Norweg zawinił, Polaka chcą powiesić. Kolejny kraj uderza w imigrantów

| Aktualizacja:

Oslo planuje uderzyć m.in. w gastarbeiterów znad Wisły, choć to nie oni przodują w transferowaniu środków z zasiłków i emerytur za granicę. Statystykę nabijają emeryci, którzy starość spędzają w ciepłych krajach. 

wróć do artykułu
  • ~italo
    (2014-01-23 15:20)
    Powroty kwestia czasu.Jak przewidzieli nasi seniorzy :/
  • ~vis
    (2014-01-23 10:46)
    wracajcie głupcy i obalcie ryżego króla
  • ~klon
    (2014-01-23 15:03)
    Szczytem chamstwa jest zagłosować na Latrynę Obywatelską i wyjechać.Wszyscy nasi uciekinierzy powinni dostać kopa w doopę i won do tuskowego raju.
  • ~DAV
    (2014-01-23 10:12)
    Niech wypuszcza Brejvika , to im kraj oczyści ( nie tylko z imigrantow ) he, he ,he .
  • ~made in nazi
    (2014-01-23 12:44)
    to w takim razie ile transferują pieniędzy za granicę na przykład hipermarkety zagraniczne równie dobrze można powiedzieć że tesco zabiera pracę polakom
  • ~wieloszczet
    (2014-01-23 12:51)
    Przeganianie Polaków ma pokazać Ukrainie, że jest miejsce dla nich, są tańsi...innego powodu nie widzę. To Polska chce Ukrainy w Unii, nie powiodlo się... ktoś jest winien. A przy okazji ustawiają lud z kraju przywiślańskiego na jego miejscu, po to były zabory, wojny, pożyczki, umorzenia, etc... Idzie wolno, ale idzie.
  • ~Robnad
    (2014-01-23 12:57)
    mądry jak Robnad2014-01-23 12:15

    " Pozdrawiam arystokrato "

    przynajmniej moronie w jednym trafiłeś, he, he, he.
  • ~Podludź
    (2014-01-23 10:21)
    Dziwne, Norwegia jest przecież ponoć wzorem tolerancji w Unii?! Genderyści mają się tu najlepiej. Czyżby ksenofobia? Niemożliwe. To, że Polak pracuje za trzech to ok., ale że ma takie same prawa to już bezczelność, tak? Ciekawe, że tyle organizacji "walczy" z rasizmem, homofobią, antysemityzmem itp. a jak się krzywda dzieje zwykłemu szaremu biedakowi, ale nie-czarnemu, nie-gejowi, nie-żydowi i nie-zwięrzeciu, to tych aktywistów to w ogóle nie rusza. Dziwna ta ich "selektywna wrażliwość". Może powinien zacząć ujadać to może przynajniej "animalsi" się nad nim zlitują.
  • ~Kartoflanka na kaczce ze skwarkami
    (2014-01-23 10:31)
    ~GAG2014-01-23 09:39

    ~jazu
    CZY ZA KARTOFLA ŻYŁO CI SIĘ LEPIEJ?

    No właśnie o to chodzi, że się żyło, tylko to było już tak dawno, że za niedługo pomrą najstarsi, którzy jeszcze pamiętają czasy sprzed tego kryzysowego potopu Tuska. I nie będzie miał kto opowiadać wnukom, że przed kryzysem to benzyna była po 3,50, chleb po 1,20 a bezrobocie jedno cyfrowe, no tylko te jabłka... ale cholera co nam teraz po tych jabłkach?
  • ~sierp i młot z SLD
    (2014-01-23 12:59)
    ministerradek znowu dostał w pysk, tym razem od Norwegów. Polacy cały czas czekają na "Irlandię" ., gdzie ona jest, kiedy wreszcie przyjdzie do Polski ? Gdzie jest Tusk, gdzie Komorowski ? - Panowie - do roboty albo VON STĄD.
  • ~rudy z budy
    (2014-01-23 10:40)
    nikt nie lubi być okradany przez cwaniaków
  • ~klomb
    (2014-01-23 12:34)
    Teraz dopiero widać gołym okiem , że okrągły stół to zdrada Polaków. Potem nocna zmiana i gruba kreska i zostaliśmy wywłaszczeni z własnego kraju. Został naród niewolnikiem rasy panów. Masowa emigracja , albo niewolnictwo. Narodzie , czy ty usnąłeś? , jeszcze głosujesz na libertynów i lewaków co cię niszczy?
  • ~cinkciarz
    (2014-01-23 10:51)
    Czy dziennikarze juz nic nie sprawdzają...kurs korony norweskiej to 0,50 zł a nie 2 zł
  • ~zielon001
    (2014-01-23 09:59)
    Brawo, oby tak dalej. Socjał to zakała europy i jej fundamentów. To jest socjalistyczna wymówka bo ludziom nie chce się pracować.
  • ~noszk
    (2014-01-23 18:39)
    Dagens Naringsliv to zaden tabloid a Venstre - to nie lewica, wrecz przeciwnie, to partia konserwatywna. reszta sie zgadza
  • ~noszk
    (2014-01-23 18:40)
    Dagens Naringsliv to nie jest tabloid, a Venstre to zadna lewica, to partia konserwatywna. Reszta sie zgadza
  • ~ewa koby
    (2014-01-23 21:08)
    lubie norwegow za to ze nie mogli kupic akcji rafineriii paru rencistow wyswietlili ameryka kupila ala moja naj naj naj naj naj naj piosenkarka diana ross jej norweskiego moguna wyrzucili w przepasc
  • ~eurosceptyk
    (2014-01-23 21:16)
    Czy ich podobnie jak Camerona od lat nie popierał w Parlamencie Europejskim prezes Kaczyński i europosłowie PIS?Ciekawe jaki list teraz napisze prezes?A ja uważam ,ze na takie kłopoty to tylko Macierewicz.Powinien kandydować do Brukseli.Wtedy by może załatwił Ojcu Dyrektorowi etat kapelana w Brukseli.
  • ~ewa koby
    (2014-01-23 20:28)
    oskarzam unie europejska za gast geist arbeiterow ala hitler koniugacje dostaja doroslych ludzi do pracy w leku ponizaniu niewolnictwie bo nie maja prawa znac swoich paragrafow i manipulacji chciwymi
  • ~berliner