Za telewizję zapłacisz razem z podatkiem

| Aktualizacja:

Nie będzie ucieczki przed abonamentem radiowo-telewizyjnym. Jest pomysł by już od przyszłego roku razem z podatkiem "ściągał go urząd skarbowy - informuje "Polska The Times".

wróć do artykułu
  • ~PATR
    (2011-09-30 18:01)
    płace asgtronomiczne dla cyborgów i nargali niech prezesi sami płacą i ich oglądają WIELKIE DNO
  • ~maja
    (2011-09-30 18:01)
    ***** dostana nikt nie zmusi nas do placenia za nieogladane stacje niech wylacza chce miec tylko zagraniczne niemieckie wloskie francuskie i pocalujcie mnie w gniazdo
  • ~remanent
    (2011-09-30 18:02)
    Co w zamian za abonament, denne seriale, nepotyzm, gwiazdorskie gaże dla przeciętnych dziennikarzy, upolitycznienie.
  • ~klej
    (2011-09-30 18:02)
    mam nadzieje ze do tego nie dojdzie, nie chce finansowac lody i jakiegos darskiego
  • ~marek
    (2011-09-30 18:07)
    Ferdek myślał i wymyślił, zapomniał np o rolnikach.
  • ~koleś
    (2011-09-30 18:07)
    a co będzie z tymi osobami co nigdy nie zgłosili posiadania odbiornika, ja od 15 lat nie mam zarejestrowanego telewizora, placę kablówke i nie mam zamiaru opłacać jeszcze dodatkowego abonamentu
  • ~aekielski
    (2011-09-30 18:10)
    Połączyć TVP z TV Trwam PR z RM i będziemy mieli misję bez seks misji.
  • ~Mamro
    (2011-09-30 18:14)
    W mediach wracają czasy PRL. Zamiast informacji -- propaganda. Na miejsce prawdziwych informacji -- przekłamania albo fałszowanie rzeczywistości. Znowu możemy mówić "telewizja kłamie".

    Strategia postkomunistycznej (czyli postubeckiej) cichej koalicji PO-PSL-SLD jest taka sama, jak za czasów PRL: nie należy dyskutować ze swoimi politycznymi przeciwnikami. Zamiast tego należy ich ośmieszać i sugerować, że są chorzy psychicznie.

    Najefektowniejszym sposobem umocnienia swojej władzy jest upokorzenie przeciwnika i ośmieszenie go.

    Funkcjonariuszach MAK Donalda zrobią wszystko, aby słońce Peru nie stanęło przed Trybunałem Stanu.

    Te same telewizje, które regularnie śmieją się z nachalnie żenującej ruskiej propagandy pokazującej Putina jako Zbawcę Ludzkości, to samo robią teraz z Tuskiem.
  • ~kajot551
    (2011-09-30 18:18)
    Chyba POmysl złodzieji z PO i SLD -którym "GWIAZDY" odpalą dolę ZNOWU MAFIA DZIALA -nawet WLOSI przyjada się uczyc przekrętów od POszustów.
  • ~emeryt
    (2011-09-30 18:19)
    PRZECIEŻ TUSK POWIEDZIAŁ $ LATA TEMU ŻE ABONAMENTU NIE TRZEBA PŁACIĆ!!!
  • ~hahahahaha
    (2011-09-30 18:19)
    a ja nie płacę abonamentu i płacić nie będę i mnie mogą w 4 litery pocałować bo i tak płacić nie będę
  • ~Paw królowej
    (2011-09-30 18:19)
    do kolesia, który nie ma telewizora : masz płacić, bo jak nie to przyjdzie do ciebie Schetyna i tak miłością zasunie, że oddasz gościu ostatnią koszulę tak go będziesz kochać
  • ~hahahahaha
    (2011-09-30 18:21)
    a podatku i tak nie będę płacił bo i tak nie płacę i niech mnie w 4 litery pocałuje Urząd POdatkowy i się mogą wypchac z opłatą abonamentu
  • ~as1
    (2011-09-30 18:32)
    Z kolei my obywatele składamy projekt do laski zobowiązujący TVP do publikowania
    w specjalnym okresowym biuletynie dane o zarobkach prezesów i wydatkach na poszczególne "gwiazdy" z nazwiska
  • ~Artur M.
    (2011-09-30 18:49)
    Jeśli PO wyborach nic się nie zmieni i dalej Adam Darski ksywa "nergal"- moim zdaniem nikczemny satanista - będzie wystęPOwał w publicznej TV, przestanę płacić abonament, gdyż nie POzwolę by obrażano moje uczucia religijne obecnością w publicznej TV tego POdłego indywiduum, które POdarło Biblię!!! Nie za moje ciężko zarobione pieniądze!!! Apeluję do wszystkich Katolików o zrobienie tego samego.
  • ~jan
    (2011-09-30 18:57)
    prezesi niech mniej zarabiają
  • ~docent
    (2011-09-30 19:03)
    SFORA PANA TUSKA

    Nie ma chyba siły bardziej destrukcyjnej niż przekonany o własnej wielkości prostak. Obstawiony wianuszkiem klakierów, spijających z jego ust każdą prymitywną odzywkę, objawiany światu jako symbol wolności i dobra. Polską sferę publiczną szturmują dziś takie indywidua.

    Oddajemy w Państwa ręce nowy numer naszego miesięcznika, który jest przede wszystkim raportem o stanie Polski po Tusku. Przedstawiamy sylwetki najbliższych współpracowników premiera – ludzi z jego cienia, nieznanych opinii publicznej twórców wizerunku i polityki szefa rządu. Jaki obraz wyłania się po czterech latach samowładztwa Platformy Obywatelskiej? Czym różni się dzisiejsza Polska od tej z 2007 r.? Jest przede wszystkim krajem zubożałym. I to nie tylko w sensie ekonomicznym. Daleko groźniejsze od kłopotów – nawet bardzo poważnych – gospodarczych są te ze sfery ducha.

    Polska debata publiczna schamiała. Trudno nawet używać słowa „debata” wobec tego rynsztokowego słowotoku, którym zalewają nas reprezentanci i współpracownicy lidera PO. I tak największym osiągnięciem czasów Tuska jest awans prymitywizmu. Uczynienie z niego w pełni uprawnionego głosu w rozmowie. Podniesienie do rangi poglądu i utożsamienie z nowoczesnością. Premier i jego środowisko polityczne otworzyli granicę, która zawsze w polskiej tradycji skutecznie izolowała uliczne prostactwo. Palikotowie byli i kiedyś, tylko nigdy wcześniej nie uczyniono z nich autorytetu. Swoich Palikotów przywieźli do Polski komuniści. Mimo akcji promocyjnych – nawet pod bronią – nigdy nie udało im się osadzić ich w naszej rzeczywistości. Zawsze pozostali elementem obcym.
  • ~PSL
    (2011-09-30 19:04)
    Czyli wieś nie zapłaci - hura chłopi górą - my PITa olewamy i nie płacim.
  • ~ziuta
    (2011-09-30 19:05)
    Takiego wałas jak POlska cala...
    nie bede łozył na reklamy POmatołow..wypieprze na smietnik...
  • ~nie dam się okradać na lisa i nergala
    (2011-09-30 19:08)
    oto demokracja PO-landu, obowiązek płacenia na Lisa, nergala i wszystkie inne chamskie kanalie. KOMUNA TOWARZYSZE, ZAMORDYZM!!!