Za telewizję zapłacisz razem z podatkiem

| Aktualizacja:

Nie będzie ucieczki przed abonamentem radiowo-telewizyjnym. Jest pomysł by już od przyszłego roku razem z podatkiem "ściągał go urząd skarbowy - informuje "Polska The Times".

wróć do artykułu
  • ~NIE PŁACĘ HARACZU NA STATANISTÓW
    (2011-09-30 19:25)
    Tusku radziłeś nie płacić abonamentu!! Teraz nie ma bata gów..o zobaczycie nie moje pieniądze wy sataniści i pasożyty z abonamentu !!!
  • ~..
    (2011-09-30 19:27)
    hura to beda mogli zaplacic sataniscie 30 zamiast 20 tysiecy za odcinek
  • ~katolik
    (2011-09-30 19:30)
    nigdy w życiu już nie zapłacę na to gniazdo satanistów!!!
  • ~aaaa
    (2011-09-30 19:31)
    przypomnijcie sobie ludzie kto nawoływał do nie płacenia abonamentu kilka lat temu. Jeśli nie pamiętacie to przypomnę - głównodowodzący po.
  • ~w
    (2011-09-30 20:04)
    ZŁODZIEJE
  • ~acton
    (2011-09-30 20:13)
    Tusk jak zwykle, dotrzymuje slowa...
  • ~przeciwnik PO
    (2011-09-30 20:18)
    A ja jestem rencistą i mnie rozlicza ZUS to ja też nie zapłacę. Hura.
  • ~emeryt 2009
    (2011-09-30 20:25)
    dlacze mam płacić abonament na telewizje publiczną skoro ona gloryfikuje np. PIS, a poza tym korzystam z satelaty i niech płaci odbiorca abonamentu satelitarnego z tego co ja mu płacę.
  • ~vp
    (2011-09-30 20:33)
    A jak ktoś nie chce oglądać tego goowna np. w wydaniu Ziemkiewicza ,Wildsteina i innych prawdziwków o inteligencji Koliberka ,by nie wspomnieć o Pantofelku.
  • ~HA,HA! ŚWIETNE!!
    (2011-09-30 20:46)
    BALCEROWICZ DZIS POWIEDZIAŁ,ZE OBIETNICE WYBORCZE PEŁO SĄ NAJTAŃSZE!!! WIADOMO DLACZEGO...BO NIGDY NIE SPEŁNIANE!!! PRAWDA RYŻY "NIC NIE MOGĘ" THUZK???!!!
  • ~fiodor
    (2011-09-30 20:46)
    Ja tam słucham Tuska i nie płacę abonamentu.Nie mam też zamiaru finansować Nergala ,pseudo redaktora Lisa czy inną Terentiew.
  • ~Jak to????
    (2011-09-30 20:51)
    A ja uwierzyłam panu premierowi tuskowi,ktróry powiedział,że..."do końca jego kadencji WSZYSCY będą zwolnieni z opłacania tego, niepotrzebnego,nonsensownego haraczu". To sa jego słowa!!!

    Zawiedziona wyborczyni PO.
  • ~lupus
    (2011-09-30 20:54)
    Ja tam słucham Kaczora i Wildsteina, dlatego nie będę płacił abonamentu. Nie chcę też, aby telewizja się za mnie modliła.
  • ~culio
    (2011-09-30 20:55)
    Abonament to największe oszustwo "wolnej Polski".
  • ~andrzej72
    (2011-09-30 21:02)
    dopóki rudy ściema guten tag Tusk nie poniesie odpowiedzialności za nawoływanie do nie płacenia abonamentu,dopóty nie płacę,a jak przyjdzie wyłączyć telewizję to z chęcią,
  • ~Mosio
    (2011-09-30 21:30)
    A ja i tak mam ich w d.. i nie będę im płacił. Te ich misje polegają na tym, żeby mnie oszukać. I jeszcze za to żądają haraczu. To gorsze od mafii. Ta rzeczywiści chroni.
  • ~TVP
    (2011-09-30 21:35)
    Pierwszy i ostatni raz posłuchałem Tuska, żeby nie płacić abonamentu. I nie płacę.
  • ~obrzydliwy t*usk
    (2011-09-30 21:56)
    RYŻY HYŻY WAS SPRZEDAŁ
  • ~GEZ
    (2011-09-30 22:22)
    nie pierd..l idioto tusk jest przeciw oplatka , tylko twoj ch.j jest za oplaty dupoliz.
  • ~wili
    (2011-09-30 23:24)
    Nikt mnie nie zmusi do płacenia za szerzenie satanizmu.