Przedsiębiorcy donoszą na resort finansów. "Głupota, albo sabotaż"

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy donoszą na resort finansów do CBA. Ich zdaniem, ministerstwo najpierw tworzy wadliwe przepisy, a potem zamiast karać oszustów, dobiera się do skóry uczciwym ludziom.

wróć do artykułu
  • ~ihahahahhaha
    (2013-03-18 19:45)
    Dziwne... Słyszałem, że przecież z radością odsunęliśie PiS od ładzy i głosowaliście na obecny rząd...
  • ~baca
    (2013-03-18 19:50)
    Nazywają Sycylię wyspą mafii. To nie jest Sycylia, to Polska . To jest czysta kradzież .
  • ~drukiel
    (2013-03-18 21:20)
    jaki minister - nie polski zresztą - takie przepisy. Dla mafi, złodziei i oszustów. Gonić łysa pałę!!
  • ~Wiesio13 bitch dla PISmatolkow
    (2013-03-18 22:49)
    Donosic na MF do CBA. Efekt murowany. Kon by sie niezle usmial.
  • ~rem
    (2013-03-19 07:48)
    Ten cały rząd pod wodzą Rudego to mafia pogonic łysego z Polski !!!
  • ~Antek
    (2013-03-20 08:58)
    O co wam chodzi? Obywatel brytyjski, bez polskiego numeru pesel, biorący pieniądze z bycie ministrem finansów Rostkowski jest tu tylko po to żeby zadbać o dobre samopoczucie i finanse wierzycieli Polski.
  • ~celnik
    (2013-03-20 16:35)
    Rostowski ma tego prezesa tam gdzie on pisał,że ma Dudę.W ministerstwie byli już prokuratorzy u ministra Kapicy i co dalej?Jego zastępcom postawiono zarzuty to zrobiono ich doradcami.Włos im z głowy nie spadnie.Ilość afer związanych z dziurawą granicą jest tak duża, że nikt tym się już nie przejmuje.
  • ~obywatel
    (2013-03-21 15:07)
    ..i jak w pyszczychu wyborcy PO ?
    Jest wam cudownie na zielonej wyspie cudów Tuska ?
    Jesteście szczęśliwi w Rzeczypospolitej Tuskowo - Rostowskiej?
    Tak się przestraszyliście PiS , który dobierał sie do wszelkiej maści oszustów i kryminalistów oraz łapowników, a uczciwy obywatel mogl spać spokojnie, ale wam wmówiono, że rano kolbami ABW czy CBA zastuka do waszych drzwi ! Mieli by po co stukac ? Ci co kradną, biorą łapówki nie mają sie o co martwić wszystkie aferki pod dywanem np. hazardowa .
    Kolorowych snów o zielonej wyspie pełnej cudów Tuska !

Może zainteresować Cię też: