Niższe podatki? Premier Tusk nie owija w bawełnę

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk opowiedział się w czwartek za "głęboką korektą" prawa o zamówieniach publicznych, która pozwoli na ich uproszczenie. Tusk nie wykluczył obniżenia stawki VAT w roku 2014, przyznał też, że nie wygrał w ciągu ostatnich czterech lat "bitwy o deregulację".

wróć do artykułu
  • ~Obiektyw
    (2011-09-22 20:33)
    "konkretna deklaracja Donalda Tuska" najkrótszy dowcip jaki dziś słyszałem
  • ~aj_waj
    (2011-09-22 20:38)
    Rostowski powiedzial, ze Wat w roku 2012 podwyzszy o 1% a tusk mowi ze Wat bedzie zmniejszony o 1%. BEZGRANICZNE KLAMSTWA, OSZUSTWA I HIPOKRYZJA TUSKA I ROSTOWSKIEGO
  • ~DONALD DYZMA z MATOŁ - LANDII
    (2011-09-22 20:38)
    NASTĘPNE SRANIE W BANIE THUSKA ŁGARZA
  • ~Wacuś Młody Artysta
    (2011-09-22 20:38)
    A 9-go TuskoMatoły na śmietnik !

    Jedziemy TuskoStopem, jedziemy TuskoStopem.
    W ten sposób możesz bracie przejechać Europę.
    Gdzie szosy biała nić, tam smiało bracie wyjdź.
    I nie martw się co będzie potem.
    Ref:
    TuskoStop, TuskoStop, wsiadaj bracie dalej hop.
    Rusza wóz, będzie wiózł,
    Będzie wiózł nas dziś ten wóz.

    Jedziemy TuskoStopem, jedziemy TuskoStopem.
    Hej udał się nam dzisiaj, wóz ten i jego szofer.
    Choć deszcz zaczyna mżyć, nam szosy biała nić
    Ucieka wciąż pod kół galopem.

    Ref:
    TuskoStop, TuskoStop, wsiadaj bracie dalej hop.
    Rusza wóz, będzie wiózł,
    Będzie wiózł nas dziś ten wóz.

    Jedziemy TuskoStopem, jedziemy TuskoStopem.
    Cóż dla nas znaczy pociąg na spółkę z samolotem.
    Gdzie szosy biała nić, tam chce się bracie zyć.
    Czy naprzód jedziesz, czy z POwrotem.
  • ~PO rujnuje Polskę!
    (2011-09-22 20:39)
    Jest szansa na niższe podatki?
    Za Tuska? NIGDY!
  • ~kim lem ing
    (2011-09-22 20:40)
    Dżizas, jaki on naiwny...
  • ~lis
    (2011-09-22 20:44)
    a czy ktos spytal donka kiedy on wlasciwie klamie, teraz ,czy jak 2007roku przejmowal wladze,a tych krotkich dowciPOw slyszalem juz na peczki nie tylko od samego donka ale tez bronka ,jacusia i calej platformy
  • ~lis
    (2011-09-22 20:46)
    na tej fotce widac jak sobie szydzi z wyborcow ,a w duch sobie mysli tylko wtedy i tylko jak zajde na piechote do nieba ,ale i tam sie nie nadaje bo by rozprawiczyl swintych ,choc juz i tak ich POwalil na lopatki
  • ~lis
    (2011-09-22 20:48)
    on sie wysmiewa z ludzi ze daja sie nabierac na jego gatke
  • ~zosia
    (2011-09-22 20:56)
    Oczywiście wszystko BĘDZIE...
    Ale panie Tusk, oprócz Peru, Wietnamu, Indii, zostało jeszcze tyle wycieczek
    do zaliczenia.
    Świat jest przecież taki piękny...
  • ~us/can
    (2011-09-22 20:57)
    Tatko jak pzecytal wypowiedz tego egzemplaza to jape rostwozyl ze zdziwowania sie i powiedzial ze dziecko nami zadzi. Mamuska az uklekla
    ze nas takie scescie spodkalo, co egzemplaz wyjdzie przed telewizor
    to nowa bajecka i wsyskie dzieci z podworka wola, rodzice to ludzie po cterdziesce i ciazko im w bajki uwiezyc. Tylko dziadzio sie podrapal po siwej glowie i powiedzial ze Andersen to pikus. Ale ja tam Donka lubie w gale
    jak pzywali z 30 meterow w okno bramy to nie ma bramkaza i dziura w siacie.
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-09-22 21:02)
    "Jak dodał, rozważa też budowę sieci średniej wielkości elektrowni gazowych."
    No, no, gdzie polski gaz będziemy odkupywali od rosjan po wyższej cenie. Ten pan po prostu nie ogarnia gospodarki Polski, albo mu to wisi, albo robi to celowo. I jedno i drugie zasługuje co najmniej na POspolity kryminał.
  • ~Łowca POwskich jeleni
    (2011-09-22 21:24)
    Oddaj władzę PIS - obniżenie podatków nie jest możliwe? Przekonamy się.
  • ~Opinia Publiczna
    (2011-09-22 21:56)
    DONALD TUSK OPOWIADAJĄC SWOJE BREDNIE ŚMIEJE SIE
    LEMINGOM W TWARZ .
    WYSTARCZY SIĘ DOBRZE PRZYJRZEĆ.
    GDY JUŻ MA WYBUCHNĄĆ ŚMIECHEM PLUJE NA SŁUCHAJĄCYCH GO LEMINGI.
    A TE ROZGLĄDAJĄ SIĘ WKOŁO I KRZYCZĄ
    PANIE PREMIERZE DESZCZ PADA.
  • ~zorro
    (2011-09-22 21:58)
    Chłopie schowaj się gdzieś - daj odsapnąć ludziom.
    Przecież ja bym się bał dać Ci popilnować rower przed sklepem.
    A Ty ciągle -- ja zrobię to, albo tamto - człowieku - opamiętaj się!
    Co zrobisz? z kim ? Przecież Ty nawet nie wiesz kto Cię pierwszy
    okradnie.
  • ~Ten gostek znowu obiecuje czy ktos jescze w Polsce
    (2011-09-22 22:13)
    wierzy w jakiekolwiek slowoi wypowedziane przez Tuska ?
  • ~hej
    (2011-09-22 22:28)
    Teraz kombinuje - a co on robił przez te 4 lata swojego nierządu?Komu on chce te następne kłamstwa wcisnąć?.Nie damy się ponownie oszukać.Najpierw ludzi znieważał,a teraz jeździ Matołbusem i szuka głupiego do pary.
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-09-22 22:43)
    I pomyśleć, że te PełO ma cztery takie wysokiej jakości "wesołe autobusy" za kasę podatników. Dobrze się bawią, a w Polsce strefa bidy rośnie odwrotnie proporcjonalnie do ilości "wesołych autobusów" oreklamowanych PełOwskimi napisami. Pytanie ; gdzie tu różnica między PO, a PZPR ? I jedni, i drudzy "walczyli" o dobro ludu pracującego, a sami żyli POnad stan za kasę tego ludu, jak pączki w maśle ?
  • ~Idzi
    (2011-09-22 22:59)
    Ten cudak kpi sobie ze społeczeństwa.Na szczęście mamy swój rozum.
  • ~ZAWIEDZIONA NA OBECNYM RZADZIE
    (2011-09-23 08:56)
    JEST TAKIE PRZYSLOWIE POLSKIE-" OBIECANKI CACANKI,A GLUPIEMU RADOSC"
    TUSK 4 LATA TEMU OBIECYWAL SPOLECZENSTWU, ZE ZA JEGO RZADOW BEDA ROSLY GRUSZKI NA WIERZBIE, A TERAZ OBIECUJE, ZE NA TOPOLI BEDA ROSLY BABANY- OCZYWISCIE TO WSZYSTKO TO PRZENOSNIA, ALE JA NIE WIERZE W ANI JEDNO JEGO SLOWO...

Może zainteresować Cię też: