Wirtualne zyski z cyfrowego podatku. Premier mówi o miliardzie wpływu, ale w resorcie finansów... nikt nie wie, skąd ta kwota

| Aktualizacja:

W resorcie finansów nikt nie wierzy w ogromne dochody z opodatkowania technologicznych gigantów. Ani w to, że daninę da się szybko wprowadzić.

wróć do artykułu
  • ~ale coz, jest demokracja .
    (2019-05-07 17:22)
    Odezwali sie obcy agenci i krytykuja to co jest dobre dla Polski.
  • ~latwo radzic, trudno zrobic
    (2019-05-07 17:14)
    Jak narazie to Poska dobrze wychodzi na swojej polityce. Porady innych moga byc dobre dla nich samych a nie dla Polski. Morawiecki napewno rozwaza te porady ,ale zrobi zgodnie z interesem Poski.
  • ~Dacko
    (2019-04-01 11:43)
    Ale poniewaz to SCHIZOFRENIK to juz to widzi
  • ~ak
    (2019-03-22 12:39)
    Historyk coraz czesciej opowiada ekonomiczne bajki.
  • ~Mirosław
    (2019-03-14 18:11)
    Zarabiają w Polsce miliardy? Zarabiają. Czyli muszą także płacić podatki U NAS. Kropka. A podatki są, były i będą, wmawianie, że my jakimś cudem zapłacimy za podatek nałożony na cyfrowego giganta jest śmieszny. Jak zapłacimy? Kontem premium? Już są!!!
  • ~Myślący_
    (2019-03-14 16:35)
    widzę bojkotowanie cyfrowego podatku już się rozpoczęło, no tego się można było spodziewać, w końcu interes jest perfekcyjny bez płacenia podatków, każdy kapitalista marzy o takim raju dla swojej działalności ;) szkoda tylko, że WSZYSCY muszą płacić podatki, a takie giganty jak te firmy, które się wymienia w tym kontekście (każdy wie o kogo chodzi) chwalą się swoją sytuacją i problemem z ustanowieniem sensownego cyfrowego podatku w krajach europy... dobrze, że Polska stara się rozwiązać ten problem. Lepiej żeby płaciły korporacje niż obywatele, nie?
  • ~rychu
    (2019-03-13 23:53)
    Mateuszek KLAMIE, wszystkim dookola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~jarek
    (2019-03-13 22:36)
    Chory na głowę plecie bajki? ;)
  • ~Janek11
    (2019-03-13 22:08)
    Dlaczego firmy które zarabiają pieniądze w Polsce miałyby nie płacić podatków tutaj? Pomysł jest bardzo dobry i go popieram.
  • ~Zepp
    (2019-03-13 20:39)
    Jak to skąd? Z dópy
  • ~maciej boryna
    (2019-03-13 18:27)
    Morawiecki jest politykiem, który idzie do przodu, Odważnie. Który ma pomysły i się ich nie boi. Ludzie, my nie możemy ciągle wszystkiego się bać bo nigdy nic nie osiągniemy. Trzeba wierzyc w sukces i powodzenie. Cyfrowy podatek jest dobrym pomysłem i jak najbardziej do zrealizowania.
  • ~cypis
    (2019-03-13 14:29)
    głosy mu powiedziały
  • ~amira
    (2019-03-13 13:54)
    strach otworzyć lodówkę bo wyjdzie Mateuszek i będzie opowiadał bajki
  • ~TTT
    (2019-03-13 10:50)
    oj tam, jak nie wyjdzie to wciśnie ciemnocie, że uszczelni się VAT i będzie kasy jak lodu. A w praktyce "ukradnie" się kasę obywatelom poprzez podwyżki ( których podobno nie ma ), podatki itd. i rozda na 500+ itp
  • ~Soso Dzugaszwili
    (2019-03-13 09:22)
    Sny Matoluszkowe zaczynaja byc grozne.W historii byl nawet taki ,ktory chyba na bazie snow mawial ,ze zaprowadzimy ludzkosc do szczescia zelazny usciskiem.
  • ~tylko u nas
    (2019-03-13 08:55)
    jak zwykle kto gledzi a no ala premier kompletny dzban ze to to wstydu niema szambo
  • ~tad
    (2019-03-13 08:52)
    "W resorcie finansów nikt nie wierzy..." Pan Godusławski chce nas przekonać, że wszyscy w MF mu się zwierzają? :) Śmiem twierdzić, że pan G. g...o wie i nie ma w MF ani jednego informatora.