ZE SIE ***** NIE POZBIERASZ ? NAWET NIE WSANIESZ BO MAM WŁADZĘ I TEN TEREN NALEZY DO MNIE CAŁY ?
  • ~OSTZEGAM ZOSTWA TO RODZINĘ BO CI KUDŁY PO WYRYWAM
    (2014-10-09 15:34)
    WIEDZMO P[OLSKA Z NIEMIEC ? SUKA POSLKA TO CI RADY BY NIE DAŁA !
    ALE GEPARDZICY NIEMIECKIEJ PANI Z OSTRYM PAZUREM JUZ NIE PODSKOCZYSZ ,ZMIJO I LADACZNICO POSLKA ?
    BO PANIE NIEMIECKIE SA POTEZNE OD LADACZNIC POSLKICH ****** I LADACZNICO Z NIEMIEC TO ZA PAMIETAJ
  • ~OSTRZEGA PANI WŁADCZA NIEMIECKA Z PAZUREM TO SUKĘ
    (2014-10-09 14:40)
    TYLKO SPRUBUJ LADACZNICO Z NIEMIEC 4 RAZ PANI NIEMIECKIEJ Z PAZUREM PODSKOCZYĆ I TEJ RODZINIE ?
    TO WIEDZMO Z NIEMIEC MARTWA BEDZIESZ !
    DO NIEMCÓW WIECEJ LADACZNICO POSLKA SZACUNKU ! BO ***** POSLKA KIEPSKO SIĘ WYPOWIADASZ I ZAMIAST MOZGU SIECZKE MASZ SUKO POSLKA
  • ~PANI GEPARDZICA Z PAZREM I TO BARDZO OSRTRYM
    (2014-10-09 13:52)
    tak ladacznico poslka miałam sen ze ***** odwiedzisz muj teren poteznej gepardizcy niemieckieej !
    DLA TEGO LADACZNICO POSLKA PRZYJECHAŁAM W CZESNIEJ ZEBY CIE *********** Z MOJEGO TERNU NIEMIECKIEGO I MOJEJ ULICY , WIEDZMO ********** POLSKA BEZ KASY Z NIEMIEC !
    MYŚLISZ KURO POLSKA ZE JAK MIE POTEZNEJ I WŁADCZEJ PANI NIEMIECKIEJ POSTRASZYSZ TO SIĘ WYSTRASZĘ TAKIEJ POSLKIEJ WYWŁOKI CO NEKA RODZINY NIEMIECKIE !
    JA PANI NIEMIECKA WYWŁÓK POSLKICH SIE NIE BOJĘ TYLKO ZA KUDŁY I DO STUDNI NA UTPIENIE !
  • ~WIDZISZ KURO JAK CIE Z TERENU POGONIŁAM
    (2014-10-09 10:34)
    DLA TOWOJEJ WIADOMOSCI LADACZNICO Z NIEMIEC ?
    JA POTEZNA I WŁADZCZA PANI NIEMIECKA Z 10 SUKAMI POSLKIMI MIAŁAM SIĘ WIEC TAKIEJ KOLEJNEJ LADACZNICY Z NIEMIEC NAWET SIE NIE BOJĘ !
    BO JESTEM PANIA LWICĄ NIEMICIKĄ Z MOCNYM PAZUREM ! TE TWOJE POZWY TO NA **** NA CIAGNIJ LADACZNICO Z NIEMIEC I SUKO POSLKA !
  • ~ZBILZ SIE TYLKO DO NIEMCÓW A BEDZIEZ ZMIJO HOLE
    (2014-10-09 10:13)
    PRZYJECHAŁAS LADACZNICO POSLKA I WIEDZMO HOLERNA Z NIEMIEC MIE POTEZNA PANIA NIEMIECKĄ PODENERWOWAĆ ZEBY ***** SIE WYSTRASZYŁĄ !
    BŁĄD JA ************ SUKI LADACZNICE NA STRZEPY ZE AZ SIE NIE POZBIERAJĄ JAK WKRACZĄ NA TEREN NIEMIECKI MUJ I NA MOJA ULICĘ ! SA MARTWĘ WIEC WIEDZMO POSLKA Z NIEMIEC UWARZAJ !
    JA CI ***** DO KASY SIE SPIESZY TO ZA KLADAJ JAK MASZ TAKA SUME , BO O DEMIE ***** NIE DOSTNIESZ ? A JA NIE TO ***** Z NIEMC IDZ NA ULICE ZA DZIWKE ULICZNĄ I ZARABIAJ I DAWAJ DUPY PRZEZ KOLEJNE 25 LAT FACETOM Z ULICY I RODZ DZIECI ,BO W ZYCIU NIE MA NIC ZA DARMO LADACZNICO I ZMIJO Z NIEMIEC !
    JA POTEZNA PANI NIEMIECKA TO SADY POSLKIE ******** RAZEM Z WIEDZMAMI POSLKI I SEPAMI MEZULKAMI ! MASZ TO LADACZNICO POSLKA ZAPAMIETAC TO CO NAPISAŁAM