Polska ma zapłacić 650 mln zł. Skarb Państwa przegrał w szwedzkim sądzie

| Aktualizacja:

Skarb Państwa przegrał w szwedzkim sądzie spór z funduszem Abris o wywłaszczenie go z akcji FM Banku. 

wróć do artykułu
  • ~Tomasz
    (2019-02-24 21:35)
    Niech PO oddaje
  • ~hanka
    (2019-02-24 21:39)
    Dziekujemy za to PO i PSL
  • ~Straty
    (2019-02-24 21:43)
    Wyslemy tych specow do pracy w szwecji - niech to odrobia.
  • ~0ptyk
    (2019-02-24 21:46)
    Niech oddadzą Sze-chtera, to pomyślimy. W iinym wypadku mogą nas cmoknąć w wentyl.
  • ~Mark Twain
    (2019-02-24 22:01)
    PO=lactwo już nie może się wyprzeć, ze są POprostu wykształciuchami tzn. mają w POsiadaniu wykształcenie ale nie POparte wiedzą ! Polacy jeszcze jakby była trzecia ich kadencja zarządzania cieplejszą woda to Polska byłaby Wenezuelą bis!!!
  • ~baba z Brukseli
    (2019-02-24 22:08)
    Kreatywny ksiegowy Wincent Rostowski zawinil .Powinien odpowiedziec ze piniendzy nie ma i nie bedzie.
  • ~curious
    (2019-02-24 22:14)
    Czy Grzegorz Bierecki ma coś wspólnego z tą luksemburską firmą
  • ~Szechter Aron
    (2019-02-24 22:30)
    Według polskiego prawa, ta sprawa uległa przedawnieniu.
  • ~Rostowki
    (2019-02-24 22:31)
    Szwedzi mają w de wyroki polskich sądów. My powinniśmy mieć w de wyroki ich sądów.
  • ~Tusek
    (2019-02-24 22:35)
    Po ostatnim występie szwedzkiego sądu, niby dlaczego my mamy słuchać, co pierniczą takie szwedzkie sądy. Niech sobie pierniczą.
  • ~ z Janowa
    (2019-02-24 22:41)
    Czy to chodzi o te straty w stadninie koni czystej krwi szwedzkiej? Aż tyle te konie były warte?
  • ~Anna
    (2019-02-24 22:52)
    Ale dlaczego ich zmuszono? Komisja Nadzoru Finansowego chyba musiała dać jakieś uzasadnienie? Musiały być chyba jakieś okoliczności, które uzasadniały taką sytuację?
  • ~kibic
    (2019-02-24 22:57)
    Polska znana filozofia : "Zes.aj sie, a postaw sie."
  • ~ziutek
    (2019-02-25 01:16)
    POMOCY, Szwecja nas bije !
  • ~Heniek
    (2019-02-25 01:47)
    Nie wiem czy można wierzyć szwedzkiemu wymiarowi sprawiedliwości, po tym jak nie oddali stalinowskiego sędziego.
  • ~claudia
    (2019-02-25 03:55)
    Bagno
  • ~ziuk
    (2019-02-25 04:43)
    Czy Kwaśniak beknie? Czy ktokolwiek pociagnie jego oraz jego kolegów do regresu? Czy może będzie jak zwykle - państwo teoretyczne?
  • ~dzyndzelstern
    (2019-02-25 05:37)
    nich .....urwy oddadza z muzeuw to co zajumali w potopie
  • ~barry
    (2019-02-25 06:40)
    To efekt platformerskich rządów i kompetentnego KNF-u. Ten przypadek to dowód na to, że niekompetentmy nadzór może spowodować straty. Z drugiej strony trzeba się dobrać do skóry Abrisowi za Getback. Mają kasę.
  • ~def
    (2019-02-25 07:22)
    wszyscy mają swoje sądy tylko polacy niemieckie

Może zainteresować Cię też: