Pięć tysięcy frankowiczów kontra duży bank. Na ten proces czekali... 5 lat

| Aktualizacja:

Po kilku latach przed warszawskim sądem ma ruszyć proces 5 tys. frankowiczów przeciwko Millennium. Bank raczej się nie wystraszy, bo pozew zbiorowy w Polsce okazał się niewypałem - pisze w czwartkowym wydaniu "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof
    (2019-09-18 09:52)
    Pozew zbiorowy przy tego typu problemie to strzał w kolano.. Pozew zbiorowy przeciwko mBank upadł ze względu na błędy formalne w pozwie - ludzie potracili pieniądze które wplacili na postępowanie. Tylko pozew indywidualny. Zapraszam do wykonania DARMOWEJ analizy prawnej Twojej umowy frankowej. 795407907
  • ~remus
    (2019-09-11 00:02)
    Jezeli to podsadni maja dostac pieniadze do reki, to zaiste mamy do czynienia ze sprawa niebywala.
  • ~powodzenia
    (2019-09-10 21:53)
    Średnio ok 44 000 zł na jeden kredyt ? Jest się o co bić.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-09-09 19:21)
    Najpierw banki oszukiwały i łamiąc prawo doili ludzi. A teraz, kiedy może będą misieli oddać to, co od kilkunastu lat nakradli, to larum. Amber Gold będzie musiał oddać a Mateuszka bank już nie? Praworządność.
  • ~Temida
    (2019-09-06 20:04)
    Tysiące obywateli -konsumentów , płacących podatki ,marnuje czas i zdrowie a "ku..a co robią organy władzy publicznej ..Miały grać zgodnie z art.76 Konstytucji , a co słychać i widać ..? jedynie "actus simulatus " i jakieś smętne zawodzenie . A władcy tego kraju ciągle powołują się na wiarygodność i uczciwość ...Czy wszyscy już powariowali ...czy może zafundowano nam szarym obywatelom , równoległą rzeczywistość w której wydaje nam się że coś znaczymy..?
  • ~Gość
    (2019-09-06 11:25)
    On może zagrać na dudach
  • ~spekulańci
    (2019-09-05 17:35)
    Kiedyś śmiali się z nas ,ze jesteśmy głupi a teraz wielki płacz kto ma to spłacić.
  • ~Spekulant
    (2019-09-05 16:53)
    Jak wygraja to tez zaczne spekulowac walutami w tym banku.
  • ~pisiak
    (2019-09-05 15:52)
    adrian miał ogarnąć temat i co? a mówią że dotrzymują obietnic
  • ~Zdzicho Wendzonka z targowiska
    (2019-09-05 10:07)
    W Polsce wszytsko, co "panstwowe" jest nie przygotowane organizacyjnie, technicznie czy kadrowo. Czy w naszym kraju cokowliek sygnowane pieczatka Panstwa - dziala sprawnie??? Placimy podatki, a jak przychodzi do "korzystania z uslug panstwa" to nagle wszystko lezy - moze obiboki z Sejmu wezma sie w koncu do pracy i zasluza na swoje diety zamiast kombinowac z Emyly.
  • ~Konstytucjs
    (2019-09-05 09:45)
    5 lat sad sie obijal. Dalej wspierajcie kaste leni

Może zainteresować Cię też: