Norweg zawinił, Polaka chcą powiesić. Kolejny kraj uderza w imigrantów

| Aktualizacja:

Oslo planuje uderzyć m.in. w gastarbeiterów znad Wisły, choć to nie oni przodują w transferowaniu środków z zasiłków i emerytur za granicę. Statystykę nabijają emeryci, którzy starość spędzają w ciepłych krajach. 

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2014-01-23 09:30)
    Wracajcie do PRL-Bis. Tu czeka na was 2000 zlotych brutto i umowa smieciowa na wieki. No i zasilek dla bezrobotnych i zyczlwe slowa herr rudego wuja.
  • ~LENA
    (2014-01-23 09:38)
    KROK DO PRZODU , KROK DO TYŁU , TO CZA-CZA!!!
    TAK MÓWILI W RADI MARYJA
    TYLKO DLA OPTYMISTÓW
  • ~GAG
    (2014-01-23 09:39)
    ~jazu
    CZY ZA KARTOFLA ŻYŁO CI SIĘ LEPIEJ?
  • ~GERMANY
    (2014-01-23 09:48)
    JEŚLI BABY Z POLSKI NIE ZREZYGNUJĄ Z NIEMCÓW SPADKU ?
    WEJDĄ W PIENIĄDZ EURO I TO JESZCZE JAK NAJSZYBCIEJ !
    TO OSTATNIE OSTRZEŻENIE BABY Z POLSKI ?
    MACIE CZAS DO KOŃCA STYCZNIA !
    NIEMCY NIE BEDĄ SIĘ Z KOBIETAMI Z POLSKI BAWIĆ W KOTKA I MYSZKĘ ?
    TO WIECIE ŻE W TEDY WAM GROZI DROŻYZNA GORSZA W POLSCE !
  • ~Zielona wyspa
    (2014-01-23 09:50)
    Norwedzy maja do tego prawo. A Polacy niech sobie wyludzaja socjal w POlsce.
  • ~klomb
    (2014-01-23 09:53)
    Stwierdzenie, że , gdy rządził PIS , nie żyło się lepiej niczego nie dowodzi. W ciągu roku nie ma możliwości naprawy takiego syfu jakiego narobili. Liczą się intencję , program i działanie. Gdyby PIS rządziło 7 lat jak Pomatoły, to każdy by już zauważył poprawę . Działało by prawo i sprawiedliwość społeczna , których to obecnie nie ma w ogóle. To powodowało by, że każdy by mógł korzystać z przemian ustrojowych , a nie jak do tej pory niewielki procent obywateli.
  • ~zielon001
    (2014-01-23 09:59)
    Brawo, oby tak dalej. Socjał to zakała europy i jej fundamentów. To jest socjalistyczna wymówka bo ludziom nie chce się pracować.
  • ~DAV
    (2014-01-23 10:12)
    Niech wypuszcza Brejvika , to im kraj oczyści ( nie tylko z imigrantow ) he, he ,he .
  • ~Podludź
    (2014-01-23 10:21)
    Dziwne, Norwegia jest przecież ponoć wzorem tolerancji w Unii?! Genderyści mają się tu najlepiej. Czyżby ksenofobia? Niemożliwe. To, że Polak pracuje za trzech to ok., ale że ma takie same prawa to już bezczelność, tak? Ciekawe, że tyle organizacji "walczy" z rasizmem, homofobią, antysemityzmem itp. a jak się krzywda dzieje zwykłemu szaremu biedakowi, ale nie-czarnemu, nie-gejowi, nie-żydowi i nie-zwięrzeciu, to tych aktywistów to w ogóle nie rusza. Dziwna ta ich "selektywna wrażliwość". Może powinien zacząć ujadać to może przynajniej "animalsi" się nad nim zlitują.
  • ~Kartoflanka na kaczce ze skwarkami
    (2014-01-23 10:31)
    ~GAG2014-01-23 09:39

    ~jazu
    CZY ZA KARTOFLA ŻYŁO CI SIĘ LEPIEJ?

    No właśnie o to chodzi, że się żyło, tylko to było już tak dawno, że za niedługo pomrą najstarsi, którzy jeszcze pamiętają czasy sprzed tego kryzysowego potopu Tuska. I nie będzie miał kto opowiadać wnukom, że przed kryzysem to benzyna była po 3,50, chleb po 1,20 a bezrobocie jedno cyfrowe, no tylko te jabłka... ale cholera co nam teraz po tych jabłkach?
  • ~rudy z budy
    (2014-01-23 10:40)
    nikt nie lubi być okradany przez cwaniaków
  • ~vis
    (2014-01-23 10:46)
    wracajcie głupcy i obalcie ryżego króla
  • ~cinkciarz
    (2014-01-23 10:51)
    Czy dziennikarze juz nic nie sprawdzają...kurs korony norweskiej to 0,50 zł a nie 2 zł
  • ~Janek Cz.
    (2014-01-23 11:04)
    Za Tuska miało być dobrze. Imigranci mieli wrócić do Polski. Nikt nie miał wyjeżdżać
    z Polski. Nie byłoby imigrantów nie byłoby problemów w Anglii, Niemczech, Norwegi oraz paru innych krajach Europy. Jest inaczej kto może zmyka przed Tuskiem i jego "miłością" gdzie pieprz rośnie. Po prostu władza nas okradła i zadłużyła po uszy. Podobno każdy ma to na co zasłużył. Chcieliśmy Tuska to mamy biedę...
  • ~kali
    (2014-01-23 11:08)
    Polacy zostali Żydami Europy.
  • ~Jobtwojumac
    (2014-01-23 11:13)
    w obcym kraju nie jest sie kochanym,nawet w Polsce Wolak nienawidzi Polaka.
  • ~Robnad
    (2014-01-23 11:34)
    ciekawe czumu to ci "durni" Polacy nie wracają z POwrotem .
    wstrętny Kaczor już nie rządzi, a od 6 lat mamy zieloną wyspę, która na tle targanej kryzysem Europy jest wymarzonym rajem. w końcu to Tusk głosi.
    czyżby kłamał? he, he, he, na dodatek 24 godziny na dobę?
  • ~ed
    (2014-01-23 11:45)
    To jest właśnie życie emigranta.Wykonuje najgorszą robotę a przy pierwszej okazji wieszają na nim psy. A dla tubylców zawsze jest kimś gorszym. Każdy kraj powinien dla swoich obywateli stworzyć warunki do godnego życia, żeby nie musieli być wyrobnikami i popychadłami u innych. Ale do kogo ta mowa ? Kogo to u nas interesuje ? Najważniejsze są sondaże i stołki.
  • ~hans
    (2014-01-23 12:02)
    Norweski socjalizm ewoluuje w komunizm.
  • ~S O L I D A R U C H
    (2014-01-23 12:04)
    ,
    rozmawiałem kiedyś dłużej ze swoim sąsiadem(resortowa emerytura 2756,35zł/miesięcznie) który przyznał (przyciśniety pytaniami) że głosował na PełO-...
    zapytałem go dlaczego ty akurat głosowałes na PełO a nie na inną partię ?

    odpowiedział ..."wiesz ..tam sa doświadczeni ŻŁOdzieje co to sami kradna i innym kraść nie przeszkadzają a moja córka własni ezałożyła za Un ijne dotacje Firmę szkoleniową i będzie "szkolić" bezrobotnych ..)

    odpowiedziałem a był to rok 2007 -słuchaj no ale nie ma tak dużo bezrobotnych ?czego może nauczyc 50 -letniego praktyka młoda za przeproszeniem pińdzia taka jak Twoja córka która dopiero co kończy studia ??...przecież normalnie jest tak ze Mistrz ma włansie te 50-60 lat a czeladnik 20-25?...czy to jej sie będzie to opłacało

    on z kolei oidpowiedział : "Ci co przejmą władze (chyba miał przecieki) zadbają o to aby tacy jak my i nasze dzieci miały szmal-przecież UNIA dała 300 000 000 000 zł (słownie trzysta miliardów złotych )

Może zainteresować Cię też: