NBP nie wyjaśnił wątpliwości. Glapiński poda się do dymisji? "Jak wrócę z Radomia, to się zastanowię"

Bank centralny opublikował zarobki prezesów i dyrektorów, co jednak nie zakończyło kontrowersji.

wróć do artykułu
  • ~MANNEKEN PIS leje bez zmian /klimatu?/
    (2019-01-10 06:41)
    Przyłapany Prezes mataczy - niczego nie tłumaczy, nie bo nie. To źle świadczy o Prezesie. O tym jednym i o tym drugim, jeszcze ważniejszym.
  • ~ubawiony głupotą
    (2019-01-10 07:01)
    Koza i kura mają średnio po trzy nogi powiada NBP...
  • ~jula
    (2019-01-10 07:15)
    Pytam PiSencję czy was nie wstyd ? To wy desygnowaliście na tą funkcję tego aroganckiego i cham.....kiego osobnika ,który w sytuacji podbramkowej atakuje i plecie bzdury. TO BYŁ STRZAŁ W 10 !
  • ~soros
    (2019-01-10 07:19)
    Niezależne media dalej jątrzą i szczują ......A ja jakie były zarobki za czasów bufetowej, Belki, Balcerowicza.......to już cicho sza??????????
  • ~Trybson
    (2019-01-10 09:02)
    bezbłędna polityka? odpisy na rezerwy spadły a koszty wzrosły 2017 vs. 2016.. o czym on mówi.... po nas choćby potop
  • ~Ryszard
    (2019-01-10 09:14)
    Biedny Gowin. Nie dość ,że biedny to jeszcze musi wziąć zimny prysznic.Swoją drogą to ciekawie wyglądą poważanie Wicepremiera rządu RP przez Prezesa NBP.
  • ~Kalder
    (2019-01-10 09:30)
    Glapiński ujawnił, że biuro polityczne PiS postanowiło w tym miesiacu uwlonic Chrzanowskiego - tzn. afera KNF wystarczająco juz przyschła
  • ~guest
    (2019-01-10 10:11)
    a to dorbe, zarobków Balcerowicza nie ujawnili... Niech żyje szkodnik! I wara od jego majątku...
  • ~kob .
    (2019-01-10 10:48)
    panie prezesie narodowy bANK POLSKI TO NIE PANBA PRYWATNY FOLWARK
  • ~pollock
    (2019-01-10 11:04)
    PIS i NBP niech teraz przypadkiem nie kładzie uszu po sobie tylko WOLNIUTEŃKO i spokojnie proceduje sobie swoją ustawę. To Glapiński ma rację, że nie trzeba się śpieszyć i natychmiast odpowiadać publicznie na zaczepki Wyborczej i innych .......Kaczyński jest zbyt wyrywny. Premii w rządzie Szydło też trzeba było bronić, a nie kłaść się od razu na grzbiecie z łapkami do góry
  • ~quick
    (2019-01-10 11:15)
    Zwyczajny cham i złodziej !
  • ~emeryt70
    (2019-01-10 11:38)
    Dwórki muszą mieć ekwiwalent za kontakty z Glapą. A Glapa też super dyma Kaczora.
  • ~KON-STY-
    (2019-01-10 11:39)
    i co PiSaki "nic się nie stało" śpiewacie a może pomożecie wytłumaczyć Glapińskiemu że to "wina Tuska" (!?) . Zamilkliście klakierzy dojnej zmiany
  • ~vincent vega
    (2019-01-10 11:51)
    Łżą jak pis.
  • ~piotr
    (2019-01-10 19:06)
    typowy przedstawiciel karierowicza
  • ~oburzony
    (2019-01-10 21:17)
    Odczepcie sie od pana Glapinskiego i jego najblizszych wspolpracownic. Pan Glapinski przez lata byl prawa reka pana Kaczynskiego, a nawet lewa noga, wiec mu sie cos za to nalezy. Atak na pana Glapinskiego to atak na pana Kaczynskiego.
  • ~gorszy sort
    (2019-01-11 03:56)
    Im sie przeciez wszystko nalezy , to lepszy sort , nowa rasa panow
  • ~pisu gry psujące ten kraj