Rozmach piątki Kaczyńskiego. Za te pieniądze można by podwoić pensje nauczycielskie albo pomóc frankowiczom

| Aktualizacja:

Pieniędzy wystarczyłoby, żeby podwoić nauczycielskie pensje. Albo zwolnić z podatku wszystkich drobnych przedsiębiorców. Ewentualnie rozwiązać problem kredytów frankowych.

wróć do artykułu
  • ~kresy
    (2019-03-15 19:42)
    ......pismaki polskojęzyczni z der dziennik d szkopa wydawcy..Grzegorz Osiecki....Marek Chądzyński...zajmijcie się biustem makreli... szczje i żuliczki ...tfu
  • ~M. Bambo
    (2019-03-15 17:53)
    PiS na Madagaskar!
  • ~rychu
    (2019-03-15 14:59)
    Jarek i cala banda kretynow, ale poslusznych kretynow, jest za glupia zeby zrobic cos madrego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Proboszcz Pasztett
    (2019-03-15 08:15)
    2019 - PiS przegrywa wybory!
  • ~dnodna!!!
    (2019-03-15 06:45)
    czyli olać emerytów ale dać kasę "frankowiczom" - czyli ludziom którzy świadomie brali kredyty na domy i mieszkania a tym co całe życie zasuwali fuga z makiem !!! BRAWO !!!
  • ~wkrótce
    (2019-03-14 22:32)
    Odczepcie się od żoliborskiego męczyszkapy. Nie podoba się - nie głosować na niego i jego drimtim
  • ~macie coś z glacą
    (2019-03-14 22:03)
    frankowicze, czyli frankensztajny! winniście się leczyć, bo macie coś z glacą! nabraliście kredytów, wprowadziliście się do apartamentów i chcecie, aby podatnicy za was owe kredyty spłacali? To się w pale nie mieści! Zgłoscie się do psychiatry i to zaraz. Im szybciej komornicy wywalą was ,z owych apartamentów, które nigdy waszymi nie były, tym ,dla was, lepiej.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-03-14 21:44)
    Nauczyciele dostają na dzieci... i bez dzieci nie będzie potrzeba nauczycieli wiec to kwestia priorytetów.
  • ~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-03-14 21:17)
    Może jakieś zniżki u prostytutek......??????????????
  • ~ekonomista
    (2019-03-14 21:01)
    Nauczyciele maja super zarobki i jeszcze lepsze życie. Natomiast frankowicze to elita wśród kredytobiorców. Więc piątka PIS jest ok.
  • ~spokojnie
    (2019-03-14 20:16)
    Don Miliardinio ma wszystko dobrze skalkulowane
  • ~zakamuflowana mniejszość polska
    (2019-03-14 18:06)
    Ja rozumiem chęć utrzymania sie u władzy przez Kaczyńskiego . On chce dokończyć zemsty na Polkach i Polakach za lata bycia pośmiewiskiem . Zemstę najbardziej odczują ci co go popierają a on w tej sytuacji będzie miał pełny odlot.
  • ~antyMOnia
    (2019-03-14 15:24)
    A ilu niepełnosprawnym można by pomóc, zamiast wywalać na gwiazdorskie uPOsażenia np. Lisów z czasów Dworaka, tylko dlatego, że byli POlitrukami.
  • ~gosia
    (2019-03-14 15:01)
    ja swoj kredyt bankowy splacilam bez pomocy i nikogo o nic nie prosilam to dlaczego mam teraz doplacac di innych kredytow?
  • ~zin
    (2019-03-14 14:54)
    zamiast przeznaczyc pieniadze na sluzbe zdrowia czy na likwidacje smogu i wspomoz biednych ludzi aby wymienili piece komciuchy to sie przejada Piloci lataja na zlomie 500+ spomogly rodziny ze mogly zakupic sobie samochody przechodzone O to madrosc rzadzacych
  • ~Nickiewicz
    (2019-03-14 11:46)
    Oczywiscie PO POdwajalo zawsze pensje nauczycieli i POmagalo frankowiczom. Nie to co Kaczor! :-)
  • ~pyszkulins
    (2019-03-14 11:45)
    co za demagogia: frankowicze i nauczyciele, czyli ci, którzy mają dobrze. a pomoc jest przekazywana tym, którzy tego naprawdę potrzebują
  • ~sebastian65 12
    (2019-03-14 11:23)
    Pomoc dzieciom to inwestycja, pomoc emerytom to zwyczajna przyzwoitość. A wy piszecie o pomaganiu frankowiczom, którzy świadomie wzięli kredyty na wielkie mieszkania? Co wy porównujecie? Społeczeństwo nie ma żadnego obowiązku żeby wspierać spłaty prywatnych kredytów. Ja mam kredyt w złotówkach, ktoś mi go spłaci? No właśnie. Odczepcie się od rządu bo przynajmniej realnie pomaga tym, którzy tego naprawdę potrzebują
  • ~wzburzony
    (2019-03-14 11:21)
    Nie bardzo rozumiem dlaczego ma się pomagac frankowiczom? Ktoś im kazal brac kredyty w tej walucie? Co ciekawe to ludzie, którzy najczęściej mają gigantyczne mieszkania bo i aspiracje wielkie. I rząd ma ich wspierac zamiast biednych emerytów? Komus się coś pomylilo
  • ~Kauzyperda
    (2019-03-14 10:15)
    Frankowiczom pomagać nie trzeba.Czego durny dziennikarzu wprowadzasz zamieszanie.Chcesz pomagać frankowiczom to pomagasz bankom bo to oni oszukali a nie frankowicze.Trzeba tylko spowodować aby Prezesi banków oddali to co ukradli i nie państwu tylko ludziom.Umowy są w 99,9 % nieważne a więc po co pomoc frankowiczom ty durny dziennikarzyno.Wiadomo,że żadnych franków nie było a banki nie dość,że zdzierały z klientów to grały instrumentami finansowymi CIRS i fx oraz grały na rynku Forex ryzykując pieniądze depozytariuszy.Przez takie durne pisanie podpuszczasz jednych na drugich nie mając pojęcia o niczym albo jesteś ustawiony przez banksterów.Chcesz ich jeszcze dodatkowo wzbogacić?