Jest porozumienie resortu Ziobry ze związkowcami. Pracownicy sądów dostaną podwyżki i nagrody

| Aktualizacja:

Ministerstwo Sprawiedliwości zawarło we wtorek porozumienie ze związkami zawodowymi w sprawie podwyżek płac dla pracowników sądów; przed świętami wszyscy pracownicy sądów otrzymają 1000 zł brutto nagrody, niezależnie od stanowiska i pełnionej funkcji - poinformował PAP resort.

wróć do artykułu
  • ~JDof
    (2018-12-18 18:43)
    Wystarczy strajkować. Teraz warto, bo PiS bardzo chce wygrać kolejne wybory. Więc każdemu da, czego będą chcieli, nawet zadłużając państwo. Bo skoro Polska ma deficyt, to każde zwiększenie wydatków powoduje wzrost długu.
  • ~UE
    (2018-12-18 19:00)
    Ale tylko robotnicy, kasta niech idzie strajkować do Tuska.
  • ~xxl
    (2018-12-18 19:43)
    Zbychowi d.pa wymiękła , BRAWO pracownicy , tak trzeba postępować z REŻIMEM .
  • ~Derwisz
    (2018-12-18 19:58)
    A na Węgrzech sytuacja robi się coraz gorętsza. Orban liczy ile ma kasy na zachodnich kontach. Bo czas spie....ć. A nasze kacyki i szamany bawią się w najlepsze. Sprawiedliwość puka do drzwi. A Prawo czeka na Was.....
  • ~STOP Korumpowaniu wyborców pieniędzmi z budżetu
    (2018-12-18 20:05)
    SUPER! To teraz pytanie komu zabrali na ten 1000 zł nagrody za nic. Ziobro to największy fail całej tej "dobrej zmiany".
  • ~Z PRLowskiego kabaretu
    (2018-12-18 20:30)
    Wszystko w normie zgodnie z propagandą WSI......sponsorowane panie przez ministerstwo na wokandach muszą być zadowolone aczkolwiek mogą być niezaspokojone ........................więc orły sokoły czas sprostać zadaniu !!!!!!
  • ~rychu
    (2018-12-18 22:03)
    ta informacja w "Gazecie" jest nieprawdziwa !!!!!!!!!!! Zbysio nie dal nagrody i podwyzki tylko "przesunal" !!!!!!!!! zabral sedziom, zeby miec na "podwyzki" dla personelu pomocniczego !! nie jestem przeciwko zadaniom pracownikow sadow, ale to co robi Zbysio, to juz nie jest dzielenie spoleczenstwa, tylko jego sklucanie i antagonizowanie !!!!!!! za czasy pierwszych rzadow sekty Jareczka upieklo ci sie Zbysiu, ale teraz juz sie nie upiecze !!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Dama Pik
    (2018-12-18 23:14)
    I nauczyciele też chorują. Tylko czy dostaną po 1000 zł nagrody?