• ~petia
    (2013-12-30 16:51)
    esbeckie mordy jakies takie
  • ~ona
    (2014-01-02 15:34)
    no proszę, i pan Czarnecki wśród nich :) i to jak wysoko, super :) dla mnie zdecydowanie numer jeden jeśli chodzi o biznesmenów w kraju.
  • ~Josef
    (2014-01-14 11:43)
    geting bank niestetuy to mafia
  • ~pzpr
    (2014-01-05 21:42)
    Nie ważne jakimi samolotami latają interesuje mnie kiedy u nich na kontroli był Urząd Skarbowy i ile Ci goście obcego pochodzenia bo wyzbyli sie polskiego obywatelstwa płacą PODATKÓW za robione interesy w Polsce Pan Solorz z Polsatu zrobił Polsat Cyfra i znów na 10 lat zwolniony z Podatków . Polska dla nich to POKER a my świnie do nabijania im kasy. Pan Czarnecki jak umrze to choć pozostawi po sobie pomniki dla potomnych i Wrocław mu za to dziękuje. Jesteśmy z Pana dumni . Ale też proszę pamiętać o płaceniu podatków i nie wstydzić się że się jest Polakiem a nie np. Hindusem
  • ~CCCP
    (2014-01-17 10:31)
    W SOCJALIŹMIE MIMO WYPACZEŃ I BŁĘDÓW ZYSK BYŁ DZIELONY NA LUDZI . A KONKUROWAĆ Z KAPITALIZMEM GDZIE PRACOWNIK PRZYKUTY DO STANOWISKA ZA MISKĘ RYŻU ZASUWA OD RANA DO WIECZORA , PRZY NAJMNIEJSZYCH PROBLEMACH WYWALANY NA PYSK ?! I WSZYSTKO IDZIE DO KIESZENI ... ŻEBY KUPOWALI SOBIE DZIAŁKI NA KSIĘŻYCU !!! TERAZ GDY TEMU ZACHODNIEMU KAPITALIZMOWI SKOŃCZYŁ SIĘ JAWNY OKRES GRABIEŻY /KOLONIE.WOJNY ITP./ ZACZYNA PADAĆ ALE SPLAJTUJĄ PAŃSTWA NIE CWANIACY !!!
  • ~nbnb
    (2014-02-21 10:44)
    kmkm
  • ~majka
    (2014-02-22 12:49)
    to sa czolowi gracze polskiego biznesu, zazdroszcze im nosa do inwestycji, ja sie doksztalcam, sporo czytam, duzo sie dowiedzialam z poradnika inwestowania
  • ~Agata
    (2015-07-08 15:25)
    Ja też stawiam na naszego ziomka - Leszka. Ma łeb na karku, no i najprzystojniejszy ze wszystkich :)
  • ~Maciek
    (2015-07-06 11:42)
    Trzeba wiedzieć jak grać z głowa by zarabiać, byłem na kilku spotkaniach z Leszkiem i jestem pod wielkim wrażaniem. Człowiek z bogatą wiedza i doświadczeniem warto posłuchać.