Milionowe straty polskich stadnin koni w Janowie Podlaskim i Michałowie [WIDEO]

Słynne polskie stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim i Michałowie zakończyły rok 2018 z fatalnymi wynikami finansowymi.

wróć do artykułu
  • ~xxl
    (2019-02-09 11:25)
    Wielkie DZIĘKI dla PiS-u za wspaniałe wyniki , jeszcze jedna kadencja rządzących i Polskę spotka taki sam los .
  • ~gumofiltz
    (2019-02-09 11:27)
    Janow kaputt: potrzeba miejsca - piSS bedzie byki hodowal na rodeo dla de weolopera
  • ~Karmen
    (2019-02-09 11:37)
    I co by tu jeszcze ..........panowie i co by tu jeszcze . Jakie to prawdziwe przesłanie do tych miernot z ...........
  • ~Aga
    (2019-02-09 11:46)
    to było do przewidzenia ....żadne zaskoczenie
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-02-09 11:46)
    Antoni wykrył w stadninach terrorystyczne arabskie komórki grożące unicestwieniem Wolski w porażającej skali i skończyło się tak, jak widać. Jak wszystko, czego złapie się PIS.
  • ~Lutekkk
    (2019-02-09 11:50)
    Pis, czego sie nie tknie, wstystko spier......... li!
  • ~On
    (2019-02-09 11:51)
    Pis ma wielki problem z A r a b a m i !
  • ~adameeeeddd
    (2019-02-09 11:54)
    Kto sfinansował "Urodziny Hitlera"? Kto chce zniszczyć rynek wołowiny w Polsce? Kto, chce kręcić karuzele VAT? Tym samym zależy na bojkotowaniu stadnin
  • ~prawdziwy katolik
    (2019-02-09 12:14)
    Jarosław Kaczyński unowocześnia Polskę. Koń, symbol naszego zacofania, znika z polskiego krajobrazu. Ulice, dzięki mądrej polityce PIS, pod przywództwem prezesa Kaczyńskiego i premiera Morawieckiego przy pełnym wsparciu patriotycznej części naszego społeczeństwa, zapełnią się wkrótce nowoczesnymi pojazdami o napędzie elektrycznym. Władze ogłoszą program auto+, dzięki któremu pojazdy te trafią również w ręce ludzi o niższych dochodach, posiadających więcej dzieci. Mądra polityka partii i rządu daje odpór tym wszystkim, którzy starają się przeszkadzać, nie mogąc się pogodzić z tym, że Polska się pomyślnie rozwija.
  • ~Wyborca PIS
    (2019-02-09 12:27)
    Konie powinny być krwi polskiej a nie jakieś tam Araby z pierwotniakami i innymi zarazkami .Tak samo jak drzewa --bez korników a młodzież tylko z dobrymi genami , reszte wygonic i zniszczyć .My prawdziwi Polacy bedziemy dążyc ,żeby Polska była silna , ludzie zdrowi i piękni
  • ~remington-steel
    (2019-02-09 12:39)
    Klasyka Dobrej Zmiany - to samo dzieje się w szkolnictwie, wymiarze sprawiedliwości, w armii, służbie cywilnej, mediach publicznych, administracji i służbie cywilnej...
  • ~Tedex2
    (2019-02-09 12:49)
    Przecież to było wiadomo zanim jeszcze zaczęli. Kto choć trochę lepiej zna/znał środowisko i osoby związane z PiS mógł to łatwo przewidzieć. Nihil novi sub sole...
  • ~Marzena
    (2019-02-09 13:01)
    PO wszystko spartaczy!
  • ~a n t y s n o b
    (2019-02-09 13:17)
    Pomysł PO na dostatek Polaków to budowa strategicznego działu gospodarki w postaci eksportu rasowych koni. Czy to tylko bezład umysłowy i bezmózgowie polityczne? W rzeczywistości rynek koni zimnokrwistych jest wielokrotnie bardziej opłacalny od wąskiego rynku ekskluzywnych zabawek dla snobów. Nawet jednak oba te rynki nie stworzą strategicznego działu gospodarki. Milionowe straty to dotkliwe straty ale może dla Kozidrak ale nie dla państwa.
  • ~bełata brzęszczyczykiewicz
    (2019-02-09 13:57)
    Polska PiSowska jest nowoczesnym państwem uważającym ,że hodowla koni jest zajęciem przestarzałym i nienowoczesnym nie przystającym do ambicji kraju innowacyjnego .My w to miejsce zaczęliśmy produkcję pojazdów przyszłości czyli bryczki z napędem elektrycznym i to jest jedno z największych osiągnięć DOBREJ ZMIANY ,KTÓRA NIEBAWEM ZASŁUŻY na miano bardzo "dobra zmiana"
  • ~rychu
    (2019-02-09 13:58)
    nie ma jednej dziedziny zycia, ktorej "dobra zmiana" by nie ********** !!!!!!!!!!
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-09 13:58)
    Skończcie z tą propagandą, konie mają się bardzo dobrze./ Tak mówił minister S.
  • ~On
    (2019-02-09 14:15)
    Pis dotknie, po godzinie zaczyna gnic, robaczawieje, grzybica......
  • ~komuszek bo ur. 1944
    (2019-02-09 14:21)
    Klacze w tych stadninach są kryte niewłaściwie - to mają być ogiery ze stadnin przewodniej partii
  • ~frankowicz
    (2019-02-09 14:48)
    Na dobrą zmianę jest tylko jedna skuteczna szczepionka: KARTKA WYBORCZA.

Może zainteresować Cię też: