Młodzi się cieszą, samorządy płaczą. "Zerowy" PIT spowoduje wyrwę w budżecie

Ulga spowoduje wyrwę w budżetach władz lokalnych w wysokości ponad miliarda złotych rocznie – obliczyli samorządowcy. Przecież w ostatnich latach dostawali więcej z podatków – słyszą w odpowiedzi

wróć do artykułu
  • ~Sandra
    (2019-06-27 15:10)
    Mądrze, bardzo mądrze postępuje PiS, że tak chce wspierać młodych.
  • ~Rękojeść
    (2019-06-27 15:01)
    Samorządy są niegospodarne, a potem gadają, że nie ma kasy. Już by chciały położyć łapy na pieniądzach dla młodych.
  • ~prawda
    (2019-06-27 09:54)
    ludzie dają zle nie dają zle , ci co piszą te durnoty to z nimi trzeba do psychiatrii ,., a morze wam da schetyna, i ta reszta i będzie O K i Polacy nie będą narzekać ,.,.
  • ~porucznik
    (2019-06-27 15:02)
    Jakby nie premier Morawiecki, to w życiu by młodzi nic nie dostali, bo samorządy wolałyby wziąć całą kasę dla siebie.
  • ~Bakteria
    (2019-06-27 15:11)
    Jak jest PiS to zawsze będzie super robota!
  • ~Ozdoba
    (2019-06-27 15:07)
    Fantastyczne reformy PIS ukierunkowane na młodych. Wręcz rewolucyjna bym powiedział.
  • ~emeryt 10
    (2019-06-29 11:10)
    Jakby rządzącym zależało na ludziach z wyższym wykształceniem,to zerowy PIT dla absolwentów wyższych uczelni powinien obowiązywać do 30 roku życia. Absolwenci wyższych uczelni kończą studia w wieku 24-26 lat i ten zerowy PIT będzie obowiązywał dla nich tylko kilka miesięcy lub wcale. Córka kuzyna skończyła w tym roku uniwersytet,a w lutym skończy 26 lat,więc prawie nic nie zyska.
  • ~nina
    (2019-06-29 17:58)
    Konkretnie ile procent zyskaja?,teraz podatek razem ze skladkami emerytalnymi,zdrowotnymi itd wynosi 18%,mlodzi tez beda placic skladki zdrowotne,emerytalne,wiec ile miesiecznie zyskaja ?10czy 20zlotych? To jest mydlenie oczu,przy galopujacych cenach doplaca,a nie zskaja.
  • ~hahahaha
    (2019-06-27 10:23)
    ten józef Kraussto co pisze to pomylony człowiek Psychiatrii,.,.,.
  • ~rodzic
    (2019-06-27 15:09)
    Jak oni w ogóle mają czelność się odzywać?! Tu chodzi o młodych i ułatwienie im życia!! Helloł ?!
  • ~Kasia z PO
    (2019-06-29 08:21)
    Spokojnie! Platforma wróci do władzy to podatki podniesie, a za te zwolnienia trzeba będzie i tak oddać, i to z procentami plus. Nie może być tak by samorządowcy cierpieli na brak kasy.

Może zainteresować Cię też: