Zarobki w NBP. Ile zarabiają prezes i dyrektorzy? Przedstawiciele Banku ujawniają na konferencji

| Aktualizacja:

Budżet państwa nie jest obciążony kosztami gospodarki własnej Narodowego Banku Polskiego - poinformowała w środę Ewa Raczko, zastępca dyrektora departamentu kadr w Narodowym Banku Polskim.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2019-01-09 10:51)
    J a j a sobie z ludzi robią!? podali uśrednione zarobki żeby tylko cały czas kryć jakieś blond lale zarabiające po 65 tys.
  • ~onan
    (2019-01-09 10:54)
    Po 3 latach nieRządów PiS można zdecydowanie stwierdzić, że za PO to byli drobni kieszonkowcy a za obecnej władzy to jest złodziejska mafia!
  • ~dociekliwy...
    (2019-01-09 10:59)
    Po co była ta konferencja? nadal nie dowiedzieliśmy się ile zarabiają "dwórki" Glapińskiego a przecież o wynagrodzenie tych pań w całym tym skandalu chodzi!
  • ~Zniesmaczony Przekrętami i Sitwami
    (2019-01-09 10:54)
    Glapiński do natychmiastowej dymisji! Niech sobie utrzymuje agencję złożoną z chłoptasiów do haraczy wyduszanych od banków i panienek do spec misji w spodniach prezia, za prywatne pieniądze. A od pieniędzy publicznych WARA!
  • ~...ropuch..
    (2019-01-09 10:54)
    ...konferencja pustosłowie..dalej nie wiadomo na ile te panie łoją budżet czyli nas...
  • ~xxl
    (2019-01-09 10:53)
    Konferencja NBP, czytaj - robienie w UJA obywateli , w dwa UJE albo nawet trzy .
  • ~Tera my som u koryta
    (2019-01-09 11:02)
    Zarabiaja tylko po 64,950 miesiecznie wiec po co ta dyskusja o jakichs 65,000 I wiecej. Co liczyc kujwa ludzie nie umiecie? Tera my som u koryta I pojalujta w doooo.pe wojta....
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-01-09 11:08)
    Po co temu Gla.pinskiem.u te kobiety. Je mu chyba juz nie staje...
  • ~KwidzyniakA
    (2019-01-09 11:01)
    Ja zarabiam 2000 zł a mój kierownik 10000 zł, to po ile zarabiamy średnio ? :) :) :)
  • ~Mark Twain
    (2019-01-09 11:07)
    Najbardziej adekwatne będzie podanie zarobków osób o które rozbija się cały temat. Jeśli nikt nie zarabia pow. 65 tys. zł. a zarabia np.64990zł. to prawdą jest, że nie zarabia pow. 65tys. zł.!
  • ~Don Carlos
    (2019-01-09 11:23)
    To co przedstawiła ta kobieta z NBP to "kit i lipa", nie odpowiedziała na żadne pytanie dziennikarzy o wysokość zarobków muminki pani Martyny Wojciechowskiej, a o to przecież chodzi - powtarzam pytanie: Ile zarabia miesięcznie pani Martyna Wojciechowska? To pytanie i precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest zasadniczą sprawą nagannych wysokich zarobków w NBP oraz przedstawienie kompetencji p. Wojciechowskiej i na to nie odpowiedziała ani przedstawicielka NBP ani sam Adam Glapiński. To jest następna ściema PiS-u i całej tej czeredy kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego. Z te i setki innych kłamstw PiS musi iść w odstawkę, bo prowadzą Polki i Polaków oraz Naszą Ojczyznę do ruiny.
  • ~ratujecie buldoga
    (2019-01-09 11:22)
    Baby ,będziecie siedzieć za wprowadzanie w błąd !
  • ~Bingo
    (2019-01-09 11:20)
    To ile zarabiaja te dwie genialne panie?
  • ~Cyt
    (2019-01-09 12:22)
    Ta konferencja to kpiny z Polaków. Kłamią jak z nut. Morawiecki, co mu udowodnił sąd. Glapiński, który wysyła na konferencję podrzędego urzędnika, który nic nie wie, bo się nie przygotował. Na pytanie "Jakie składniki wchodzą do pensji". Odpowiada: wszystkie. Kompromitacja totalna. Moryto+ rozlało się totalnie. Jak długo totalna zła zmiana będzie chołubiona przez wierny do bólu pisowski lud.
  • ~filutek prof.
    (2019-01-09 11:20)
    I co wierzycie tym ****** ,które przez dwa tygodnie kamuflowały tworząc księgowość wirtualną .
  • ~Banda !
    (2019-01-09 11:59)
    Co za belkot. Albo natychmiast zwolnic cala bande, albo zlikwidowac stanowiska prezesow ktore sa zupelnie zbedne, poza tym zredukowac caly sztab biurokratow o conajmniej 50% !! Co za Banda !
  • ~Mili
    (2019-01-09 11:13)
    To była konferencja w której pani z NBP stwierdziła , że razem z psem ma 6 nóg . Po ilu latach tej ...tfu wolności , to państwo będzie funkcjonowało normalnie ?
  • ~jolka blondyna
    (2019-01-09 11:57)
    A ten NBP to bank prywatny czy państwowy ?
  • ~hydraulik patriota
    (2019-01-09 11:55)
    Zarząd ustalił w 2010 r. - czyli za Tuska. Tak myślałem, bo ten Tusku to zaczyn wszelkiego zła i nieprawości.
  • ~tak pytam
    (2019-01-09 11:32)
    A kto ustala wysokość tych zarobków?