Oto zawody przyszłości. Pracodawcy polują na tych specjalistów

| Aktualizacja:

Na tych specjalistów popyt zawsze będzie. W kolejce ustawiają się po nich największe koncerny. Oto, jaki zawód wybrać, by zarabiać fortunę.

wróć do artykułu
  • ~hehe
    (2013-06-05 07:19)
    Z wielkiej chmury - mały deszcz?
  • ~Aboj
    (2013-06-05 07:45)
    Za parę lat okaże się ze debile wpuszczeni w maliny będą czekać w kolejce do zlewozmywaka w GB. To tak jak biznes i zarządzanie. pic bo trzeba ratować słupki Matoła.
  • ~ferdek z nowy soli
    (2013-06-05 07:52)
    Jak zwykle w polskim ciemnogrodzie wszystko się wiąże ze sprzedażą. Teraz znowu wymyślili kolejnych handlarzy, który będą naciągać klientów przez telefon.
    Angielskojęzyczne nazwy niewiele zmienią; jak mówią starzy górale: z łajna miodu nie będzie...
  • ~takie?
    (2013-06-05 08:40)
    spełnić oczekiwania klinetów biznesowych...
    nachalna i chamska reklama, wciskanie kitu i reklam, których nikt nie chce?
  • ~Lord Jim
    (2013-06-05 08:45)
    nie samą chmurą żyje człowiek... a co ze specjalistami w budownictwie, produkcji... przetwórstwie...komuś się wiosła poplątały promując takie kierunki...
    na zdrowy rozum ilu w firmie jest potrzebnych administratorów sieci, marketingowców...wszyscy wszystko chcą sprzedawać... ale to będzie produkował...a z drugiej strony za co inni będą kupować...
  • ~zielonawyspa
    (2013-06-05 09:12)
    Wszyscy będą pracować w domu przy komputerach i będzie coraz lepiej. Nie potrzeba dróg, mostów, zakładów pracy, szpitali. Wszyscy do klawiatur!
  • ~Nick
    (2013-06-05 09:23)
    Panie redaktorze, nie daj sie pan nabrac i nie bujaj pan w chmurach. Oni chca zarabiac na szkoleniach, ale jak pan poprosi o gwarancje dostania pracy to miny im rzedna. Poza tym - "Dzięki chmurze firmy staną się bardziej mobilne i będą szybciej działały". Czyli - zwolni sie 20% pracownikow bo nie beda juz potrzebni.
  • ~Obłok
    (2013-06-05 10:01)
    bedzie sie bujac w chmurach,migami i dajlamerami
    a gdzie lot, w chmurach u PANA BEDZIE OK!!!
  • ~POmylony
    (2013-06-05 10:19)
    Najlepiej to się nazywać Józef Bąk.
    I jest robota w dwóch firmach jednocześnie.
    A siostra może robić bloga i kosić kapuchę aż miło.
  • ~Jaś
    (2013-06-05 10:25)
    Ciekawe czy ktoś się najadł z przetwarzania danych ? Czyżby chcieli wypuścić wirtuaną żywność ? Kto będzie pracował na tych z chmury ?
  • ~Znawca
    (2013-06-05 10:50)
    Wcześniej pracowałem jako podrzędny inspektor techniczny na budowie i był trochę ok, trochę nie. Potem przekwalifikowanie na programistę niszowego języka (we własnym zakresie, bez studiów w tym kierunku) i dostałem kilka ofert. Teraz koszę kapuchę :)
  • ~Znawca
    (2013-06-05 11:02)
    Klucz do sukcesu to nie:
    Iść za tłumem, wybrać najpopularniejszy kierunek studiów i potem walczy,c o jakąś pracę w tym zawodzie. Co z tego, ze pracy jest trochę, skoro pracowników o wiele wiele więcej.

    Cały klucz do sukcesu to "ZNALEŹĆ NISZĘ". Czyli zawód wschodzący, ale taki gdzie niewielu to umie i niewielu jeszcze chce to robić i niewiele szkół tego uczy.
  • ~Kolonializm
    (2013-06-05 11:12)
    Aparat kontrolujący ludzi musi się rozwijać żeby dojenie ludzi było wydajne tak że wszystko będzie płatne. Nawet jakbyś się przewrócił i nie mógł się podnieś to za podniesienie płać. Biznes amerykański w kroczył do Polski jak same nazwy wskazują. Polska jest już kolonią czy 16 STANEM. Już tornada się pojawiły .Ciekawym co jeszcze ? Jak już tu jest biznes amerykański to już koniec. Tylko nie wiem czy ŚWIATA czy POLSKI. Jak widać GMO to tylko początek.
  • ~REALISTA
    (2013-06-05 11:19)
    ILE JESZCZE TAKICH PRZYGLUPAWYCH OBIETNIC DLA NAIWNYCH POLAKOW ? DO KOSZENIA KAPUCHY TO SA LUDZIE ,ALE INNYCH NACJI,
  • ~hehe
    (2013-06-05 12:37)
    Najlepiej to pluc na Kaczynskiego i PIS. Czy wiecie ile zarabia taki np. syfiLIS?
  • ~Znawca
    (2013-06-05 12:56)
    Kolejna prawda jes taka, że osoby, które narzekają (jak te tu), zwalają winę na innyhc, na partie, a same nie działają, do niczego nigdy w życiu nie dojdą i będą bidę klepać do końca śmierci.
  • ~nie rozumie
    (2013-06-05 13:21)
    a teraz to wszystko za darmo?
  • ~Taaa chura rowiaze wszystko
    (2013-06-05 13:50)
    Taaa, przetwarzanie w churze nie jest oplacalne dla wszystkich, Jest drogie i dal malych srednich firm nie jest to rozwiazanie optymlane poza tym ze sa tendi.

    Znowu egzaltacja buzz word clud. Ludzie dajcie sobie sina. Kotra sredia polska firam jest w stanie zapacic za IT w churze jak ledi na ograniczonej ilosci licencji softwarowych ze wzgledu na koszty a o kontraktach decyduje nie tyle analiza BigData a uklad lokalny na przetargach.

    Troche realnosci.
  • ~kozik
    (2013-06-05 15:44)
    Proponuję wszystkim rolnikom, piekarzom, rzeźnikom, inżynierom i robotnikom budowlanym, górnikom, lekarzom i ludziom wielu innych NIEZBĘDNYCH do życia zawodów, żeby szybko i masowo przekwalifikowali się na cloud brokerów i cloud computing engineerów, albo chociaż na aktorów, redaktorów, maklerów, brokerów, dilerów albo choćby tylko na jakichś bliżej nieokreślonych celebrytów
    Zobaczymy jaki wtedy zawód zacznie być najbardziej rozchwytywany. Ludzie!!! Dosyć dyktatury tych różnych cwanych opier'dalaczy, specjalistów od wciskania kitu i sprzedawania lipy, tych pasozytów na ciele ludzi konkretnej pracy i fachu.
  • ~fretka
    (2013-06-05 19:36)
    Ten podpis pod artykułem to pseudonim czy prawdziwy bo artykuł powalający.

Może zainteresować Cię też: