GUS: Stopa bezrobocia wzrosła do 14,2%

| Aktualizacja:

Blisko 2 mln 300 tysięcy Polaków w styczniu bez pracy. Główny Urząd Statystyczny podał, że stopa bezrobocia w pierwszym miesiącu 2013 roku wzrosła do 14,2 procent z 13,4 procent w grudniu. To najwyższe bezrobocie od marca 2007 roku.

wróć do artykułu
  • ~MŁODY WYKRZTAŁCONY
    (2013-02-25 10:26)
    PRACA SRACA WARZNE ŻE KACZYŃSKI NIE RZĄDZI!
    JAK NIE BĘDZIE NA CHLEB TO ZNUW ZABIERZEMY BABCI PORTFEL.
    HEJ HO PO!
  • ~jazu
    (2013-02-25 10:33)
    grecja i hiszpania jeszcze daleko przed nami.
    Pozostalo sporo do s-pier-do-lenia...i rozkradzenia.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-02-25 10:51)
    Dowod babci schowamy..to do pracy się dopchamy ,,,albo zalozymy wlasny biznes jak Plichta i Sobiesiak. POLACY nic się nie stało !
  • ~Matwiej
    (2013-02-25 11:08)
    Następna kadencja dla P.O + PSL ,a prześcigniemy Bangladesz ,czyli 45 % bezrobocia.Dalej Polska młodzierzy głoś na Donalda T. BARANY.
  • ~wnuczek
    (2013-02-25 11:34)
    Nuda : o Bolku nic nie słychać,
    Niesiołowski pewno w budzie
    siedzi, a ja nie mam co robić !!!
    Dobrze że babci rentę odebrałem !!!
  • ~cuda tuskowe
    (2013-02-25 11:36)
    A kłamcy twierdzą że Tuskowi nic nie wzrosło !!!
  • ~auto
    (2013-02-25 12:03)
    Dzień Polaka
    Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, przegląda amerykańskiego facebooka, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu.
    Gotuje na rosyjskim gazie.
    Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nie ma!
    Pasta do zębów też zagraniczna (blendamed, elmex, sensodyne, colgate) – polska do kupienia w internecie. Kawa zagraniczna (Lavazza, Jacobs, Maxwell) – polska Woseba, herbata zagraniczna (Lipton, Teekanne, Dilmah) – polskiej trzeba szukać na najniższej półce w sklepie, itd., itd...
  • ~sęp
    (2013-02-25 12:25)
    Tylko Ryży Bęcwał tak POtrafi rządzić.Setki tysięcy młodych ludzi wyjechało za granicę,unia daje 300 mld złotych,a kraj w kompletnej zapaści.Na konferencjach prasowych głupie siuśki zadają nic nie znaczące pytania do durnowato smiejącego się ryżego zwanego premierem.Prasa polskojęzyczna karmi nas duperelami.
    Jak długo tak jeszcze?
  • ~222
    (2013-02-25 13:45)
    Na zdjęciu Arek bezrobotny absolwent politologii uś
  • ~098
    (2013-02-25 13:47)
    ale ******** państwo - tylu wyjechało , kasy dostają całe morza a tu dalej bezrobocie i rośnie!
  • ~bonzo
    (2013-02-25 14:04)
    Jakoś słabo wyeksPOnowana ta informacja w mediach . W dziennik pl. też . Co się stalo ? Nie wiedzą biedne dziennkarzyny jak mają polaczków na tę okoliczność ściemnić i czekają na przekaz dnia od swoich nadredaktorów , czy cóś ?
  • ~leming
    (2013-02-25 14:36)
    POdziwiajcie naszego Donka ! Tylko nasz Donek POtrafi tak bardzo przyspieszyc wzrost stopy bezrobocia w Polsce ! Jako pilkarz nasz Donek ma ogromna wioedze o stopach i POtrafi ja wykorzystac Wraca slawne haslo : POlak POtrafi !
  • ~pol anka
    (2013-02-25 15:43)
    Polacy nic się nie stało. Nie dla wszystkich starczyło, Trochę dla rodziny Wałęsy, troche dla post komuny, trochę dla nowej demokracji, a reszta ..., reszta musi nauczyć się żyć w kapitaliźmie, weźcie interes we własne ręce
  • ~hodowca bydła
    (2013-02-25 16:34)
    dane o sprzedaży detaliczne ---spadek o ponad 20 % z miesiąca na miesiąc - no to już widać co jest grane ! ! ! Mamy "Zieloną Wyspę" - bo chyba wszyscy POpychają zieloną trawę ( siano z zeszłorocznych zbiorów ) hłe...hłe...hłe...
  • ~lulek
    (2013-02-25 17:44)
    Młody wykrztałcony ty ćwoku, jakby nie Kaczyński to PO było by gorsze od Ubeków z lat 50 matole.
  • ~21%
    (2013-02-25 19:11)
    Jak śmiecie tak pisać jak wuc Tusek mówi ze 12% to tyle macie Połowicznie wykstałcuni dziynnykażie pisac kumata?
  • ~USA
    (2013-02-25 20:24)
    Jak sie zadusilo konsupcje drastyczna zwyzka podatkow w kraju gdzie 63 % PKB zalezy od konsupcji, to czego sie tu spodziewac. Roswtowski to debil ekonomiczny. Produkcja zmalala, ilosc bankroctw wzrosla, bezrobocie w gore i wydatki panstwa tez w gore. Wplywy do kasy z VAT spadly o 900 miliardow ZL.
    Rostowski to debil i nie rozumie ze wzrost konsupcji i produkcji przemyslowej powinien byc priorytetem a nie zubozanie konsumenta.
  • ~bolek2
    (2013-02-26 05:09)
    na Forydę
  • ~zorientowany