Śmigłowiec Macierewicza wylądował w Chinach. Tak kończy się odyseja z polsko-ukraińską maszyną

Większościowe udziały w Motor Siczy, która miała produkować polsko-ukraińską maszynę, wykupiła firma z Chin.

wróć do artykułu
  • ~pilot
    (2019-08-30 08:00)
    szkoda ze sie nie przechadzal kolo kreconcego smigla helikoptera moze nazwali by jego imieniem
  • ~J. Bajubaju
    (2019-08-29 13:59)
    Anton z Brzozowego Gaju. W oparach sztucznej mgły.
  • ~MJa
    (2019-08-29 07:21)
    a francuskie zostały w domu
  • ~Kjestut
    (2019-08-29 07:19)
    Antoni wskazał China gdzie moa osłabić naszego sojusznika USA.Należy mu się medal .
  • ~A. L. Burakov
    (2019-08-29 04:11)
    Anton eto haroszyj Pro - słowiański polityk!
  • ~Renia
    (2019-08-28 23:07)
    Olewam to wasze: "Dodawanie komentarzy z Twojego adresu IP zostało zablokowane." --- A jeśli chodzi o komentarz który mi zablokowaliście, to było to co następuje i powtarzam go tutaj jeszcze raz: "hi hi hi - hahaha - wszystko w temacie". I co? Warto było?
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-28 22:43)
    Tak się kończy zatrudnianie sowieckiego agenta Maciarewicza jako ministra. I jego kochanka Misiewicza.
  • ~marynarz wód niesłodzonych
    (2019-08-28 22:03)
    Najbardziej jednak żal mi stoczni okrętów podwodnych w Radomiu!
  • ~Edek
    (2019-08-28 21:01)
    Dziennik nie powinien zamieszczać zdjęć IRRACJONALNEGO Macierewicza...bo patrząc na tę leninowską twarz...człowiek ma problemy...z zaśnięciem...
  • ~zi
    (2019-08-28 17:26)
    dokad bedziecie pokazywac tego buca
  • ~Raf
    (2019-08-28 15:54)
    Maciora ruski szpieg zniszczył polską armię...
  • ~sd2017
    (2019-08-28 14:44)
    Nie ma wraku, nie ma raportu, nie ma śmigłowców, nie ma okrętów podwodnych z samolotami na pokładzie - nie ma niczego co szalony antek Polakom obiecywał. Ale jestem pewien, że pis-owe menelstwo znowuż wybierze go na swojego posła, bo to przede wszystkim patriota i katolik.
  • ~🤣👍🏾
    (2019-08-28 14:11)
    Chinczycy mogli go u siebie zatrzymac, zeby nim straszyc tych z Hongkongu!
  • ~Czau wau czau
    (2019-08-28 14:08)
    Jakby w Hongkongu wyladowal, to by sie ludziom odechcialo protestowac raz na zawsze, bo by ich swoim wygladem tak wystraszyl. By pewnie mysleli, ze to jakies zombi, ze to zly znak zza swiatow!
  • ~Buraczana
    (2019-08-28 14:04)
    Tow Maciarenko z GRU lubi jak pomocnik aptekarza robi mu helikopterem z duudy
  • ~Totalitarnik
    (2019-08-28 13:31)
    Nieudolne PiSy z powrotem do chlewu... .
  • ~Anita
    (2019-08-28 13:01)
    Tak ohydnego człowieka z podlym uśmieszkiem nie znajdziemy nigdzie
  • ~Jordan
    (2019-08-28 12:49)
    Zakup ukraińskiego producenta silników przez Chińczyków udowadnia niezbicie, że Antoni Maciarewicz miał bardzo dobry pomysł, niestety odsunięto go od możliwości podejmowania decyzji. Logistycznie wyprzedził Chiny o cały rok, co ma znaczenie dla oceny jego postaci. Dziennik - niemiecka gazeta dla Polakow - udaje, że nie wie co znaczy zakup Siczy przez Chińczyków. To oznacza osłabienie możliwości obronnych USA, co dla Niemców jest w ich mniemaniu korzystne. Brawo Maciarewicz, szkoda że nie udało się Polsce kupić udziału w tych zakładach. Wielka szkoda, że odsunięto Maciarewicza.
  • ~pppp
    (2019-08-28 12:33)
    Ukraińcy jak zwykłe "przyjaźni" ...
  • ~Franz Josef
    (2019-08-28 12:30)
    Grüzzi polnische Wirtschaft , grüzzi!