• ~Konrad Wallenrod
  (2014-04-10 16:40)
  Jak dlugo bedzie trwala ta wariacja.Gdzie w Biblii jest mowa o kanonizacjach ?.Moze by tak na tej monecie uwiecznic rocznice imprezy z Asyzu z 1986 roku.Po raz pierwszy w dziejach katolicyzmu kilkanascie religii swiata i to nie majacych powiazania z nauka Boza zgodna z Biblia, modlily sie o pokoj kazdy do swego Boga i swoimi drogami.To co Biblia sie myli mowiac ,ze jeden jest Bog ,jeden tez Syn Bozy Pan Jezus Chrystus,ktory jest dla nas jedyna droga i drzwiami do nieba.JP II byl pierwszym czlowiekiem ,ktory podeptal w ten sposob Syna Bozego.Slusznie wiec zatem nalezy mu sie ten najwiekszy srebnik na swiecie.
 • ~zgredek pierwszy
  (2014-04-25 22:44)
  Nieścisłość; największe monety świata od wieków funkcjonują na którymś z pacyficznych archipelagów. Wykute z kamienia kilkudziesięciocentymetrowe (większe nominały nawet powyżej metra) koła z otworem pośrodku. Ciężar bogactwa nie do udźwignięcia przez posiadacza, dosłownie ciężkie pieniądze. Kudy naszej mennicy do takiego wyniku. Trochę pokory wszystko już było.
 • ~Zeno
  (2014-05-05 01:20)
  Żałosne to mało powiedziane. Lepszym słowem będzie "zawstydzające". Ciekawe co Karol Wojtyła powiedziałby na ten jarmarczny cyrk?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.