Milionowe straty polskich stadnin koni w Janowie Podlaskim i Michałowie [WIDEO]

Słynne polskie stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim i Michałowie zakończyły rok 2018 z fatalnymi wynikami finansowymi.

wróć do artykułu
  • ~adameeeeddd
    (2019-02-09 11:54)
    Kto sfinansował "Urodziny Hitlera"? Kto chce zniszczyć rynek wołowiny w Polsce? Kto, chce kręcić karuzele VAT? Tym samym zależy na bojkotowaniu stadnin
  • ~Wyborca PIS
    (2019-02-09 12:27)
    Konie powinny być krwi polskiej a nie jakieś tam Araby z pierwotniakami i innymi zarazkami .Tak samo jak drzewa --bez korników a młodzież tylko z dobrymi genami , reszte wygonic i zniszczyć .My prawdziwi Polacy bedziemy dążyc ,żeby Polska była silna , ludzie zdrowi i piękni
  • ~Lutekkk
    (2019-02-09 11:50)
    Pis, czego sie nie tknie, wstystko spier......... li!
  • ~Tedex2
    (2019-02-09 12:49)
    Przecież to było wiadomo zanim jeszcze zaczęli. Kto choć trochę lepiej zna/znał środowisko i osoby związane z PiS mógł to łatwo przewidzieć. Nihil novi sub sole...
  • ~xxl
    (2019-02-09 11:25)
    Wielkie DZIĘKI dla PiS-u za wspaniałe wyniki , jeszcze jedna kadencja rządzących i Polskę spotka taki sam los .
  • ~gumofiltz
    (2019-02-09 11:27)
    Janow kaputt: potrzeba miejsca - piSS bedzie byki hodowal na rodeo dla de weolopera
  • ~Aga
    (2019-02-09 11:46)
    to było do przewidzenia ....żadne zaskoczenie
  • ~On
    (2019-02-09 14:15)
    Pis dotknie, po godzinie zaczyna gnic, robaczawieje, grzybica......
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-02-09 11:46)
    Antoni wykrył w stadninach terrorystyczne arabskie komórki grożące unicestwieniem Wolski w porażającej skali i skończyło się tak, jak widać. Jak wszystko, czego złapie się PIS.
  • ~On
    (2019-02-09 11:51)
    Pis ma wielki problem z A r a b a m i !
  • ~Karmen
    (2019-02-09 11:37)
    I co by tu jeszcze ..........panowie i co by tu jeszcze . Jakie to prawdziwe przesłanie do tych miernot z ...........
  • ~prawdziwy katolik
    (2019-02-09 12:14)
    Jarosław Kaczyński unowocześnia Polskę. Koń, symbol naszego zacofania, znika z polskiego krajobrazu. Ulice, dzięki mądrej polityce PIS, pod przywództwem prezesa Kaczyńskiego i premiera Morawieckiego przy pełnym wsparciu patriotycznej części naszego społeczeństwa, zapełnią się wkrótce nowoczesnymi pojazdami o napędzie elektrycznym. Władze ogłoszą program auto+, dzięki któremu pojazdy te trafią również w ręce ludzi o niższych dochodach, posiadających więcej dzieci. Mądra polityka partii i rządu daje odpór tym wszystkim, którzy starają się przeszkadzać, nie mogąc się pogodzić z tym, że Polska się pomyślnie rozwija.
  • ~Luna Rossa
    (2019-02-10 09:54)
    Za co się nie wezmą w g... się obraca...Ilu trzeba teraz lat, by to wszystko posprzątać i naprawić
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-02-11 20:39)
    Słynne stadniny koni to był początek dewastacji Polski przez reżim PiSbolszewicki !!!
  • ~Jawor
    (2019-02-09 17:29)
    Zamiast koni zaczniemy w stadninach hodować kaczki i lepiej na tym wyjdziemy.
  • ~bełata brzęszczyczykiewicz
    (2019-02-09 13:57)
    Polska PiSowska jest nowoczesnym państwem uważającym ,że hodowla koni jest zajęciem przestarzałym i nienowoczesnym nie przystającym do ambicji kraju innowacyjnego .My w to miejsce zaczęliśmy produkcję pojazdów przyszłości czyli bryczki z napędem elektrycznym i to jest jedno z największych osiągnięć DOBREJ ZMIANY ,KTÓRA NIEBAWEM ZASŁUŻY na miano bardzo "dobra zmiana"
  • ~Git888
    (2019-02-09 16:28)
    No i teraz czekamy kto poniesie odpowiedzialność za zrujnowanie stadnin ??? Myśle ze minister Ziobro powinien !!! Za zdefraudowanie stadnin pieniędzy za doprowadzenie do ruiny !!!
  • ~Paweł
    (2019-02-09 18:01)
    Czego Kaczyński dotyka, to znika.
  • ~remington-steel
    (2019-02-09 12:39)
    Klasyka Dobrej Zmiany - to samo dzieje się w szkolnictwie, wymiarze sprawiedliwości, w armii, służbie cywilnej, mediach publicznych, administracji i służbie cywilnej...
  • ~Julka