Oto najbogatszy prezydent w Polsce

| Aktualizacja:

Prezydent Warszawy na biedę narzekać nie może. Jej majątek jest dużo większy od włodarzy innych miast. Bo w swym oświadczeniu majątkowym Hanna Gronkiewicz-Waltz wpisała aż 2,25 miliona złotych. To sto razy więcej od tego, ile ma prezydent Wrocławia.

wróć do artykułu
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<
    (2010-09-21 09:59)
    DLATEGO BANDA-tuska TAK WALCZY O WŁADZĘ W POLSCE
  • ~grundbaum
    (2010-09-21 09:59)
    oto bogactwo PRAWDZIWEJ POLKI
  • ~BaśkaR.
    (2010-09-21 10:03)
    No i co, dech komentatorom zaparło?

    No przecież PO jest partią uśmiechu i miłości...
    Aczego się spodziewaliście, że Wam przybędzie w kieszeniach??
  • ~waga
    (2010-09-21 10:04)
    WSTRETNA, PAZERNA ...BUFETOWA!
  • ~re
    (2010-09-21 10:04)
    Widac dlaczego tak walczą o władzę ...złodzieje i cwaniacy !!!
  • ~happy
    (2010-09-21 10:12)
    Jak ktoś pracuje, to ma. A zawistne pisiorstwo może sobie tylko poujadać, jak mają przerwę na kasie w Biedronce :)
  • ~111
    (2010-09-21 10:14)
    Rząd PO jest najgorszym rządem od 1990 roku. Kłamcy i manipulanci. Ja mam dość tych ludzi!!
  • ~POtalibowie
    (2010-09-21 10:21)
    PObolszewia ponosi wine za KATYN 2010 i POLACY POtalibanom wymierza odpowiednia kare.ZGODA BUDUJE I PO PARTIA MILOSCI=smierc 96 wielkich polakow
  • ~Mack
    (2010-09-21 10:23)
    Chciwa DEWOTA.
  • ~Żydzi Rządzą?
    (2010-09-21 10:25)
    Oto najbogatszy prezydent w Polsce

    Gronkowiec nie bój żaby, odstawią cię od piersi to zobaczysz jak żyje Polska.
  • ~lopalowsky
    (2010-09-21 10:27)
    Bufetowa to symbol POlszewji, nakraść i do chaty.
  • ~WSI komoruch
    (2010-09-21 10:27)
    Z pensji ? Gratuluję dobrych zarobków. Teraz wiemy po co komunę rozwalili przy naszej biedoty pomocy. Dalej im pomagajmy bo biedni POsrańce. Głupi narodzie.
    A może uczciwie wygrała w jednorękiego bandytę jak niegdyś kolega a teraz wróg Piskorski.
  • ~j.b
    (2010-09-21 10:28)
    Ech tam bufetowo , urody ani mlodosci sobie za to nie kupisz .. no co najwyzej na platna milosc bedziesz miala no i na zlota trumne.. ech tam bufetowo..
  • ~kankan
    (2010-09-21 10:31)
    Jak nie porównania Tuska z Putinem (pióra tego doktorka ekonomii), to próby wywołania zawiści do pani Gronkiewicz (która - choć nie jestem jej fanem - jest najwybitniejszą po Komorowskim postacią PO) ... Na tym "Dzienniku" ciąży grzech pierworodny Springera. Wróblewski powinien więc ściągnąć ponownie Luizę Zalewską.
  • ~r
    (2010-09-21 10:33)
    Chyba jest biedna musi sobie premie za powódź zafundować . Ja tam dałbym jeszcze z milion. Przecież Wilków zalało a Warszawę nie. Dało się zrobić?
    I tak z nas robią w balona od 1989 roku. Oj głupi ten nasz naród. Dla nich podwyżka VAT czy węgla to pestka. Nie będzie gazu to wyjadą do Grecji albo Izraela, albo Peru na saksy. Zresztą mają chałupy na Florydzie za ciężko zarobione pieniądze. Na koniec niech powie prawdę ile ma ukryte. Zapewne ze 2 mln następne.
  • ~sołtyska filozofka
    (2010-09-21 10:41)
    Do grobu tego sobie nie weźmie. Nawet nie do POwązkowskiej piwniczki. Ani z tego nie przybędzie jej urody, choćby ssała krew młodzianków oraz sobie robiła maseczki z zabitych przez aborcję embrionów. Czas Ryfki mija, a wiedźma kostucha kłania się coraz natarczywiej.
  • ~gosc
    (2010-09-21 10:41)
    na co jej tyle pieniedzy mlodoscci nie kupi urody takze nie znikm sie nie podzieli na biedne dzieci nie da drobna ciulaczka
  • ~Kasa Nowa
    (2010-09-21 10:43)
    PO fanatycy "młodzi wykształceni z dużych miast" myśleli, że im tez przybędzie w kieszeniach a tu Bufetowa i, Zbysie, Rysie, Grzesie i Misie robią kasę dla siebie i nie chcą się dzielić.
  • ~abc
    (2010-09-21 10:43)
    No to jedna już ma Irlandię...A co z resztą lemnigów?
  • ~www.zegardlugu.pl
    (2010-09-21 10:49)
    WYBORCO, ZASTANOW SIE DOBRZE, CZY CHCESZ W DALSZYM CIAGU NABIJAC BUFETOWEJ KABZE!
    A dlug publiczny rosnie, rosnie i rosnie...

Może zainteresować Cię też: