RAPORT NIK bije w NBP. Ekstra premie dla wszystkich, najwyższe pensje dla szefowych departamentów

Nierzetelne stosowanie przepisów w sprawie maksymalnych wynagrodzeń, nieuzasadnione koszty usług zewnętrznych i ekstra premia 6 tys. zł dla niemal wszystkich pracowników – to budzi zastrzeżenia kontrolerów

wróć do artykułu
  • ~Bastard
    (2019-07-22 11:05)
    A wystarczyło nie kraść !!!!!!! Głosujcie na PiS !!!! Może wam rzuca następne ochłapy z waszych podatków a cenami się nie martwcie !!!!
  • ~DOJNA ZMIANA SP. ZOO
    (2019-07-22 09:36)
    TE PIENIĄDZE IM SIĘ PO PROSTU NALEŻAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Karmen
    (2019-07-22 11:23)
    Ten facet od kasy ma gest . Najwięcej kasy sypie kobitom . Naszej kasy . Taki to gentleman .
  • ~!!!!!!!!!!
    (2019-07-22 10:42)
    B A N D A !!!!!!!!
  • ~Adert
    (2019-07-22 12:07)
    Skąd oni biorą pieniądze na tak wysokie nagrody? To klienci płacą poprzez zawyżone rachunki usług NBP. To można nazwać regulaminowym okradaniem klientów. Najgorsze jest to, że podobną politykę prowadzą wszystkie banki. Morawiecki może wam to wytłumaczyć, gdyż na tym systemie dorobił się posiadanego obecnie majątku (około 45 mln zł).
  • ~Edek
    (2019-07-22 21:52)
    Jak widać...kolesiostwo Zorganizowanej Grupy Przestępczej...ma się dobrze...
  • ~Jam Piłsudski
    (2019-07-22 21:46)
    "Naród wspaniały ...tylko te ku..y".....!!!!..A może czas powiedzieć im dość ...?
  • ~byle do wyborów
    (2019-07-22 12:05)
    Lider podobno nie musi nikogo słuchać, ani czytać - jeśli piszą, za to może powiedzieć wszytko - po włączeniu szumidła. Może jednak beknąć, jeśli złamie prawo. Zmiany w prawie - te już z czasów dojnej zmiany, pozwolą na dogłębne zbadanie spraw, nawet takich zamkniętych przez dojną zmianę.
  • ~Leoś
    (2019-07-24 01:05)
    Afera, kontrole, media.No i co????Spadł Glapińskiemu chociaż jeden włos z głowy??? Kolesie z Pisu go nie skrzywdzą, a raporty NiKu mają głęboko wiadomo gdzie.Ludzie, szkoda nerwów, lepiej idźcie głosować.
  • ~Rolnik
    (2019-07-26 16:13)
    Rzeczywiście soro ale na necie jest tabelka z zarobkami prezesów banków w PL i Glapiński zarabia przy nich grosze...
  • ~assa
    (2019-07-23 11:04)
    Jakie to słuszne i dobre, że wysocy urzędnicy tego państwa dostali wysokie premie po kilka (chyba 6) tys zł na 100-lecie odzyskania niepodlełości przez ten kraj. Przecież są badzo zasłużeni dla tego kraju, liczy się sam fakt, że się urodzili i nadal wiernie slużą bez względu na "opcję polityczną". Z okazji tego 100-lecia nawet nie wypada wspominać, że ten kraj w tamtym minionym okresie był tylko przez 17 lat suwerenny (liczę od ustalenia granic w 1922 r. do utracenia granic w 1939 r.). (cosik mi sobie widzi, że tylko trace czas, bo juz mam jakies pouczenie u dołu).
  • ~Kazimierz
    (2019-08-01 09:45)
    To już przechodzi ludzkie pojęcie. A w jakim stopniu oni przyczynili się do tego 100 L Odzyskania Niepodległości?. Obrzydzenie na ich pazerność to delikatna moj opinia w tym temacie. Pewnie jeszcze złupią kasę i za inne rocznice np. 80 II Wojny albo jakieś Powstanie. A nie pomyśleli że takie premie to NALEŻĄ się tym którzy do tej wolności się przyczynili?. Co za wstrętna pazerność!.

Może zainteresować Cię też: