Stodolak: Niektórym imponuje idealizm Grety Thunberg. Mnie niepokoi

Największą katastrofą, którą mogą nam przynieść zmiany klimatu, jest oddanie władzy nad gospodarką tym, którzy z nimi walczą.

wróć do artykułu
  • ~Drblas
    (2019-12-05 22:25)
    Autyzm wykorzystywany do celów politycznych
  • ~japp
    (2019-12-05 16:07)
    wn szwecji mamy duzo niedouczonych bez szkoly i sa ministrami czy profesorami choroba nieukow. w pracy twoi koledzy nie umia po szwedzku niedlugo szwedzi beda sie uczyc ich jezykow skandal jak tu nowosc panuje gdy do wldzy doszli nieuki socjalu..tu nie liczy sie wiedza?????
  • ~Wiesław, szkocja
    (2019-12-05 00:57)
    Specjalnej troski to my homo sapiens, weźcie się za plastik który zabija i florę i faunę i nas , wróćmy do szkła jak kiedyś i do papierowych toreb
  • ~Alma.
    (2019-12-04 22:31)
    W jej kraju oficjalnie się mówi że to Gorki
  • ~Kominiarz
    (2019-12-04 09:21)
    dla mnie to bachor pozbawiony noromalnego wychowania az sie dziwie ze ktos mysli inaczej
  • ~sandbankhus
    (2019-12-04 05:19)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny projеkt dlа dorоsły𝚌h, którzy 𝚌hсą znal𝚎źć partnеrа seksuаlneg𝚘
  • ~Breton
    (2019-12-03 21:24)
    Mój synalek też chciał być eko więc mu to ułatwiłem -wytrzymał tydzień. :)
  • ~prosiem
    (2019-12-03 16:27)
    Tylko nie POzwólcie Grecie sPOtkać się z Panem POlańskim !!!
  • ~Ps
    (2019-12-02 16:24)
    Nie nazwałbym tego idealizmem, raczej naiwnością. Problem w tym, że nastolatka może być naiwna, ale podobno poważni i dorośli naukowcy?! Kto im coś dał? Bo nic innego, sensownego nie przychodzi mi do głowy.
  • ~Spacerowicz
    (2019-12-02 10:17)
    dziecko idz do szkoly i przestan nas przekonywac ze masz rozum tak wybujaly ze az ci klimat zaszkodzil robisz ze siebie kukle
  • ~Andy
    (2019-12-01 19:41)
    To nie dziewczynka ! To 16 letnia dziewczyna z powaznymi problemami zdrowotnymi.
  • ~zdrowy
    (2019-12-01 19:13)
    To jest dziecko specjalnej troski. PRZESTAŃCIE JĄ REKLAMOWAĆ!
  • ~aksjomat jest tylko jeden :
    (2019-12-01 17:16)
    Neomarksizm jest tak Polsce potrzebny jak człowiekowi wrzód w odbytnicy.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-12-01 10:17)
    Po pierwsze dziewczyna rzeczywiście może nie być z tego świata , bo jej fizjonomia wykazuje niesamowite podobieństwo do znanej postaci E.T. Po drugie w dzisiejszych czasach głównym elementem spójnym naszego świata poza cząstką bozon higgsa jest nieustanne szukanie kompromisu . Fanatyzm wcześniej czy póżniej doprowadza do wojny a w konsekwencji do zagłady ludzkości .
  • ~Breton
    (2019-11-30 18:08)
    Pomijając wszystkie brednie które wygaduje - najzwyczajniej w świecie wk..... mnie jej facjata.
  • ~Ktosieł
    (2019-11-30 16:23)
    No bez jaj. Weźcie jej nie słuchajcie. Co to ma być? Powiedziała „niech ktoś” w europarlamencie i uznaje się za aktywistkę i „stróża klimatu”. Przecież widać, że to celebrytka po to, by „zrobić sobie sos”.
  • ~emk
    (2019-11-30 13:56)
    Ta nastoletnia dziewczyna jest niestety manipulowana przez rodzinę i ... nie tylko przez nich. Jej matka miała "parcie na szkło" chcąc zaistnieć tak jak ABBA, co jej niestety się nie udało. Ale udało się, za pomocą biznesmena i PR-owca wylansować córkę, która zamiast chodzić do szkoły, tak jak jej rówieśnicy - zaistniała jako "Greta walcząca o klimat". To ciekawe, że ci, którzy ją podziwiają i popierają "dbają" o klimat - korzystając z samochodów, samolotów , palą w kominkach, pieką kiełbaski na grillu, używają chemicznych kosmetyków, naczyń plastikowych itd... Tacy też uczestniczyli w Strajku Klimatycznym, dzięki któremu nie musieli w tym dniu się uczyć - szkoda, że nie pomyśleli, że ochronę klimatu trzeba zacząć od siebie... Te "przedstawienia" rzekomych obrońców to po prostu wielka HIPOKRYZJA i przez kogoś finansowana akcja !!!
  • ~demokrata
    (2019-11-30 13:29)
    Greta Thunberg jest agentka Putina, a jej zadaniem jest gospodarcze oslabienie Zachodu tak , aby Rosja mogla latwo dokonac podboju Zachodu - w tym takze Polski.
  • ~mee...
    (2019-11-30 12:39)
    Ideologia bolszewicka gloszona przez politykow i Watykan ...i z ciebie morze zrobic warzywo.
  • ~Piotr
    (2019-11-30 12:13)
    ona ma takie nienawistne oczy, że tylko spróbuj jej podpaść...