Oto najbogatszy prezydent w Polsce

| Aktualizacja:

Prezydent Warszawy na biedę narzekać nie może. Jej majątek jest dużo większy od włodarzy innych miast. Bo w swym oświadczeniu majątkowym Hanna Gronkiewicz-Waltz wpisała aż 2,25 miliona złotych. To sto razy więcej od tego, ile ma prezydent Wrocławia.

wróć do artykułu
  • ~Mack
    (2010-09-21 10:23)
    Chciwa DEWOTA.
  • ~freddy
    (2010-09-22 00:10)
    to majatek ujawniony..a nie ujawniony?
  • ~Andrzelika
    (2010-09-21 11:37)
    re-elewator
    Była to nagroda za zarządzanie N.B.P. w taki sposób
    aby prywatne obce Banki mogły podratować swoje konta .
    Była Dyrektorem Europejskiego Banku Rozwoju i owszem Odpowiadała za
    Dział techniczno administracyjny .
    Czyli sprzątaczki , windziarzy , konserwatorów i.t.d.

    Miało to wiele wspólnego z Bankowością , smieszysz mnie lemingu .
  • ~akcja
    (2010-09-21 11:43)
    Kochani, jak będziećie przed każdą decyzją jeżdzić na rekolekcje ignacjańskiei, jak będziecie rozwijać się duchowo, to też doznacie cudu. Przecież donek nie kłamał, że będą działy się cuda.
    Nie denerwujcie się tak bardzo, bo na tym co reprezentuje bufetowa polega nędza ludzka, nie na braku środków do życia. Ludzie pazerni, materialiści nie żyją pełnią. To kalectwo i nędza. Nie wiem tylko czemu oni pchają się do władzy.
  • ~zachwyt
    (2010-09-21 11:55)
    Waltz to i w Odnowie w Duchu Świętym świadectwo życia wygłosi i w Banku bezzwrotną pożyczkę partii udzieli i sprawnie kupców przepędzi to kobieta swoje zarabia.
    P.S. Piękny uśmiech, makijaż pierwsza klasa...
  • ~Wesoły Romek
    (2010-09-21 12:44)
    Z tym Dutkiewiczem to lipa. Wystarczy zobaczyć jego oświadczenie majtkowe. W nieruchomościach ma biedaczek 2mln zł. Można podejrzewać że ma jeszcze inne zaskórniaki o których zapomniał.
  • ~Mikrobiolog amator
    (2010-09-21 14:28)
    Nie znam się szczególnie na mikrobiologi, ale podobno gronkowiec najlepiej rozwija się na lodach.
  • ~do: happy
    (2010-09-21 14:54)
    A ty co masz takiego, ze sie nie Potrafisz POchwalic?? ZERO - jak reszta POpaprancow!!!
  • ~danka
    (2010-09-21 18:47)
    Panie Prezydencie Dutkiewicz-odrzucil pan propozycje po i szanse na bezkarne krecanie lodow,dlatego jest pan biedakiem w stosunku do hanki g-w z W-wy.Niech pan popatrzy na sobiesiaka jak bezkarnie sobie zyje.Czy pan wie co stracil???
  • ~Malpka
    (2010-09-21 20:47)
    Jarek pod poduszka ma tyle , ze wystarczy na chleb wszystkim bezdomnym z calej Polski a on dalej bedzie ciagnal z malpeczek
  • ~ATEISTA
    (2010-09-21 20:49)
    sebeks
    Nie kradnie to prawda , ale bierze łapówki i dowody wdzięcznosci .
    N.p. od I.T.I .
  • ~bronek
    (2010-09-21 21:41)
    Dorobiła sie starucha na polityce. Ciekawe ile podatków nie zapłaciła. Jak mówi, że tyle ma to znaczy, że ma co najmniej dwa razy tyle pod stołem bez podatku.
  • ~szary
    (2010-09-21 21:51)
    to są koryciarze z PO na stołkach po to by im żyło się lepiej nie wam, POmylony elektoracie.
  • ~Warszawianka
    (2010-09-21 22:34)
    Zapytaj ile kamienic w W-wie kupila lub odzyskala. Tyle wyciagnela z kartofliska, po tatusiu tchorzu. Dziwne, ze w Polsce mozna zarobic, az takie pieniadze.
  • ~moritz
    (2010-09-22 00:11)
    no, Hejka Grundman wie gdzie są lody
  • ~Opinia Publiczna
    (2010-09-21 11:32)
    re-Mateusz
    I TY Lemingu piszesz o zazdrości . P.O> kraki żżerała zawiść gdy sie okazało że Pani Marta Kaczyńska otrzyma 3 mln.odszkodowania za śmierć rodziców .
    To były pozytywne uczucia ?
    Pani Gronkowiec Walz nie jest w stanie wyjaśnic pochodzenia swego majatku , I TO JEST PROBLEM .
  • ~Basia.
    (2010-09-22 02:33)
    Co się nachapala,to juz ma.Jeszcze chce kandydowac,jeszcze malo..
  • ~ROMEO