Kraj ze śladowym bezrobociem. Do pracy biorą każdego

| Aktualizacja:

Stopa bezrobocia w Austrii, która wyniosła w sierpniu 3,7 proc., jest najniższa w całej Unii Europejskiej - wynika z raportu opublikowanego w piątek przez unijny urząd statystyczny Eurostat.

wróć do artykułu
  • ~Waryński
    (2011-09-30 13:18)
    Nie rozumiem dlaczego Austiacy przy swoich bardzo wysokich wynagrodzeniach maja tak niskie bezrobocie przeciez wg teori naszego wielkiego światowej sławy ekonomisty który wstrzymał słońce wzruszył ziemie stworzył w Polsce biednych i bezdomnych plemie im niższe płace pracownicze tym wiekszy rozwój i większe zatrudnienie.-to własnie u nas powinno byc w tej chwili po 21 latach neoliberalnych reform niskie bezrobocie.
  • ~buhaha
    (2011-09-30 13:36)
    czy możę NFI
  • ~ALE JAJA
    (2011-09-30 13:46)
    A to wszystko dlatego, poniewaz pan'stwo austriackie dobrze potrafi inwestowac' swe pieniádze, a szczególnie dobrá majá kontrolé społeczná nad wydatkami pan'stwa, czego u nas brak. w polsce sié wszysko robi odwrotnie i wyprzedaje sié ten majátek, który innym przynosic' bédzie kozys'ci.
  • ~pytek
    (2011-09-30 13:54)
    A POlski nie przebadali, czy może wyniki są niewygodne dla Donalda i autor ukrywa je?
  • ~JO
    (2011-09-30 14:07)
    A Polska 70% z wieczora i rano tylko slabe piwo
  • ~Jola
    (2011-09-30 15:33)
    Najwieksze bezrobocie na swiecie jest w...POlsce, bo POnad 13% w kraju i ok. 25% POza granicami, ktorzy zostali wygnani z POlski za chlebem !!!.
  • ~WIARA W PRZEMANY
    (2011-09-30 22:12)
    ...ALE ONI NIE MAJA ZA TO DONKA I JACKA WIELKA TO STRATA
  • ~wels5
    (2011-10-01 09:26)
    Nie maja tam też Kaczyńskiego i wyznawców o. Rydzyka.
  • ~swiss made
    (2011-10-01 13:12)
    rzadzaca kasta chcialaby jeszcze pare milionow wygnac,aby poprawic swoje bzdurne statystyki.

    tak,tak wyjechali sami.Bo dobre posady,inne przywileje tylko dla pasozytow tzw.politykow i ich dzieci.
    I mieszac przepychankami,wymyslac zastepcze tematy-powoli sie tego nauczyli.
    Im chodzi tylko o obrabowanie uczciwego czlowieka.i to musza wszyscy zrozumiec
  • ~Gość
    (2011-10-01 16:23)
    No chyba jednak nie każdego biorą, jeżeli według austriackich danych bezrobocie wynosi 5,9%. Oczywiście, że Polacy mogą tylko pomarzyć o tym co jest w Austrii.
  • ~ika
    (2011-10-03 18:20)
    JEST ODPOWIEDŹ = TAKI MAMY K R A J, J AKI R Z Ą D
  • ~norman
    (2011-10-04 17:33)
    my niestety mamy sie czym pochwalic, do tego slabe mozliwosci mlodych na zakup mieszkania, nawet jesli wiaze sie to z kredytem na kilkadziesiat lat...
  • ~Olek
    (2011-10-05 18:56)
    Niestety to tylko chyba w Polsce jest tak kiepsko nie dość że bezrobocie to jeszcze niskie zarobki które uniemożliwiają normalnie funkcjonować nie mówiąc juz o kredycie na mieszkanie!!!
  • ~karina
    (2011-10-07 16:00)
    no i w taki wypadku nalezy jak najszybciej zaczac oszczedzac ja wybral lokate przynajniej wiem ze nie strace a z inwestycjami to roznie bywa

Może zainteresować Cię też: