Kancelaria premiera zachęca Polaków: Wyślijcie PIT przez internet

| Aktualizacja:

Polacy coraz chętniej korzystają z internetowego rozliczania się z fiskusem. Kancelaria premiera przekonuje tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się zrezygnować z papierowych formularzy, by jednak wybrali internet.

wróć do artykułu
 • ~baha
  (2013-02-03 20:12)
  niestety ten system niczego nie gwarantuje.
 • ~pomidorek
  (2013-02-02 12:42)
  "Wyślijcie PIT przez internet" a on nam w zamian obciąl ulge internetową i podniósł podatki. Fałsz tego człowieka nawet nikt już nie stara sie ukryć.
 • ~pol anka
  (2013-01-31 23:30)
  polacy korzystajcie ze zdobyczy cywilizacyjnych, one naprawdę poprawiaja komfort życia. My z premierem do domu nie chodzimy na piechotę, nie jeździmy taksówką, nie korzystamy z samochodu służbowego. Dzięki dobrym wpływom do kasy panstywa możemy do domu latać samolotem, szybko i ekologicznie, i bezpiecznie. Więc Polacy kupcie komputery, zainstalujcie internet, a najlepiej wybudujcie linie dla polskiej telekomunikacji, którą później z korzyścią sprzedamy francuzom i może jakiemuś skromnemu Polakowi. I szybciusio przesyłajcie Kochaniutkie PIT-Y, Tworzymy nowy narodowy program " Dla każdego z 2 mln rzeszy bezrobotnych tablet z internetem - taki jaki maja posłowie, a co tam dwa razy większy", powołamy specjalną spółkę pod nazwą Polska Internetowa Sieć, a na prezesa nowej spółki najlepszego z najlepszych, człowieka który niedawno odszedł z rządu - tu Pan profesor Pawlak
 • ~IxiD
  (2013-02-01 00:56)
  Pan premier pofrunął, jak zwykle, w przestworza. A tu ziemia, halo, tu ziemia: wielu starszych ludzi nawet nie ma komputera. A jak wypełnia PIT - to nie samodzielnie, bo tego nie da się wypełnić bez doczytania szczegółowych przepisów. Idzie do Pani Zosi, by wypełnić i błędów nie popełnić. Bo jak się gdzieś nie zaokrągli albo o grosz pomyli - to urząd wzywa listem poleconym do natychmiastowego stawienia się na baczność i karami grozi.
  A te "15 milionów Polaków" to chyba suma z czterech czy pięciu lat, prawda Panie premierze?
 • ~jan.k
  (2013-02-01 05:47)
  dlatego zabrali ulgi na internet zeby teraz rozpisywac sie co maja robic podatnicy jeszcze ekipa zlodziei z Platformy Oszustow nakloni podatnikow by jedli tez przez internet ogladali zielona wyspe niedlugo wiosna a moze wziasc sie do kupy i pogonic to zlodziejstwo i odrabac ich od koryta bo przyspawani zaraza mafii Tusko Komorowskiewj przez dlugie lata jak splacanie dlugow bedzie snila sie Polakom ze byli tacy durni otumanieni przez Michnika gazete i zdobyte telewizje ktore trzeba bedzie od nowa budowac na zgliszczach pozostawionych przez namaszczona ekipe sprzedajnych opowiadaczy bajek wydawanych w centrum dyspozycyjnym PR Tuska i gajowego
 • ~emerytka pracujaca
  (2013-02-01 09:34)
  Do -jan.k
  Z samego rano wpadłeś w amok i pleciesz bzdury. Chyba nie korzstasz z komputera i jesteś w19. wieku. Żałuję tagiego nieuka i zapóżnionego człowieka.
 • ~dsfdsdsfsf
  (2013-02-01 12:39)
  w zeszłym roku wysłałem i zginął...
 • ~szypa
  (2013-02-01 13:31)
  Nie ma głupich. Jeszcze gdzieś wyciekną i będzie kłopot. Jak z wieloma rzeczami w sieci.
 • ~Maja123
  (2013-02-01 15:25)
  Taka rekomendacja najmocniej przekona mnie do tego, aby PIT wypełnić pisemnie i albo wysłać pocztą, albo zanieść osobiście.
 • ~adelaide
  (2013-02-01 15:52)
  Jest to korzystne dla wszystkich ale mimo wszystko najmniej korzystne a wręcz bardzo niebezpieczne, dla wysyłająxcego ten dokument..

  W ogóle, wypełnianie, wysyłanie dokumentów zawierających wrażliwe dane o osobie jest bardzo niebezpieczne. Dla bezpieczeństwa z zasady w necie czy przy rejestracji jakiejkolwiek na stronach, na forach, na gg nigdy nie należy podawać prwdziwych danych, nazwisk, imion, adresów, nr telefonów, serii i nr dokumentów tec. etc. bo to nierozsądne, głupie a co najważniejsze niebezpieczne.
 • ~pol anka
  (2013-02-01 16:40)
  Znany trampkarz już krzyczał o abonamencie, teraz ludziska mają kłopoty, płacą tysiące. Ja tam nie wierzę takim gamoniom
 • ~JAN 61
  (2013-02-13 09:55)
  DONALD ZA KOGO TY SIE UWARZASZ POLSKA TO NIE KOREA

Może zainteresować Cię też: