Bezrobocie lekko wzrosło. Nowe DANE GUS

| Aktualizacja:

Stopa bezrobocia lekko wzrosła w grudniu, w porównaniu z listopadem i wynosi 13,4 proc - wynika z danych GUS.

wróć do artykułu
  • ~KiK
    (2014-01-24 14:08)
    I tu mam BEKE największa z platfusów...jak to łune piknie rządzą...Z Polski wyjechało ponad 2 mln Polaków 2/3 w wieku produkcyjnym...a pracy wciąż brakuje?!?!?! Wyciągnijcie wnioski jeżeli cos tam jeszcze w główkach macie.
  • ~obserwer_1
    (2014-01-24 13:11)
    jest dobrze choć nie beznadziejnie
  • ~pol anka
    (2014-01-24 19:43)
    na szczęście w ministerstwach tworzy się nowe etaty i choć częściowo powstrzymuje normalność polską. Kosiniak po projekcie zrównania emerytur chce wyrównać płace wszystkim po 1600 zł. Przeciw jest minister sportu, kupił bidula na raty sprzęt do treningu
  • ~Telefon
    (2014-01-24 22:03)
    Siostra z Londynu dzwoni do brata.
    - Cześć Michał, co tam u Was w Polsce słychać?
    - Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
    - Zacznij od złej.
    - Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład upadł,babcia umarła bo nie miała na leki,sąsiad się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę .
    Ania wiec nie chodzi do szkoły bo nie mają pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
    - A dobra!?
    - Na szczęście To PO jest u władzy nie PiS !
  • ~lex
    (2014-01-25 04:27)
    bezrobocie lekko wzroslo?to nic nowego.od wprowadzenia tej pseudo demokracji to jest normalka.tylko bezrobocie,likwidacja zakladow,jak juz jest praca,to za grosze.wysokie wynagrodzenia,to tylko u rzadzacych,prezesach spolek,wysokie odprawy.w sejmie ciagle te same twarze-widocznie jest zawod;polityk zawodowy.
  • ~OBSERWATOR
    (2014-01-25 10:24)
    No i co panie Tusk. Panskie rządzenie nie zdaje sie nawet psu na budę.Jesteście wyjątkowymi nieudacznikami, żeby nie użyć wałęsowego określenia, popaprańcami. Pańskie rządy zapiszą się czarnymi zgłoskami w naszej historii.
  • ~Daniel
    (2014-01-26 11:40)
    Sześć lat rządzą i co zrobili dobrego dla polaków, ***** ! Tylko kradną oszczędności wszystkie, sprzedają co się da, polacy jak żebraki mószą wyjeżdzać albo pracować u pracodawców za grosze z zachodu.Niemogą się dostać do lekarzy z bardzo POważnymi chorobami i POdatki POpodnosili . Ci co pracują niemogą przeżyć bo takie grosze dostają, jednym słowem cuda matoła nastali.
  • ~Lucek
    (2014-01-26 11:50)
    POlacy będą wracać do polski bo dędą mieli dobrze płatną pracę, tak mówił rudy przeszło siedem lat temu. Za rządów PIS było bezrobocie osiem procent, a teraz trzynaście i cztery dziesiąte i ciągle rośnie, a matoł egoista się chawli że niszczy gospodarkę i ludzi.

Może zainteresować Cię też: