Młodzi się cieszą, samorządy płaczą. "Zerowy" PIT spowoduje wyrwę w budżecie

Ulga spowoduje wyrwę w budżetach władz lokalnych w wysokości ponad miliarda złotych rocznie – obliczyli samorządowcy. Przecież w ostatnich latach dostawali więcej z podatków – słyszą w odpowiedzi

wróć do artykułu
  • ~Będziemy walczyć choćby całą noc TEN KRAJ JEST NASZ
    (2019-06-28 00:09)
    No oczywiście, że wszystkim jest nie na rękę, koniec defraudacji, koniec korupcji, nie będzie można kraść jak kasa pójdzie dla obywateli. PiS oddał państwo w ręce Polaków!
  • ~Matka
    (2019-06-27 19:53)
    Płaczą, bo młodym będzie lepiej? To jest takie złe? Zlikwidować samorządy i basta!
  • ~Jakub
    (2019-06-28 13:00)
    Samorządy? Przypominam, że za PO było masakryczne zadłużenie gmin. Prognozy z 2011 roku mówiły, że 86 samorządów przekroczy ustawowy 60% limit długu wobec dochodów. Przed przekroczeniem tego progu, samorządy ratowały się pieniędzmi z dotacji UE! Koniec utrzymywania tych darmozjadów z NASZYCH pieniędzy! Oni są dla nas, a nie my dla nich! PiS to porządni ludzie, Morawiecki dobrze rządzi i nie damy im odejść!
  • ~W
    (2019-06-27 08:02)
    Samorzady miast zamiast wydawac pieniadze na propagowanie zboczen powinny wspomagac mlodych I nie krytykowac slusznych decyzji rzadu.
  • ~Jòzef Krauss
    (2019-06-27 08:41)
    Mòj syn chce płacić podatek, nie chcemy tej jałmużny pisowskiej.Niszczą młodych ludzi , gospodarkę.Ten rząd nas wykończy tym rozdawnictwem.
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-06-27 09:29)
    W jednym można zaufać pisowskiej dojnej zmianie w 100%. Tak jak obiecywali gdy odejdą od koryta, zostawią nam Polskę w ruinie. Grecja to może być mały pikuś.
  • ~Rt.
    (2019-06-27 08:51)
    Super decyzja rządu,wreście pieniądze idą do ludzi a nie do mafii.
  • ~hoss
    (2019-06-27 09:07)
    jest to jakaś metoda, rozdawać nie swoje pieniądze tylko samorządowe. Ja proponuje każdemu dać po 100 tys, EURO a będziemy z dnia na dzień bogatsi per capita niż Luksemburg, a Niemców zostawimy daleko w tyle.
  • ~cuda
    (2019-06-27 09:09)
    Samorządy niech się zabiorą do pracy a nie chlać gorzałę i zmniejszą biurokracie .
  • ~Z
    (2019-06-27 13:29)
    HA,ha,ha samorzadowcy sie zaplacza, jak to dawac POLAKOM pieniadze,przeciez tylko im sie nalezy, czyzby mniej zostanie do POdzialu ojojo jojojoj.
  • ~Eli
    (2019-06-27 09:46)
    Skorzystaja tylko ci mlodzi ktorzy nie pojda na studia,albo rok po studiach. Chyba rzad chce aby bylo wiecej roboli,ktorymi lepiej sie kieruje.
  • ~Ed
    (2019-06-27 09:50)
    Zerowy PIT nie zatrzyma wyjazdów młodych Polaków z Polski. 1600 zł to suma która nic nie zmieni, to tylko ładnie wyglądająca propaganda. A tym to PiS jest dobry.
  • ~Mj
    (2019-06-27 09:16)
    Jak lider PSL wnioskował aby emeryci nie płacili podatku dochodowego to nikt z samorządu nie płakał, a teraz rozpacz. Czy coś się zmieniło?
  • ~zaziri
    (2019-06-27 15:04)
    Na pewno chodzi o samorządy powiązane z PO. Oni zawsze by wszystkiego żałowały, a same brały.
  • ~czeladnik
    (2019-06-27 15:06)
    Najwyższa pora pomóc młodym! Samorządy same powinny to zaproponować.
  • ~oburzony
    (2019-06-27 15:03)
    Wstyd samorządy! Młodym żałować pieniędzy!
  • ~Renata
    (2019-06-27 15:12)
    Zerowy PiT dla młodych to najlepszy pomysł ten władzy, seriol.
  • ~kwapi
    (2019-06-28 08:03)
    Smiechu warte,samorządowcy bawiacy się w politykę mówią że jak dojda do władzy to w pierwszej kolejności obniżą podatki gdy rząd obniża krzyczą oddajcie nasze pieniądze.Paranoja.
  • ~z.
    (2019-06-27 09:41)
    Jak przestaną kupować rydwany po 150 tysiaczy, to starczy na wszystko. A poza tym jak der Dziennik ma chwalić takie pomysły ? Przecież marzeniem polskiej młodzieży ma być wyjazd na szparagi do Niemiec...
  • ~Osa.
    (2019-06-27 08:48)
    Ziutek nie martw się,jest ok.