• ~jola
  (2015-02-02 08:46)
  Kiedyś Żydzi za długi w karczmach przejmowali majątki od Polaków A teraz legalnie robią to banki - wiadomo w czyich są rękach. Kiedy w końcu Polacy zaczną sami o sobie decydować ? ???. Kiedy przestaną głosować na parszywców którzy ich samych niszczą , tylko po to , żeby utrzymać się przy żłobie ???
 • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
  (2015-01-31 11:32)
  Uwaga!
  Kopiujcie wszędzie gdzie się da ten wpis!!! Tymczasem w Polsce dzieją się ważne rzeczy o których się nie mówi. W nocy z dnia 17 na 18 grudnia 2014 roku miała miejsce próba zmiany Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która umożliwiałaby w przyszłości sprzedaż Lasów Państwowych na zasadach zapisanych w ustawie. Za uchwaleniem zmian głosowało 291 posłów, przeciw było 150 a 2 wstrzymało się od głosu. Do uchwalenia zmian zabrakło zaledwie 5 głosów. W czasie kiedy mainstreamowane media karmiły nas nagonką na jedną z posłanek opozycyjnych, która na sali sejmowej spożywała drugie śniadanie, w sejmie trwała debata o przyszłości polskich Lasów Państwowych i polskiej ziemi. 18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.
 • ~(''')
  (2015-01-31 19:54)
  Glosujmy na PO i kupujmy w biedronce.
 • ~złotówkowicz
  (2015-02-26 12:07)
  Budując dom miałem do wyboru kredyt w złotówkach, euro, frankach. Wybrałem kredyt złotówkowy. Oprocentowanie zmienne w zł. wynosiło 12 a we frankach 3,5%.
  Każdy najbardziej zacofany Polak wiedział, że oprocentowanie kredytu i kursy walut są zmienne, dlatego zdecydowałem się na kredyt złotówkowy. Pamiętam jak nieoficjalnie frankowicze nazywali złotówkowiczów frajerami.

  90% fraków pobrali CWANIACY a 10% zwykli Polacy.
  Autorkę tego artykułu proszę o artykuł zawierający ogólne dane:
  Jakie grupy zawodowe to frankowicze w %.
  politycy...
  biznesmeni...
  handlarze...
  dziennikarze...
  zwykli Polacy...

  Wielu cwaniaczków brało kredyt we frankach na zakup kliku mieszkań, kilku działek budowlanych, kupowali całe kamienice - w celu szybkiego zarobku.
 • ~Nirlog
  (2015-02-13 11:35)
  Zróbmy drugą Islandię.
 • ~wikiry
  (2015-02-09 21:42)
  W najbliższych wyborach trzeba odsunąć od rządów PO - zastanawiam się czy kolesie z PSL znowu podczepią się pod lidera, nie jestem zwolennikiem PIS ale muszę na nich zagłosować, widzę że Jarosław - choć stary pryk, to być może wiedziony chęcią rozrachunku z obecnymi "elytami" posprząta ten chlew... a Donaldinio, jako najlepiej zarabiający emigrant z Polski odpowie za wszystkie przekręty i zadłużenie narodu polskiego...
 • ~Ile podatku odprowadzają w Polsce banki?
  (2015-02-05 10:18)
  Czy banki płacą w Polsce podatki? Czy podatki płacą w Polsce tylko ich pracownicy?
 • ~Agnieszka
  (2015-02-03 14:28)
  straszani dużo tu rzużnych naganiaczy na głosowanie
  a ja sie zastanawiam dlaczego od conajmniej dekady nie są razem z wynikami wyborów publikowane dane o ferkwencji i procencie głosów nieważnych
  Czyżby dlatego, że polacy już głosują nogami nie chodzac na wybory - bo maja pełną świadomość ze wybory to pica na wode
  ja od dekady przekreślam cała kartę i kilku moich znajomych również ale ostatnio nawet w wynikach z tego okręgu nie było informacji o głosach nieważnych mimo, że początkowo publikowano taką informacje
  czyżby ta nasza ekipa rządząca reprezentowała sobą nie więcej niż 5% narodu ?
 • ~Sagan Panzer Regiment
  (2015-02-01 20:58)
  Aż znajdzie się kolejny Marx i Engels.
 • ~mesjasz
  (2015-02-01 23:47)
  Ktoś, kto uwolni Polskę i świat od Żydostwa, będzie czczony na całej ziemi i ma zapewnione królestwo niebieskie na wieki !!!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.