Były prezes GetBacku dbał o relacje z PiS. DGP dotarł do maili byłego prezesa firmy windykacyjnej

| Aktualizacja:

Konrad K. bał się, że spory finansowe Abrisa, głównego akcjonariusza spółki z państwem polskim, popsują mu relacje z partią rządzącą.

wróć do artykułu
  • ~Wisła
    (2019-02-27 14:06)
    "bo to jest nasz rząd i na niego głosowaliśmy" ... co do jednego pis srebrnika
  • ~bertsi
    (2019-02-27 10:18)
    Po prostu, GetBack zachowywał się jak wszystkie szemrane firmy (sól drogowa itd.) za rządów PO. Pewnie do tej pory jest w szoku, że to nie zadziałało.
  • ~Grzechu_comeback
    (2019-02-27 08:57)
    zaraz zaraz.... DER DZIENNIKU! KTO był szefem KNF za czasów jedynie słusznej władzy? Kto był szefem innych służb? Kaczyński czy Premier Rządu?!?!?! Nie wiem co wam tak bardzo odpowiada na DNIE, ale ciągle tam przebywacie i je POgłębiacie. Czy ten od getbacku przypadkiem nie szukał BEZPOŚREDNIEGO kontaktu z Morawieckim???? Bo jeżeli to ta sama osoba, to nie jest to nic nowego, tylko kolejna odsłona prób POwiązania afery, która zaraz miała wyjść na jaw z władzą, która WAM bardzo nie odpowiada.....
  • ~m-53
    (2019-02-27 07:38)
    Tytuł "bombowy" a w treści nawet nie kapiszon. Poszukiwanie przez oskarżonego kontaktów i wspieranie jakichś działań gazety to ciągle nie są relacje z PiS. Słabiutkie te wywody
  • ~#Daro
    (2019-02-27 07:13)
    A Amber Gold dbał o dobre relacje z rządem PO-PSL.
  • ~ki-bol
    (2019-02-27 06:45)
    Nie ma większego kretyna,,,niż Schetyna !
  • ~Beatka
    (2019-02-27 05:33)
    Smierdziele pisowskie wywloką wszystko zeby ukryć złodziejstwo PREZIA
  • ~SZWABSKIagentTUSKiGRAŚ...WON!!!.
    (2019-02-27 04:50)
    Hehehe!!! .Nie glosuj nigdy na żyto-niemiecką agenturę PO, PSL, SLD. Nowoczesna, Petru, Wiosnę i inne zarazy lewackie!
  • ~Cela +
    (2019-02-27 03:14)
    No to polscy milionerzy z SBeckim rodowodem powoli osiagaja dodatek funkcyjny cela + Cos ostatnio nic nie slychac o Synku I Coreczce Janka K. I o bodowie zamczyska krzyzackiego pod Poznaniem....
  • ~Titania McGrath - zobacz mnie na twitterze
    (2019-02-26 23:54)
    ale jaja
  • ~curious forever
    (2019-02-26 23:16)
    Kiedy usłyszy zarzuty Grzegorz Schetyna za publiczne nawoływanie pisowskiej szarańczy podobnie jak Goebels w Niemczech III Rzeszy nawoływał do strząsania pluskiew wiadomego pochodzenia ?
  • ~ws
    (2019-02-26 23:09)
    Kolejna afera III RP.