"Die Welt": USA i Ukraina wcale nie przegrały z Rosją ws. Nord Stream 2

Zgoda Danii na przeprowadzenie przez jej morską strefę ekonomiczną bałtyckiego gazociągu Nord Stream 2, za którym stoi rosyjski Gazprom, nie oznacza, że USA i Ukraina przegrały spór z Rosją wokół tej inwestycji - ocenił niemiecki dziennik "Die Welt".

wróć do artykułu
  • ~Zib111
    (2019-11-16 11:57)
    Rusofilia sponsorowana, czy zwykła glupota?
  • ~Gość
    (2019-11-07 06:55)
    NIE MASA NIE RASA A KASA!!!!!
  • ~Lucjan
    (2019-11-03 23:26)
    ukry sie pienia :) a ruski gaz poplynie do Europy obojetnie czy komus sie podoba czy nie
  • ~dalekowzroczna polityka Niemiec
    (2019-11-02 18:22)
    Niemcy chca byc swiatowym mocarstwem.Przy zapewnieniu sobie surowcow z Rosji latwo wykoncza gospodarki innych krajow. Poprzez zadluzenie innych i ekspansje ekonomiczna opanuja Europe. Dzieki europejskim silom zbrojnym wejda w posiadanie francuzkiej broni nuklearnej.
  • ~znowu kłamią
    (2019-11-01 07:56)
    nie rozumiem czemu panterowcy chcą aby wrogi kraj mógł transportować gaz przez ich terytorium. przecież wolska odmówiła.
  • ~xzxzx
    (2019-11-01 06:16)
    Gaz Niemcom jest potrzebny aby za 5 - 10 lat odejść w 100 % od gazu, węgla i ropy. Co kraje takie jak Polska pozostawi w 2 kręgu cywilizacji. PO a potem PiS niestety zniszczyli przyszłość naszych dzieci
  • ~Rere
    (2019-11-01 02:56)
    Poki co dla Rosji jest nieco frustrujace placic za tranzyt gazu za ktory ta kupuje bron od Amerykanow aby zabrac swoj Krym I Donbas.
  • ~pppp
    (2019-11-01 01:22)
    Pyrrusowe zwycięstwo...
  • ~Misio.,,,,,,,,,,....,,,,..,,,.,,
    (2019-10-31 23:57)
    Nawet jeżeli Ukraina coś zyska na kilka lat , to po tym czasie niestety straci. Ten hura optymizm Niemiec jest śmieszny i raczej stanowi dobrą minę do złej gry jaką prowadzą Niemcy.
  • ~joł
    (2019-10-31 23:09)
    Właśnie na złość Rosji Ukraina będzie się musiała zadłużać u Amerykanów ale komu na tym zależało?.
  • ~leo
    (2019-10-31 20:33)
    puszcza statkami LPG i ukry padną bez ruskiej kasy za tranzyt
  • ~Lysa
    (2019-10-31 20:14)
    "Dzięki temu zostanie osiągnięty drugoplanowy cel władz USA, jakim jest stabilizacja Ukrainy" - raczej utrzymywanie Ukrainy przy życiu za kasę Rosji. 50 procent PKB Ukrainy to dochody z tranzytu ruskiego gazu. Polsce też się kończy umowa z Rosją i Ukraina nie będzie dostawać za darmo gazu od Polski.
  • ~ß0oplö.
    (2019-10-31 20:01)
    Wspolpraca Niemcy-Rosja sie zacisnia. Ale zeby nie bylo za glosno, przeniesiono impreze na granice Niemiec ze Szwajcaria. Chodzi o impreze z mlodzieza, ktora miala udowodnic, jak braterstwo niemiecko-ruskie jest zywe...........
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-10-31 19:34)
    Kazdy osiagnal swoj cel. W paszczu 20 zlotych, ale w ruru 50 zlotych.