Bezrobocie po polsku, czyli po studiach

| Aktualizacja:

Ponad ćwierć miliona osób bez pracy to absolwenci szkół wyższych.

wróć do artykułu
  • ~wuitek345
    (2013-10-04 14:00)
    umijętności nabywane na szkoleniach są czasem lepsze niż studia http://www.aszkolenia.pl/503/wiecej-umiejetnosci-rowna-sie-wiecej-mozliwosci.html wiedza praktyczna a nie teoria jaką mamy na studiach ale to zalęży od konkretnych osób i kierunków
  • ~Kamil
    (2013-05-29 07:22)
    Teraz bez doświadczenia ani rusz liczę że uda mi się je zdobyć w Mediolanie jak wygram konkurs http://www.accenture.com/pl-pl/landing-pages/Pages/konkurs.aspx park technologiczny to ciekawa wygrana.
  • ~wrobel
    (2013-05-16 19:29)
    a jak juz zarabiasz to oszczedzaj, inflacja skutecznie miazdzy oszczednosci. My siedziemy na produktach z Getin\
  • ~ola
    (2013-05-13 00:24)
    Mi teraz udao się pracę dorwać, ale boję się, zę nie bedzi to wiecznie trwało, dlatego też postanowiłam trochę pooszczędzać. W open finance doradzili mi założenie konta doskonałego z lokatą na wysoki procent, więc mam nadzieję zę jak coś padnie, to będę miała za co cheb kupić
  • ~psycholog
    (2013-05-08 10:46)
    Mlidzi, wyksztalceni, zwielkich miast - czyli elektorat PO-wskiego pilkarzyka Tuska ! Jak sie czujecie lemingi na bezrobociu ? Czy juz odczuwacie cos w rodzaju skruchy za to, ze glosowalyscie na Donalda Tuska ? No, a jezeli nie odczuwacie czegos w rodzaju skruchy, to co odczuwacie ? Bol glowy PO dopalaczach ?
  • ~wwww
    (2013-05-07 21:14)
    nie jest tylko jedno wyjscie -wyjazd za granice .kto przyjmie abolwenta na niskie stanowisko chyba jakiś idiota 1 motywacja a własciwie to jej brak 2 postawa roszczeniowa 3 chec awansu 4 zagrożenie dla obecnego managmentu 5 brak zadowolenia z wykonywanej pracy oraz z wynagrodzenia .Studia w tym kraju zamykają wiele drzwi
  • ~gościu
    (2013-05-07 20:02)
    dla absolwentów zostają dwa wyjścia: praca za 1200 plnów na miecha
    (coś w stylu masz kup sobie coś za to) lub wyjazd za granicę.
  • ~absolewnt
    (2013-05-07 18:50)
    po co wyższe w kraju niższych?
  • ~megi
    (2013-05-07 18:21)
    Jak u góry dąży się do depopulacji to po co jakies głupie tłumaczenia. Najnormalniej z ludzi robi się głupców, oszukuje się ich, okłamuje, a potem wciska ciemnoę że są za bardzo wykształceni i dlatego nie mają pracy. Mnie kiedyś mówili, że nie bedę miała pracy, jak nie skończę studiów wyższych, więc skończyłam, a dzisiaj kłamie się na odwrót, ja po studiach jestem za drogim pracownikiem, a wszystko po to, żeby zachód miał z nas pozytek, bo przecież uniia sobie nas wzięła za gratis , złotówki nie dołożyła do naszego wykształcenia. Ale przevież wszystkich nie wezmą , jakiś procent ludzi pójdzie na straty i skończy na śmietniku.
  • ~absolwent2008
    (2013-05-07 13:40)
    Publiczne studia w Polsce są darmowe, to WARTO w ich trakcie na bilet za granicę do pracy ODKŁADAĆ, OSZCZĘDZAĆ, ZBIERAĆ !!!
  • ~myly państwo
    (2013-05-07 12:13)
    Ja bym dodał jeszcze absolwentów prawa.Znam takich, którzy pracy szukają już 2 rok po studiach i nic. Tracą nadzieje, ze w ogóle coś znajda. W sklepie zza lady nie chcą ich zatrudnić, bo maja wyższe, do biura też nie (i tu przyznam nie wiem dlaczego). Cześć moich znajomych po prawie wyjechała za granicę i pracują za biurkiem w prywatnych firmach.