Wielkie porządkowanie podatków. Co zamierza PiS?

Wyniki wyborów nie pozostawiają złudzeń, która partia będzie zmieniała przepisy podatkowe. Część planów partia Jarosława Kaczyńskiego zdradziła już w swoim programie wyborczym.

wróć do artykułu
  • ~thomas
    (2019-10-26 14:48)
    co z kwotą wolną od podatku? nadal naludzie o iq ameby z wiejskiej będą miały 27000 PLN a szary robol utrzymujący całą trzodę, 3 tysiące z groszami?
  • ~Edek
    (2019-10-23 21:33)
    Fajna fotka...główny ekonomista kraju... - CANALIA...
  • ~emerytka
    (2019-10-18 00:01)
    Dlaczego emeryci płacą podatek...przecież nie pracują...gdy pracował zgodnie z ustawą płacił podatek...jak to jest w tej Polsce...
  • ~tymoteusz
    (2019-10-17 08:34)
    jak widze tego p---lanta jak trzyma te rece wyzej i ciagle cos obiecuje to mi sie chce sr---c
  • ~Edek
    (2019-10-16 21:12)
    Polityka rozdawnicza CANALII i jego Sekty spowoduje...że za rok będziemy mieć najwyższą inflację w UE... - zapanuje drożyzna i wzrosną koszty produkcji...ale schizofreniczno - populistyczny satrapa tego nie zrozumie... bo nie ma pojęcia o realnych warunkach życia...
  • ~---------ziutek
    (2019-10-16 12:43)
    Co wy k........ w € liczycie??? NIE JESTESCIE W STREFIE EURO!
  • ~jarek
    (2019-10-15 18:07)
    Nie ważne co obieca i tak to ********* ;)
  • ~j-23
    (2019-10-15 13:32)
    W czasach PRL to się nazywało akcja Janosik
  • ~viktoria
    (2019-10-15 12:15)
    dziekuje polakom ze nie pozwolili rozebrac polski na kawalki a polakow zostawic bez majatku panstwa tylko 1000zl i smieciowka dopalacze i przekrety propaganda tvn i wyborczej panie kaczynski serdeczne dzieki wielkie uznanie dla premiera morawieckiego i rzadu pozdrawiam zeby polska byla polska a przecietnemu polakowi zylo sie lepiej nie tylko kascie dziekuje rodacy
  • ~Bicz
    (2019-10-15 11:53)
    dziecko księdza tymoteusza szydło to wielki sukces programu 500+
  • ~xxxx
    (2019-10-15 09:58)
    Biednym dowalą, bogatych zwolnią. Czysto po pisowsku. Na początek zwolnili Tokarczuk z zapłacenia miliona zł.
  • ~utylizowac
    (2019-10-15 09:37)
    ten idi----ta suski czyli katarzyna caryca mowi ze wybory do senatu mu sie nie podobaja ze to ziemia jeszcze nosi fuj
  • ~Miasto
    (2019-10-15 09:36)
    Proboszcz i Sołtys będą płacić najwyższe podatki! Wieśniacy też muszą płacić więcej!
  • ~G....o.
    (2019-10-15 09:15)
    Dostaniecie od UE.
  • ~Tuon
    (2019-10-15 08:33)
    Czas Ba kataster - może od drugiego mieszkania
  • ~Pradziad
    (2019-10-15 08:00)
    Doloza! Ja sie zaloze, ze doloza! Tak to sie robi, przed wyborami sie obiecuje i rozdaje, a po wyborach zabiera.
  • ~DAV
    (2019-10-15 07:55)
    Niech w końcu zrealizują stara obietnice zniesienia niesprawiedliwego podatku Belki z SLD !!!
  • ~wifi
    (2019-10-15 07:45)
    dołoży następne? tylko to potrafią
  • ~Olis