Premier: Polska przez te 30 lat nagrzeszyła bardziej niż Czechy czy Litwa. O co chodzi?

Dyskusja o "zwrotnicach modernizacji" w Polsce przypada w 30-lecie odzyskania wolności i pozwala zastanowić się, czy idziemy dobrą i czy szliśmy dobrą drogą, czy może należy dokonać korekt, a może nawet bardzo głębokiego przestawienia tych zwrotnic - mówił w środę premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~On
    (2019-05-08 12:59)
    Wy nie , piskie, nie wy, tylko ci drudzy, wiadomo! Wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska wina Tuska
  • ~453
    (2019-05-08 13:07)
    To PO zapewniło wyższy rozwój menelu Morawiecki.
  • ~alinka
    (2019-05-08 13:31)
    Kiepskie porównanie. Czesi od wieków nad nami górowali. I kulturalnie i gospodarczo, no i zawsze byli od nas mądrzejsi. Inna sprawa, że od wieków byli zachodem.
  • ~Jeden z 2mln elektro aut
    (2019-05-08 13:32)
    Nie jestem w stanie sluchac i czytac produkcji jego umyslowosci .Ot taka przypadlosc ,nie mogevsluchac dyrdymalow .
  • ~rychu
    (2019-05-08 13:39)
    dewelopera juz mamy, teraz odzywa sie zwrotnicowy !!!!!!!!! Mateuszek KLAMIE !!!!!!!!!!!! a oto przyklad z ostatniej chwili - skarbowka chce ponad 150 mln zl + (odsetki) za VAT na hamburgery na wynos, za okres przed wprowadzeniem wyzszej stawki !!!!!!! tak wygladaja twoje zwrotnice !!!!!!!!! nie dosyc ze wprowadzaja wyzszy podatek na zaywnosc, to żadaja tego podatku wstecz, przed wprowadzeniem korekty podatkowej !!!!!!!!!! Mateuszek-klamczuszek-zwrotnicowy hanba !!!!!!!!! kompromitacja !!!!!!!!!!!
  • ~amira
    (2019-05-08 13:40)
    Czesi luteranie a więc etos pracy,Niemcy zbudowali i przemysł i zostawili nie mieli powstań ,nie żarli się bez przerwy, itp..itp...itp...i jak ktoś zauważył byli zachodem
  • ~sic.
    (2019-05-08 14:09)
    A czy premier raczy wymienic grzechy Kaczynskiego ? Maciarewicza ? Oni popelnili grzechy publiczne ... pokuta - Trybunal stanu ...
  • ~panie premierze,
    (2019-05-08 14:20)
    jako obywatel gorszego sortu tez chce mieć takie odjazdy,jak masz pan....co pan bierze,tez tak chce
  • ~konduktor
    (2019-05-08 14:27)
    Pewnie były błędy i zapłaciliśmy frycowe jak ci, którzy się uczą. Ale teraz ludzie nie czekają do świąt by zjeść pomarańcza, cytrynę czy banana. wielkim grzechem elit rządzących jest krótkowzroczność, brak wizji, prywata i chciwość władzy. Zwłaszcza dla tej ostatniej podejmują najbardziej szkodliwe decyzje, czego przykład mamy właśnie z rozdawnictwem przedwyborczym. Stąd te spory, waśnie, manipulowanie społeczeństwem. Jeśli lider partii prawicowej mówi, że robili badania, co Polacy chcą usłyszeć i oni to właśnie mówią, to tak mogli zrobić i inni. Jaka w tym wizja, troska o państwo? Trzeba mieć prawe serce by tak nie postępować a nie tylko być politykiem. tym grzeszycie ciagle i pokuty nie widać. Pan Premier ma w tym też swój udział. Przestawcie myślenie i swoją moralność zanim przestawicie inne zwrotnice.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-05-08 15:02)
    A teraz dzięki Panu Premierowi jesteśmy na prostej drodze do świetlistego celu. Wielki szacun !
  • ~Nickiewicz
    (2019-05-08 15:05)
    Panu premierowi polecam wycieczke do Czech. Moze przestanie opowiadac bajki o wyzszosci polskiej gospodarki.
  • ~seneka
    (2019-05-08 15:10)
    A Machającemu Łapkami nochal rośnie i rośnie. Już tylko najwierniejsi wyznawcy są wstanie go słuchać.
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-08 15:24)
    Kim jest ten człowiek który pluje stale we własne gniazdo? Mówisz człowieku u naszej pracy, naszym życiu, naszym kraju! Wstydź się pisowski premierze.
  • ~Artur Mazury
    (2019-05-08 15:28)
    U nas Na Mazurach mówią na niego łempaty im więcej kłamie tym więcej łempa mu obwisa.podobnie jest z kaczanem im więcej głupot wygaduje to większy łupież mu się sypie i włosy w nosie rosną które się wycina maszynka za 30 zł.
  • ~falsyfon
    (2019-05-08 15:48)
    Dlaczego ten człowiek tak nienawidzi Polski? Dorobił się w niej wielomilionowego majątku - co z nim jest nie tak?
  • ~nina
    (2019-05-08 15:48)
    Jak dlugo jeszcze bedzie premierem?klamca,mitoman . Zobaczymy co zrobi prezes po publikacji ksiazki K.Piatka o Morawieckim.
  • ~Papa
    (2019-05-08 17:47)
    Przykro mi Panie Premierze że to właśnie wam przypadło odkupienie tych grzechów a nazbierało się ich bez liku przez te 8 lat PO-PSL.
  • ~_sksut
    (2019-05-08 17:48)
    Na pewno trzeba przeprowadzić POrządna dekomunizację w kraju. i nie mam tu na myśli PiS...
  • ~ziutek