Rewolucyjny pomysł resortu gospodarki. Co na to Rostowski?

| Aktualizacja:

Polskim firmom nie opłaca się inwestować w rozwój i badania naukowe. Resort gospodarki chce to zmienić i szykuje prawdziwą rewolucję. Pytanie tylko, czy resort finansów zgodzi się na ten pomysł.

wróć do artykułu
  • ~zxc9
    (2013-03-04 09:20)
    Pomysł jest jasny dowalić podatek
  • ~afra
    (2013-03-04 06:43)
    Ten rząd to raczej niech zakupi dużo mydła i kręci się koło zadka Palikota.
    Mądrego to nie wymyśli on już nic.
  • ~Polska rzeczywistość
    (2013-03-04 06:44)
    Dlaczego dzieci uśmiercają oraz dorosłych ? Czy naukowcy nad tym pracują ?
  • ~Demoralizacja Narodu
    (2013-03-04 06:35)
    Prawdziwy męższczyzna nie popiera homoseksualistów .Kim są Ci politycy co chcą wprowadzić ustawy ? To jest patologia w politycy co normalnym POLAKOM dyktuje to czego Polacy nie chcą. To jest to co nazywa sie zboczeniem wbrew naturze. No naprawde kon by sie uśmiał z tych polityków.
  • ~gwto
    (2013-03-04 07:33)
    Odpisy z podatków na rozwój to mrzonki przy bilionowym zadłużeniu państwa.
  • ~enveloped
    (2013-03-04 07:41)
    „Bezpieczny budżet” ministra Rostowskiego zaledwie po dwóch miesiącach roku wali się w gruzy
    W styczniu 2013 r. wpływy z VAT-u były niższe niż w styczniu 2012 r. aż o 4 mld zł, a to dopiero przedsmak tego co nas czeka.
  • ~greg
    (2013-03-04 07:59)
    "Propozycje Ministerstwa Gospodarki mają doprowadzić do tego, że przedsiębiorcy będą uzyskiwać 35 centów korzyści podatkowej z jednego dolara wydatkowanego na badania i rozwój."
    No co Rostowski na to,mędrcy?Przecież to jest ZYSK! Opodatkować!!!
  • ~kajot551
    (2013-03-04 08:09)
    ZNAJDZIE SIE SPOSOB NA PRZEKRETY BO CI KTORZY NAMAWIAJA NA TE ROZWIAZANIA MAJA W TYM INTERES WIADOMO W PSL CIAGNA NA KOMBINAJE BYB WYCISNAC KASE>
  • ~wiele bny
    (2013-03-04 08:11)
    za to opłaca sie inwestować w kler czyli w ciemnote ciemnota w polsce jest zawsze wyzej od nauki karmcie kler dobrze na tym wyjdziecie boni moni to kasjer kleru to kaleka umysłowy
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-04 08:44)
    ,,wiele bny,, durny palancie zmień od czasu do czasu tekst - większego kaleki umysłowego niż ty to chyba na forach nie ma - pewnie jesteś po tym słynnym gimnazjum (obowiązkowym) co to pani minister zachwalała. Dno umysłowe - durnie przeważnie nie wiedzą, że są durnie.
  • ~ajron1960
    (2013-03-04 09:01)
    Kolejny przekręt i wyprowadzanie gotówki, dość z ulgami. Należuy uszczelniać system i srogo karać oszustów, a także urzędników źle wykonujących swoją prace.
  • ~Dziś garnitur jutro pralnia...
    (2013-03-04 10:01)
    To nasz pierwszy tramkarz będzie miał w czym się pokazać na targach CeBIT 2013.
  • ~kami
    (2013-03-04 10:39)
    WINCENT POŁOŻY NA TO ŁAPĘ.
  • ~bogdan
    (2013-03-05 09:32)
    Odkryli debile ze technologia i badania naukowe moga przyniesc zyski inni korzystaja z tego pomyslu od tysiecy lat biorac przyklad ze starorzytnego rzymu ,aby zapewnic sobie sukces musimy byc dobrzy w jakiejs dziedzinie ale to nie wypali bo Unijny najezdzca powie NIE i po pomysle i dobrobycie