Porozumienie w Tauron Wydobycie: Rezygnacja prezesa

| Aktualizacja:

Średnio po 1 tys. zł brutto mają otrzymać pracownicy Tauron Wydobycie na podstawie zawartego w spółce porozumienia, kwestionowanego jednak przez Sierpień’80. Rezygnację z funkcji prezesa złożył pełniący ją zaledwie od początku czerwca Sławomir Obidziński.

wróć do artykułu
 • ~bastard
  (2019-07-15 23:35)
  Tak PiS rozwalil energetyke !!! A przekonacie sie o tym po wyborach jak zobaczycie uwolnione ceny pradu !!! Z podziwu nie wyjdziecie jak ceny poszybuja w gore i to ceny wszystkiego . Bo produkcja ,przetworstwo i praktycznie wszystko oparte jest na energetyce !!!! Odechce wam sie PiS na reszte zycia .
 • ~maniek
  (2019-07-15 14:02)
  Jak wydobycie w Polsce ma być rentowne, jak się sprowadza miliony ton z Rosji. PiS w opozycji krzyczał o embargu, a dziś proszę, czyżby wdzięczność za pewne podsłuchy?
 • ~ZaQ
  (2019-07-17 08:13)
  Jako pracownik grupy tauron mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie jej kopalnie na moment obecny są prowadzone tak aby kopalnie sprowadzić je do bankructwa (brak planów wydobywczych wybieranie najbardziej problematycznych i najdroższych złóż do wydobycia i totalny chaos w przedsięwzięciach), realizując przy tym najdroższe z mocno przyszłościowych, najbardziej opłacalnych inwestycji. Powód jest jeden - przygotować kurę znoszą ą złote jajka i sprzedać ją za 1 zł. Najprawdopodobniej kupi ją jakiś przezes z Taurona bo gdzieś oni wszyscy będą chcieli się podziać gdyby następne wybory nie poszły po ich myśli... Ogólnie to jest to sprawa do prokuratury ale tam nie trafi. Prezesi i dyrektorzy to koledzy ze szkolnej ławki Pani Beaty Szydło, Pana Morewieckiego itd. I w tym miejscu nie pluje jadem (bo nawet niektórzy nadają się na te stanowiska) tylko stwierdzam fakt, którym oni sami potrafią się chwalić i używać jako "argumentu" w rozmowie.
 • ~energetyk odnawialny
  (2019-07-16 20:23)
  jak ci zgaśnie komputer i smartfon może zaczniesz myśleć.
 • ~czytacz
  (2019-07-13 12:52)
  A tymczasem Polonia wyrwala sie z powtorka rymowanki strajkowej " Strajk pod ziemia trudna sprawa . Gornik Polski wyglodzony. A tam bawi sie Warszawa. A tusk w mediach jest chwalony"
 • ~Ryl
  (2019-07-16 18:11)
  Zlikwidować ta spuściznę PRL-u jaka jest energetyka węglowa w imię energetyki odnawialnej a tych nieuków wysłać na normalny rynek pracy niech zobaczą co to znaczy życie
 • ~kretino
  (2019-07-15 20:13)
  tylko metan odbytniczy tani i zawsze obecny
 • ~abacab
  (2019-07-16 22:47)
  Węgiel jest jednym z najpowszechniej występujących pierwiastków na tej planecie, ale to nie oznacza, że w każdym przypadku opłaca się go wydobywać.