Norweg zawinił, Polaka chcą powiesić. Kolejny kraj uderza w imigrantów

| Aktualizacja:

Oslo planuje uderzyć m.in. w gastarbeiterów znad Wisły, choć to nie oni przodują w transferowaniu środków z zasiłków i emerytur za granicę. Statystykę nabijają emeryci, którzy starość spędzają w ciepłych krajach. 

wróć do artykułu
  • ~rudy z budy
    (2014-01-23 10:40)
    nikt nie lubi być okradany przez cwaniaków
  • ~Kartoflanka na kaczce ze skwarkami
    (2014-01-23 10:31)
    ~GAG2014-01-23 09:39

    ~jazu
    CZY ZA KARTOFLA ŻYŁO CI SIĘ LEPIEJ?

    No właśnie o to chodzi, że się żyło, tylko to było już tak dawno, że za niedługo pomrą najstarsi, którzy jeszcze pamiętają czasy sprzed tego kryzysowego potopu Tuska. I nie będzie miał kto opowiadać wnukom, że przed kryzysem to benzyna była po 3,50, chleb po 1,20 a bezrobocie jedno cyfrowe, no tylko te jabłka... ale cholera co nam teraz po tych jabłkach?
  • ~Podludź
    (2014-01-23 10:21)
    Dziwne, Norwegia jest przecież ponoć wzorem tolerancji w Unii?! Genderyści mają się tu najlepiej. Czyżby ksenofobia? Niemożliwe. To, że Polak pracuje za trzech to ok., ale że ma takie same prawa to już bezczelność, tak? Ciekawe, że tyle organizacji "walczy" z rasizmem, homofobią, antysemityzmem itp. a jak się krzywda dzieje zwykłemu szaremu biedakowi, ale nie-czarnemu, nie-gejowi, nie-żydowi i nie-zwięrzeciu, to tych aktywistów to w ogóle nie rusza. Dziwna ta ich "selektywna wrażliwość". Może powinien zacząć ujadać to może przynajniej "animalsi" się nad nim zlitują.
  • ~DAV
    (2014-01-23 10:12)
    Niech wypuszcza Brejvika , to im kraj oczyści ( nie tylko z imigrantow ) he, he ,he .
  • ~zielon001
    (2014-01-23 09:59)
    Brawo, oby tak dalej. Socjał to zakała europy i jej fundamentów. To jest socjalistyczna wymówka bo ludziom nie chce się pracować.
  • ~klomb
    (2014-01-23 09:53)
    Stwierdzenie, że , gdy rządził PIS , nie żyło się lepiej niczego nie dowodzi. W ciągu roku nie ma możliwości naprawy takiego syfu jakiego narobili. Liczą się intencję , program i działanie. Gdyby PIS rządziło 7 lat jak Pomatoły, to każdy by już zauważył poprawę . Działało by prawo i sprawiedliwość społeczna , których to obecnie nie ma w ogóle. To powodowało by, że każdy by mógł korzystać z przemian ustrojowych , a nie jak do tej pory niewielki procent obywateli.
  • ~Zielona wyspa
    (2014-01-23 09:50)
    Norwedzy maja do tego prawo. A Polacy niech sobie wyludzaja socjal w POlsce.
  • ~GERMANY
    (2014-01-23 09:48)
    JEŚLI BABY Z POLSKI NIE ZREZYGNUJĄ Z NIEMCÓW SPADKU ?
    WEJDĄ W PIENIĄDZ EURO I TO JESZCZE JAK NAJSZYBCIEJ !
    TO OSTATNIE OSTRZEŻENIE BABY Z POLSKI ?
    MACIE CZAS DO KOŃCA STYCZNIA !
    NIEMCY NIE BEDĄ SIĘ Z KOBIETAMI Z POLSKI BAWIĆ W KOTKA I MYSZKĘ ?
    TO WIECIE ŻE W TEDY WAM GROZI DROŻYZNA GORSZA W POLSCE !
  • ~GAG
    (2014-01-23 09:39)
    ~jazu
    CZY ZA KARTOFLA ŻYŁO CI SIĘ LEPIEJ?
  • ~LENA
    (2014-01-23 09:38)
    KROK DO PRZODU , KROK DO TYŁU , TO CZA-CZA!!!
    TAK MÓWILI W RADI MARYJA
    TYLKO DLA OPTYMISTÓW
  • ~jazu
    (2014-01-23 09:30)
    Wracajcie do PRL-Bis. Tu czeka na was 2000 zlotych brutto i umowa smieciowa na wieki. No i zasilek dla bezrobotnych i zyczlwe slowa herr rudego wuja.

Może zainteresować Cię też: