Nadciąga kryzys. Będą masowe zwolnienia

| Aktualizacja:

Sytuacja gospodarcza jest coraz gorsza, firmy zaczynają więc zwalniać. Na pierwszy ogień idą ci, zatrudnieni na umowach śmieciowych i ci, którzy jeszcze nie są zatrudnieni na czas nieokreślony.

wróć do artykułu
  • ~Marek
    (2012-09-06 09:37)
    Niechcieliscie Polacy Kaczynskiego ktory robil porzadek to macie teraz swojego Tuska ktorego wybraliscie. Dlaczego teraz narzekacie ???

    Byly Wybory ,byliscie na Wyborach to chyba wiedzieliscie kim jest TUSK !!!
  • ~omom
    (2012-08-04 20:23)
    Rozrosną się gminne i miejskie urzędy oraz państwowe.
  • ~erratas
    (2012-08-01 13:02)
    Jeżeli dana firma się rozwija to nie będzie zwalniać. Szacowałbym, że branże typu IT, czy zawody lekarskie, prawnicze będą miały się tak samo albo i lepiej w 2013 roku. od lat pracuję jako informatyk, teraz w Poznaniu w primesoft i nie zauważyłem jeszcze aby jakieś rynkowe zawirowania specjalnie mocno dotknęły IT. Wręcz przeciwnie np. teraz oczekuję raczej podwyżki :)
  • ~Donald i jego slupki na wyborcze glupki
    (2012-07-30 18:08)
    Czy Donaldziego syna obejma redukcje?
  • ~ola
    (2012-07-30 15:40)
    Z pamiętnika Donalda Cudotwórcy

    Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2012-07-29

    Czwartek, 19.07.2012 r.
    Waldek z PSL zdenerwował się. A wszystko przez chłopaków od pijaru i ich komunikaty dnia. Powtarzałem dziennikarzom, że w związku z kumoterstwem w PSL sam będę ministrem rolnictwa, a w koalicji zostaniemy wyłącznie pod warunkiem zgody na podjęcie działań naprawczych. “Donek, ale to taki bandycki chwyt. Przecież wzięliście dla siebie więcej spółek Skarbu Państwa od nas!” – irytował się Waldek.

    Piątek, 20.07.2012 r.
    Chłopaki z PSL zapominają, że w wyborach uzyskali 5 razy mniejsze poparcie od nas. Przypominają, że ich biznesmeni mają mniej stanowisk i niższe zarobki od naszych. Mówią, że sam po kumotersku załatwiłem prezesurę Olkowi z ministerstwa skarbu… A Olek? Chciał spróbować swoich sił w biznesie. Dlaczego nie miałem mu dać szansy? Zarabia teraz 110 tysięcy miesięcznie. Jeśli chłopaki od Waldka mają tylko 30 tysięcy, to i tak jest to zgodne z wyborczymi proporcjami.
  • ~cd
    (2012-07-30 15:30)
    TAK I TO POWINNO NASTĄPIĆ - A ZWOLNIENIA MUSZĄ BYĆ W RZĄDZIE, MINISTERSTWACH SAMORZĄDACH, PO CHOLERĘ SENAT I GABINETY POLITYCZNENIEDOJDÓW ZŁOŻONE Z NIEUDACZIKÓW
  • ~I
    (2012-07-30 13:49)
    W czasie kryzysu liczy sie każdy grosz. Zobacz na czym możesz zarobić "http://dobreusprawnienia.wordpress.com/".
    Zrób coś dla siebie.
    Tylko Kaizen
  • ~koko
    (2012-07-30 09:48)
    jaki kryzys.przecież jesteśmy zieloną wyspą ,zarabiamy w srodku tabeli UE, brak bezrobocia, .kto chc mieć pracę ma,tanie leki, niskie podatki, JESZCZE coś dodać FARBOWANY LISIE
  • ~olo55
    (2012-07-29 18:21)
    Klerkiller POsrańcu,zamknij ryja.
  • ~T72
    (2012-07-29 17:36)
    A KIEDY GO W POLSCE NIE BYŁO???
  • ~Emeryt kolejowy
    (2012-07-29 17:04)
    Wszystko idzie zgodnie z planem. Rząd realizuje wytyczne Kościoła by: cierpienie zbliżało do Chrystusa. Przyjemna praca, a zwłaszcza godziwe wynagrodzenie mogło by pozbawić Naród Polski zbawienia wiecznego. I na co tu narzekać ???
  • ~sen
    (2012-07-29 16:28)
    TO JUŻ POCZĄTEK KOŃCA TEJ AROGANCKIEJ I ZDEGENEROWANEJ P.ARTII O.SZUSTÓW..:)) ODEJDĄ W NIEBYT JAK A.W.S...SĄ GORSI OD PISOWCÓW, BO CI DZIAŁAJĄ JAK GANGRENA, A "CYWILIZOWANA, EUROPEJSKA" BANDA TUSKA - JAK LEUKEMIA...PERFIDNIE, PO CICHU..STĄD BARDZIEJ NIEBEZPIECZNI..;)
  • ~Ja
    (2012-07-29 16:12)
    Kryzys w polsce jest od przedwojny a teraz ciesze sie ze nadchodzi krach gozpodarczy utopia,wreszcie swiat zobaczy machloje,korupcje,zlodziejstwo i to wszysko co doprowdzi do upadku panstwa polskiego,lepiej oddac w ajecje cala polske niemca albo ruskim
  • ~Klerkiller
    (2012-07-29 14:07)
    Wy ***** z PiSu, Zamknąć ryje!
  • ~jaczys
    (2012-07-29 13:20)
    ~kris bardzo ale to bardzo cię proszę napisz jakie to nieszczęścia na nas spadną w 2013 roku za karę że nie wybraliśmy kaczora na wielkiego wodza narodu. Czy te same jakie nam obiecywaliście kiedy PO doszło do władzy czy też może te obiecane rok później albo te które zwiastowała katastrofa w Smoleńsku itp. itd.
    A najlepiej jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nic nie mów.
    Ja też nie jestem zachwycony rządami PO ale myślę że to i tak mniejsze zło niż gdyby rządzili nawiedzeni oszołomy z PiS.
  • ~Mac
    (2012-07-29 13:17)
    To nikt więcej jak ministrowie finansów robią ten kryzys bo wcześniej szastali publicznymi pieniędzmi a teraz my wszyscy zapłacimy za złe gospodarowanie .Już u nas jest około 27%bezrobotnych a jak będą zwalniać dalej ludzi to pójdziemy wszyscy do warszawy żeby rząd nam pomogl przeżyć z ich winy kryzys.
  • ~jacek
    (2012-07-29 12:56)
    A co myślicie za innych rządów było by lepiej. Tam gdzie pieniądze tam złodziejstwo i korupcja.
  • ~kazimierowicz
    (2012-07-29 12:40)
    od okraglego stolu nie bylo madrego rzadu tylko kazdy sobie rzepke skrobie a biedny lud musi sluchac i do tego jeszcze klaskac
  • ~aekielski
    (2012-07-29 11:19)
    Nadciąga kryzys, a Polska rośnie w siłę! Mamy już 13,5 tysiąca milionerów! Jak ich będzie ze 30 tysięcy to nas już nie będzie, umrzemy z głodu lub opuścimy kraj.
  • ~bonzo
    (2012-07-29 11:06)
    Nadciąga kryzys ?!
    POważnie ?
    A ja myślałem że wszystko jest wPOrzadku . POnieważ kiedy do tej POry oglądałem pewną znaną telewizję 24, to tam różni "eksperci" wili się jak piskorze aby mnie usPOkoić że rząd nad wszystkim panuje , że jak POdaje GUS wszystkie wskazniki zachowują się POprawnie - zwłaszcza od momentu kiedy nasz ukochany przywódca wymienił sobie szefa tej zacnej instytucji -oraz że ci którzy mówią inaczej to ekonomiczni dyletanci , oszołomy i wyznawcy spiskowych teorii .