Marczuk: Pracodawców stać na to, by dopłacić do PPK

| Aktualizacja:

"Polskich pracodawców stać na to, żeby dopłacić do rachunków pracowniczych PPK" - powiedział wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk. Podkreślił, że podczas konsultacji ustawy o PPK firmy nie sygnalizowały gremialnie, że będą miały z tym problem.

wróć do artykułu
  • ~zzzzzaa
    (2019-03-23 14:09)
    Rozkoszne . Człowiek , który nigdy w życiu nie skalał się uczciwą pracą we własnej firmie śmie pouczać przedsiębiorców - paradne :-)
  • ~Ed
    (2019-03-23 17:01)
    Marczuk a nie pomyślałeś że to Polacy nie chcą należeć do PPK. Wiemy że pieniądze z PPK posłużą do zrealizowania "piątki Kaczyńskiego" a po przejściu na emeryturę nic nie dostaną przyszli emeryci.
  • ~Marcin8877
    (2019-03-23 17:28)
    Mamy rosnące szybko pensje.... Widać że chłopaczyna żyje w jakimś alternatywnym wykreowanym w swojej czuprynie świecie.
  • ~rychu
    (2019-03-23 14:01)
    Bartuniu, pracodawcow stac na duzo wiecej !!!!!!!! czy to znaczy ze kazdy z nich ma podarowac dwa samochody temu ...... z Torunia ??!!!!!!!! albo zeby placili dwa razy wiecej podatkow, tylko dlatego ze sa madrzejsi, maja wiedze, maja odwage podjac dzialania ??!!!!!
  • ~kolejne_oszustwo
    (2019-03-24 03:27)
    To kolejne oszustwo Pisu...Wara od mojego portfela !
  • ~xxxx
    (2019-03-23 21:14)
    A ten już liczy nie swoje pieniądze . Dobre sobie . A niby czemu mają na to łożyć pracodawcy?
  • ~os
    (2019-03-24 00:36)
    jeszcze jeden nawiedzony pisowiec czemu chce cudzej kasy a nie daje swojej kasy ilu oszustów jeszcze będzie prawiło banialuki takie same jak o OFE ze będziecie spali pod palmami ale teraz Pinokio obiecuje wam ze na emeryturach to będziecie spali pod tymi 22 mostami co to niby je wybuduje fantasta
  • ~Bashaga
    (2019-03-24 12:22)
    Zawsze idee są słuszne gorzej jest z wykonaniem. Co złego w idei ubezpieczeń społecznych? Nic ALE i tu zaczynają się schody dajmy - tej grupie a może i tamtej. Cóż z tego że te grupy nigdy nie dołożyły zetka do puli PRZECIEŻ IDEA JEST SŁUSZNA. Ktoś płacić musi więc tu ściągniemy podatek tam opłatę. Pozdrawiam
  • ~garb robola
    (2019-03-23 14:41)
    Oj tam,oj tam dwa miesiące mniej na szeszelach, karaibach i pieniążki się znajdą
  • ~Mariola
    (2019-04-02 19:22)
    Pewnie pewnie ze stac. Jak codziennie rano widze jak szefowie podjeżdżają furami na parking, a polowa produkcji rowerami to widac kogo na co tu stac. Niech i nam wreszcie sie doloza skoro nawet na bonusy wielkanocne sie nie zgodzili
  • ~werka
    (2019-03-26 09:00)
    Też uważam, że stać bo w końcu pracodawca by zatrzymać swoich pracowników to powinien sypnąć chociaż minimalnie kasą. No i ogólnie teraz właśnie się okaże jak szef dba o ludzi.

Może zainteresować Cię też: