Norweg zawinił, Polaka chcą powiesić. Kolejny kraj uderza w imigrantów

| Aktualizacja:

Oslo planuje uderzyć m.in. w gastarbeiterów znad Wisły, choć to nie oni przodują w transferowaniu środków z zasiłków i emerytur za granicę. Statystykę nabijają emeryci, którzy starość spędzają w ciepłych krajach. 

wróć do artykułu
  • ~Warszawiak
    (2014-03-29 03:35)
    do Berliner.
    I to mowi Polakom największy zaraz po KU KLUX KLANIE w swiatowej skali rasowy morderca grabiezca że Polacy maja problemy z dyskryminacja? Pokaz gdzie jesteś to wyślemy pogotowie z kaftanem bezpieczenstwa.
  • ~polak
    (2014-02-07 15:01)
    ja uwazam ze polacy pracujacy w norwegi powinni zabrac sobie swoje rodziny i dzieci i wyjechac do norwegi a nie pobierac zasilkow z tego kraju a gdy ich rodziny pozostaja w rodzimym kraju to niech zasilki beda takie jak w polsce po pierwsze uwazam ze polski robotnik pracujacy w polsce pracuje niejednokrotnie o wiele bardziej ponad standartowo tz. po 12 godz albo i wiecej i rodzinne dostaje w polskich warunkach a dzieci pracownika polskiego pracujacy w norwegi o wiele wiele wiecej jak biedujemy wszyscy to wszyscy chyba ze cala rodzina z dziecmi wyjezdza do norwegi polacy to cwaniacy
  • ~XY
    (2014-01-29 20:32)
    KTO POWAŻA NARÓD CO DLA PRYWATNEJ KORZYŚCI ROZDAJE, SPRZEDAJE SWÓJ KRAJ A PÓŹNIEJ SZABELKĄ USIŁUJE CHOĆ CZĘŚĆ ODZYSKAĆ I ZNÓW ROZGRABIA, ŻEBY MENDY W STYLU CAMERONA CZASEM POKLEPAŁY PO PLECACH ?!!! WYSTARCZY,ŻE NASI NAJWIĘKSI PRZYJACIELE Z ZA ZACHODNIEJ GRANICY NAKRĘCĄ FILM O II WOJNIE ŚW. I TO DLA ŚWIATA POLSKA JEST TYM BE !!! ZAWSZE DOSTAJEMY W DUPĘ, ZAWSZE EKSPLOATOWANI, OGRABIANI. NIC DZIWNEGO, ŻE DLA TYCH KOLONIALNYCH ZBRODNIARZY CZY SKANDYNAWSKICH PIRATÓW I INNYCH JESTEŚMY JAKO NARÓD - ZEREM
  • ~berliner
    (2014-01-29 09:23)
    Podwaz-:Ty Polaczku nie pisz co jest w Norwegi tylko chwyc sie za swoj Nos i zrob w swoim Kraju porzadek z dyskryminacja i rasizmem a pozniej zabieraj glos nie ma w Europie Panstwa jak Polska gdzie obcy sa dyskryminowani
  • ~waldek
    (2014-01-29 09:13)
    Norwegia nie nalezy do uni dlatego unia nie ma w Norwegi nic do gadania Norwegia ma tylko pewne przywileje w Uni tak jak Szwajcaria a co Polakow obchodz gdzie jezdza Emeryci Norwescy Oni zapracowali na Emeryture i moga przebywac gdzie chca nawet przez wiele lat
  • ~polakko
    (2014-01-24 20:05)
    trzeba bojkotować te ich śledzie ala łosoś itp. itd.
    nie chodzi o te zasiłki, ale zaczynają wszyscy po nas jeździć a zapominają, że jesteśmy ds. nich dużym rynkiem zbytu
  • ~eurosceptyk
    (2014-01-23 21:16)
    Czy ich podobnie jak Camerona od lat nie popierał w Parlamencie Europejskim prezes Kaczyński i europosłowie PIS?Ciekawe jaki list teraz napisze prezes?A ja uważam ,ze na takie kłopoty to tylko Macierewicz.Powinien kandydować do Brukseli.Wtedy by może załatwił Ojcu Dyrektorowi etat kapelana w Brukseli.
  • ~ewa koby
    (2014-01-23 21:08)
    lubie norwegow za to ze nie mogli kupic akcji rafineriii paru rencistow wyswietlili ameryka kupila ala moja naj naj naj naj naj naj piosenkarka diana ross jej norweskiego moguna wyrzucili w przepasc
  • ~ewa koby
    (2014-01-23 20:28)
    oskarzam unie europejska za gast geist arbeiterow ala hitler koniugacje dostaja doroslych ludzi do pracy w leku ponizaniu niewolnictwie bo nie maja prawa znac swoich paragrafow i manipulacji chciwymi
  • ~noszk
    (2014-01-23 18:40)
    Dagens Naringsliv to nie jest tabloid, a Venstre to zadna lewica, to partia konserwatywna. Reszta sie zgadza
  • ~noszk
    (2014-01-23 18:39)
    Dagens Naringsliv to zaden tabloid a Venstre - to nie lewica, wrecz przeciwnie, to partia konserwatywna. reszta sie zgadza
  • ~Robnad
    (2014-01-23 16:40)
    waljurek2014-01-23 16:17
    "Typowe dla kraju w którym wciąż faszystowskie hasła są popularne.Tylko po co Polacy siedzą tam gdzie ich źle widzą?Niech sami wezmą sie do ciężkiej roboty, zamiast spędzać czas w tropikach!"

    kretynku. żyjesz na pustyni?
  • ~wróć synu wróć ojciec czeka
    (2014-01-23 16:29)
    POlacy znowu POtraktowani skandalicznie a tusk POpala sobie cygaro w alpach
  • ~benek
    (2014-01-23 16:26)
    jak powszechnie wiadomo pracownikom portalu stolica Norwegii jest Berlin
  • ~waljurek
    (2014-01-23 16:17)
    Typowe dla kraju w którym wciąż faszystowskie hasła są popularne.Tylko po co Polacy siedzą tam gdzie ich źle widzą?Niech sami wezmą sie do ciężkiej roboty, zamiast spędzać czas w tropikach!
  • ~Katia
    (2014-01-23 16:06)
    Radek... co ty wyprawiasz...?
  • ~janek
    (2014-01-23 15:40)
    Polacy pracujcie za granicą a potem was wykopią jak zużytą oponę !!!
  • ~m
    (2014-01-23 15:25)
    zawinili to SLD ,AWs ,PSl i Palikociarnia Po to banda która wypędza Polaków na poniewierkę POLACY tych ludzi odsun ąć raz na zawsze i rozliczyć ,ukarać ,tak aby nigdy więcej się to nie powturzyło w Polsce Polacy glosujcie na prawdziwych Polaków z Ruchu Narodowego i PISU
  • ~zetek
    (2014-01-23 15:20)
    Widać jak ujada pisowska banda nieudaczników ,ciemniaków prosto z pipidówek..
    OBIBOKI WEŚCIE SIĘ ZA ROBOTĘ.
    Uważajcie jak Wam da kaczor !
  • ~italo
    (2014-01-23 15:20)
    Powroty kwestia czasu.Jak przewidzieli nasi seniorzy :/

Może zainteresować Cię też: