Ceny prądu idą ostro w górę. "Szok i zapowiedź horroru"

Lokalne władze w szoku przeglądają oferty sprzedawców prądu, unieważniają przetargi i biją na alarm. Droższy prąd oznacza droższą kolej, szkoły i szpitale - czytamy w środowym "Pulsie Biznesu".

wróć do artykułu
  • ~nick...
    (2018-09-26 10:34)
    "dobra zmiana" w akcji...:(
  • ~ajax
    (2018-09-26 14:54)
    Prawie wszystko drożeje jak oszalałe, a wg. GUS oficjalnie inflacja poniżej 3%.Ciekawe kogo oni chcą oszukać i po co to robią?!
  • ~miś
    (2018-09-26 10:30)
    I 500+ ch_j strzelił.
  • ~soul
    (2018-09-26 10:49)
    i bardzo dobrze, nie ma lepszej metody na otrzeźwienie jak dobranie się do kieszeni
  • ~Micha
    (2018-09-26 13:07)
    Państwo PIS jest głównym zyskującym na podwyżkach ale ludziom nie płaci nawet połowy tego co na zachodzie, mimo cen światowych prądu, benzyny i innych produktów codziennego użytku. To prawdziwe oblicze PIS.
  • ~Hebius
    (2018-09-26 11:14)
    Wszystko to pokłosie cen polskiego węgla z polskich kopalni.
  • ~=taka prawda
    (2018-09-26 15:01)
    No i co niedorozwinięty mamy wzrost gospodarczy? Gdyby był wzrost mielibyśmy nadwyżkę budżetową, a nie prawie najwyższy deficyt (5 miejsce od końca) a ędzie jeszcze gorzej bo "górka" już się kończy. Ale bolszewik głupi każdą bajkę kupi!
  • ~Kryzys 2018
    (2018-09-26 19:28)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~postronny obserwator
    (2018-09-26 14:08)
    Nasz obecnie największy sojusznik, który zwiększa eksport węgla do Polski odbiera zapłatę za akcję sprzed 3 lat....
  • ~[ ╲╱]☁[├─┤]
    (2018-09-26 11:04)
    Przecież trzeba zapłacić za wiatraki - myśleliście ze będzie taniej niż węgla... a tu kłopot bo 1MWh z węgla kosztuje 170zl a 1MWh z wiatraka to wydatek 370zl - te 200zl musicie zapłacić więcej... będzie jeszcze drożej... do samych wiatraków budżet dopłaci 16 miliardów zł (łącznie dotacji do OZE jest ponad 32 miliardy zl) Wy za to zapłacicie. Ceny prądu wzrosną o ok 200 - 300%
  • ~piotr
    (2018-09-26 10:31)
    To nieprawda, po to mamy prąd z polskiego węgla, żeby nie drożało. Na tym polega nasza suwerenność energetyczna.
  • ~sasaasas
    (2018-09-26 17:44)
    Górnictwo, zablokowanie alternatywnych źródeł energii, 500+ - będzie płacić i płakać!PiS+
  • ~wawa
    (2018-09-26 14:40)
    Jak na rybach - najpierw zarzuca się przynętę a jak ryba się złapie się na haczyk jest już za późno. 500+,300+ , socjal, emerytury to przynęta. A po wyborach już suweren nie ma nic do gadania- można go dy...ć do woli, a raczej do następnych wyborów.
  • ~Paweł
    (2018-09-26 22:46)
    No to mamy Prąd+ czyli skutek utworzenia holdingów Energetyczno-kopalnianych. W zasadzie można by już ogłosić program Inflacja+
  • ~Lysa
    (2018-09-26 16:01)
    Program "Energia plus" wg PIS.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-09-26 21:13)
    Bliski koniec znieczulającego działania 500+.
  • ~sors
    (2018-09-26 23:24)
    Dziennik nie napisze , że wzrosły ceny wszystkich czterech głównych komponentów ceny dla klienta końcowego: uprawnień do emisji dwutlenku węgla (ponad 210%, zielone certyfikaty (ok. 200% ) POdwyżki cen prądu to zasługa Niemiec, bo nie kto inny jak Niemcy przeforsowali kary za emisję CO2. Lewackie Boty bedą pisać, ze to niby wina PiS
  • ~dirty nasty
    (2018-09-26 10:46)
    ok prąd znowu drożeje, jak co roku, odkąd pamiętam, a żyje 30 lat na tym świecie, prąd co chwile rośnie zamiast pisać "newsa" (bo artykółem to to nie jest na pewno) że dorżeje prąd, byś się pokusił panie/pani? no właśnie kto to napisał bo się nie podpisał?, dobra wracam do tematu - byś się pokusił napisac DLACZEGO drożeje, bo to mnie jako obywatle obchodzi najbardziej DLACZEGO drożeje, a nie że drożeje bo to przecież ku**a widzę po rachunkach ktoś mi powie DLACZEGO drożeje? i nie pier**l że pincet plus bo drożeje co roku nie zaleznie czy było pincet, pis, po, sld
  • ~zwykły Polak
    (2018-09-27 10:30)
    Ja tam uważam że najlepiej co wyszło Jarkowi i PiS to wielki program dla Polaków - Inflacja + !!!!
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-09-26 16:35)
    Milczeć! Energetyka została zawierzona Matce Przenajświętszej i niech charchacze i kaundeliści przestana na nią charachac.Minister Tchórzewski, zwany Mędrcem z Siedlec zawierzył. Hurra! Prąd nie zdrożeje bo na to nie zezwoli Pan Prezes Kaczyński.A mastacy, kaundelisci i koprofile niech się idą zmasturbować, hej! Dlaczego media niemieckie szczują? Dlaczego nie podadzą przykładu Niemiec, gdzie prąd jest aż o 11% droższy niż w Polsce.

Może zainteresować Cię też: