Milionowe straty polskich stadnin koni w Janowie Podlaskim i Michałowie [WIDEO]

Słynne polskie stadniny koni arabskich w Janowie Podlaskim i Michałowie zakończyły rok 2018 z fatalnymi wynikami finansowymi.

wróć do artykułu
  • ~:)
    (2019-02-15 09:10)
    stadnina padła z powodu suszy bo tak wysuszyli konto stadniny
  • ~Mnieso
    (2019-02-15 05:03)
    Konina potaniala, wiec sa straty. Ale mieso kotow i psow jest nadal w Polsce w cenie. Szczury I padlina wolowa juz skonsumowane. Takze swinie z afrykanskim pomorem.
  • ~zuzel
    (2019-02-13 00:24)
    To jest wielka niegospodarnosc. W normalnym kraju prokuratura juz powinna dzialac. Zaczynajac od ministerstwa rolnictwa, ktore powsadzalo tam nieudacznikow pisowskich.
  • ~Tilijuk
    (2019-02-12 22:29)
    Stadniny koni to byly pierwsze firmy na krorych pis polozyl lape po przejeciu wladzy bo mialy duzo kasy i bylo je latwo doic. Jak koncza, widac. Przewiduje, ze predzej czy pozniej wszystkie firmy przejete przez pis (o wiele wiecej ich jest niz nam sie w zlych snach wydaje) skoncza podobnie, poniewaz pis (jak udowodnil od czasu Ekspressu Wieczornego) przedsiebiorstwami zarzadzac nigdy nie potrafil.
  • ~Ano właśnie
    (2019-02-12 20:47)
    Cały kraj w ruinie, wystarczyło parę lat rządów tych nieudaczników
  • ~ .
    (2019-02-12 19:26)
    Program gospodarczy PO - Hodowla koni i polowania na dinozaury. Na takich lewackich poprawnych pa ca nów już nigdy żaden Polak nie zagłosuje.
  • ~Bastard
    (2019-02-12 18:37)
    Troliskom PiSowskim aktywna działalność na forach nic nie Pomorze . Kreatywny hejcik podobnie jak kreatywna księgowość faktów nie zmieni ! Kończy się zawsze tak samo ! Naga prawda ! Ciekaw jestem tylko kiedy do PiSowskich wyborców to dotrze ! Obawiam się ze za późno !!!!
  • ~klapouchy
    (2019-02-12 14:59)
    Czy Zbyszek naśle tam prokuratorów? Przecież można ich oskarżyć o niegospodarność i narażenie na stadniny na wielomilionowe straty!
  • ~Bnn
    (2019-02-12 11:40)
    Powinno być małe zyski a nie straty
  • ~lili
    (2019-02-12 10:51)
    to przecież Dobra Zmiana
  • ~kibicMARTWY
    (2019-02-12 09:31)
    Polska "istnieje" na mapie. Polacy istnieją dzięki iż są na robotach w Anglii, Niemczech, Irlandii, Norwegii, Holandii, Francji a w Polsce dzięki temu że przyjeżdżają w/w oraz polonia z USA i Kanady . tyle realiów reszta nakręca dług i udaje jego spłatę .... wybrańcy mają pracę w związkach zawodowych, bankach partiach, Spółkach i .. takie są realia bundesrelu, a zapomniałem jeszcze o kilku klubach, które grają na pażstwowych stadionach wszak ich nigdy nie wykupili ....
  • ~Blanka
    (2019-02-12 08:21)
    Ale głupie komentarze. Myślenie boli?
  • ~OjDyrRydz
    (2019-02-12 07:39)
    Bardzo słusznie ,że znikaja te stadniny koni ARABSKICH . Można bowiem domniemywać ,że są one skażone islamem co wśród naszego społeczeństwa jest niedopuszczalne . Brawo PiS tak trzymać !!!! A .....I DO PRZODU !
  • ~Julka
    (2019-02-12 02:45)
    Oto symbol pisowskiej władzy
  • ~Tak to jest...
    (2019-02-11 23:07)
    Dyktatura ciemniaków ma się dobrze...
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-02-11 20:39)
    Słynne stadniny koni to był początek dewastacji Polski przez reżim PiSbolszewicki !!!
  • ~tezet
    (2019-02-11 18:56)
    No to jak jest? To lepsza czy gorsza zmiana? Wyniki nie kłamią.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-02-11 12:03)
    PiS niczego nie zepsul. Celem bylo tylko i wylacznie przejecie stadnin przez swoich totumfackich. Cel zostal osiagniety w 100 % . Reszta to tzw. collateral damages.... Brawo PiS!
  • ~rozsądny
    (2019-02-11 10:38)
    Ktoś wygrał licytację i nie kupił konia ? Takie rzeczy się raczej nie zdarzają. Ale jeśli ktoś licytował po to, aby popsuć licytację i nie miał zamiaru płacić za konia - tu już jawna prowokacja. I w Polsce niestety jest wielu co mogli mieć taki pomysł.
  • ~bara
    (2019-02-11 08:06)
    jak moze baran rzadzic konmi - kon by sie usmial

Może zainteresować Cię też: