Klapa kolejnego rządowego programu. RAPORT NIK

| Aktualizacja:

Ten rządowy program miał zmniejszyć bezrobocie wśród starszych pracowników. Raport NI nie zostawia jednak żadnych złudzeń - rządowe propozycje okazały się nieskuteczne.

wróć do artykułu
  • ~Mam 54 lata
    (2014-02-04 11:30)
    ...bo ten rząd to ****** ! ...dbają tylko o siebie ...
  • ~KB
    (2014-02-04 11:57)
    Dobrze ,że jest NIK. Bez niego nie dowiedzielibyśmy się nawet o tym. ( Za to wiemy dokładnie co się dzieje na Ukrainie).
  • ~mgr inż.
    (2014-02-04 12:06)
    Wczoraj podali ze ukradli nam z OFE w sumie 153 mld , dzieki czemy zadłużenie państwa zmniejszyło się o 130 mld. Ja z tego juz nic nie rozumiem.
  • ~PODLAS
    (2014-02-04 15:56)
    klapa kolejnego rządowego programu...
    Klapa kolejnej rządowej ustawy...
    Klapa kolejnego rządowego pomysłu...
    Za co się wezmą,klapa.
    Co za nieudacznicy nami rządzą.
  • ~pol anka
    (2014-02-04 19:15)
    NIK nie rozumie idei programów, one aktywizują bezrobotnych seniorów uczą nowych umijętności, stanowią dobrą okazję dozatrudnienia kogoś z rodziny, stanowią legalny transfer środków pieniężnych do zaprzyjaźnionego przedsiębiorcy. A szerszym kontekście niezbicie udowadniają niezbędność trwania URZĘDÓW PRACY. A patrząc całościowo i dogłębnie są okazją do intelektualnego wyżycia się ministra pracy i jego wesołych kolegów. NIK powinna analizę rynku pracy rozpocząć od siebie, na etacie rzecznika siedzi emerytowany policjant jakby w 37 milinowym państwie nie było innych pracowników. I co organ kontrolny łyso, co
  • ~senior 50 Plus
    (2014-02-04 19:33)
    Wszystkie te programy to kpina .Za walkę z bezrobociem winny odpowiadać ministerstwa takie jak:gospodarki,skarbu,rolnictwa.One moga mieć wpływ na tworzenie miejsc pracy.A nap.resort skarbu je likwiduje sprzedając spółki prywatnym inwestorom,którzy zamykaja zakłady lub zwalniaja większość załóg.
  • ~golicyn
    (2014-02-04 21:03)
    porownajmy 20 lat rzadow PRL i 20 lat rzadow demokracji .Rzady Prl zastaly kraj w rujnie po wojenej odbudowali przemysl elektyfikacja dop[rowadzila swiatlo do wiosek zlikwidowano analfabetyzm nie byloproblemu ze sluzba zdrowia Wybudowano tysiace szkol domow kultury .kultura siagnela szczyt swojej mozliwosci Wybudowano miliony mieszkan Narod osiagnal 38milonow Moze te glupki prawicy porownaja co osiagnieto przez 20 lat rzadow demokracji ,upadek gospodarki rozkradzenie i sprzedanie wiekszosci majatku panstwa totalne bezrobocie zadluzenie kraju ktore nie splaca nawet dwa pokolenia bieda oganela miliony polakow sluzba zdrowia pod psem .Narod upada cofa sie .
  • ~ze zmywaka
    (2014-02-04 21:25)
    następny Brunon powinien być cwańszy
  • ~Babbbina
    (2014-02-04 21:38)
    Bo to jak widze, na czele wielka klapa,a za nią cała chmara klapaucjuszy!
    A robić nima kumu!!!
  • ~gral
    (2014-02-04 22:28)
    ciemota prawicowa bez przerwy wmawia narodowi ze komunisci mordowali to porownajmy ile ludzi w socjalizmie popelnilo samobojstwo a ile w tej demokracji Pierwsi samobojcy pojawili sie juz za Balcerowicza ile samobojstw poleniono w wyniku bankructwa swoich firm Porownajmy jak sie mial bandytyzm w PRL a jak w III trzeciej Rzeczypospolitej a moze porownajmy ile ludzi zamarzlo w poprzednim ustroju i teraz ile przebywalo ludzi we wiezieniu wczesniej ile teraz z tego co wiem to teraz 90 tysiecy . To ktory ustoj jest zbrodniczy.
  • ~mały CZESIO
    (2014-02-04 22:47)
    POLAKU ! NIE BĄDŹ DURNY W PAŹDZIERNIKU 2015 roku.
  • ~won z po
    (2014-02-05 07:21)
    Niestety ryżemu nic po za kłamstwem nie wychodzi Dzieci zrobił blade nawet syn go olał zmieniając nazwisko na Bąk.gospodarka leży bezrobocie wzrasta,okradł ludzi (OFE) młodzi spieprzają gdzie pieprz rośnie. On nawet kominów nie umiał malować.
  • ~InKa
    (2014-02-06 11:04)
    Wszystkie bez wyjątku programy tego rządu ( nie ) rządu są o kant doopy !
    Jaki rząd ( nie ) rząd takie programy i zegarki, i spotkania cmentarne itp itd
  • ~Ale siara!!!!!!!!!!
    (2014-02-07 19:07)
    ALE PRZECIEŻ...LEMINGI ICH WYBRAŁY I DALEJ SIĘ DO PO.S.R.A.Ń.CÓW MODLĄ I PSIOCZĄ NA PiS!!! DOBRZE WAM TAK DEBILE! 50-letni nie mają pracy A WY W NAGRODĘ ZA MIŁOŚĆ DO RUDEGO BANDYTY...BĘDZIECIE ZAP.IE.R...LAĆ DO 67!!! Sorry...roboty nie będzie,to będziecie po chasiokach maszkiecić!! DOBRZE WAM TAK IDIOCI!!!
  • ~Abuk
    (2014-02-09 13:47)
    Też nowina. Wszelkie tego typu programy to skok na kasę i nic więcej. Co z tego, że program poniósł fiasko skoro odpowiedzialni za to ludzie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, a premie, które sobie przyznali nie zostaną cofnięte. Takich spraw jest TYSIĄCE.

    Najlepsze, że ludzie wciąż twierdzą, że jak państwo ma duży wpływ na coś to będzie dobrze. Nie zauważają, że jest dokładnie odwrotnie. Pieniądze się marnotrawi na usługi i towary kiepskiej jakości np: w PRLu w każdej szkole był kiedyś dentysta, ale leczył na poziomie medycyny polowej - boleśnie i niekoniecznie skutecznie.

    Może jednak warto uprościć i obniżyć podatki, w zamian wywalić ministerstwo sportu, turystyki, pracy, cyfryzacji(tam dopiero robią przekręty w miliardach) czy rolnictwa. To nie rząd daje pracę, on tylko zabiera pieniądze i oddaje urzędnikom więc nie generują dochodu. Pracę to daje społeczeństwo: firmy zatrudniające pracowników, ludzie chcąc zrobić remont łazienki itd.
  • ~Balbina
    (2014-02-10 12:31)
    klapa w POdczerwieni to normalka jak i Palikociarni obiecali młodym prace a tu KALPA młodziki wchodzą w zacofanie