Miliony Niemców na zakupach w Polsce. "Ceny są na ogół niższe niż u sąsiadów"

9,8 mld zł – tyle w I kw. wydali cudzoziemcy w naszych sklepach, na bazarach, w restauracjach i różnych punktach usługowych. Najwięcej zostawili przyjezdni zza zachodniej granicy, ale pod względem wydatków na osobę wygrywają Ukraińcy.

wróć do artykułu
  • ~prezes
    (2019-07-03 17:19)
    jak sie wie co i gdzie kupic w Polsce to mozna sporo zaoszczedzic w porownaniu z cenami w RFN.Nasi sasiedzi za Odra sa ta grupa Niemcow o duzo gorszych dochodach i mozliwosciach-stad zalezy im na pewnych oszczednosciach u nas.Sa spore roznice w cenach uslug,np.napraw aut,mechanicznych i blacharsko-lakierniczych,sa roznice w cenach paliw,papierosow,zywnosci,sa tansze mozliwosci spedzania wakacji,np.z namiotem,jadajac w polskich knajpach.Ogolnie dla Niemca jest taniej,moze nie ogromnie ale czasem roznice sa duze.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-07-02 21:46)
    Nikt nie pisze ze to jacyś beżowi Niemcy... pełno ich...
  • ~xxxxxx
    (2019-07-02 15:21)
    Przy ich zarobkach to u nas wiele rzeczy kosztuje taniej.Ale nie wszystko.
  • ~Pott
    (2019-07-02 14:55)
    Oni przyjezdzaja do nas wydawac pieniadze, a my ciagle jezdzimy do nich zarabiac, pucujac kible, zmieniajac pampersy starcom, na budowach, no takie roboty, ktorych nawet czarni nie chca. Brawo Pis!
  • ~ Hanys
    (2019-07-02 14:21)
    15 800 000 przekroczyło granicę zachodnią...granice są otwarte...jak oni to policzyli ????
  • ~ruchadełko portowe z nowego portu
    (2019-07-02 14:01)
    Wczoraj spotkałam na Długiej w Gdańsku grubego Niemca, który z lubością klepał się po swoim opasłym brzuszysku. Po niemieckim brzuszysku.
  • ~Mariola
    (2019-07-02 13:42)
    Miliony Nemcow razem z milionami Uraincow i z dziesiadkami tysiecy Szwedow , tysiacami Litwinow , tysiacami Czechow i Slowakow kupuja w Polsce . Gospodarka rozwija sie dzieki temu , ludzie pracuja , studenci i uczniowie sie ucza , a Policja wykonuje zadania zadane przez Spoleczenstwo . Ojczyzna kwitnie . I niesmiale pytanie : wiesz na kogo glosowac ? No, wlasnie na nas !!!
  • ~Vox Populi
    (2019-07-02 13:42)
    I pomyślcie ,że ten nieudacznik życiowy zwany żoliborskim "geniuszem" chce to zepsuć bo chce na prostych nogach być wysoki bez podnóżka z marszów mięsięcnicowych .
  • ~W-wa
    (2019-07-02 13:17)
    Kocha Towarzysza Stalina nawet oglądała jego POsiadłość w Gruzji za NRD,, widocznie dąży tez do wprowadzenia takich POżądkow w Germani jak była gospodarka za wszechmocnego Stalinka
  • ~Ekonomist
    (2019-07-02 13:11)
    Wprowadzic euro i raj sie skonczy
  • ~babcia
    (2019-07-02 13:07)
    NIemcy kupuja glownie papierosy i benzyne. Czasem myja auta na granicy. I to wszystko na bazarach w stylu post-socjalizmu.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-07-02 12:35)
    A Miertkielow to już zaopatruje się w CZARNE GACIE u siebie ale w CIUCHOLANDACH bo w sklepach ją nie STAĆ taka SKNERUS

Może zainteresować Cię też: