Ceny prądu idą ostro w górę. "Szok i zapowiedź horroru"

Lokalne władze w szoku przeglądają oferty sprzedawców prądu, unieważniają przetargi i biją na alarm. Droższy prąd oznacza droższą kolej, szkoły i szpitale - czytamy w środowym "Pulsie Biznesu".

wróć do artykułu
  • ~danioostry
    (2018-11-25 14:18)
    dlatego zdecydowalam sie na panele fotowoltaiczne od Oze-biomar (partner certyfikowany niemieckiej firmy Aleo, która jest producentem paneli fotowoltaicznych - a jak wiem co jest niemieckie jest dobre) i powiem Wam, że te panele a własciwie ich jakość jest rewelacyjna zwłaszcza w porownaniu z innym produktami podobnych producentów a po pół roku ich uzywania widze znaczna roznice w rachunkach i to na duzy plus
  • ~midas
    (2018-10-03 10:25)
    A ile będzie kosztował prąd do tych samochodów elektrycznych, które już, już zaleją Polskę dzięki krzywoustemu?
  • ~tor
    (2018-10-02 22:34)
    JAK TO MÓWI NASZ WSPANIAŁY RZĄD . Stać NAS / tzn macie na to zarobić / już na 600+ wyprawki 300 utrzymanie WOT dopłaty do górnictwa przez lata . Co najwyżej podniesiemy ceny ........ WSZYSTKIEGO i jakoś to będzie Po co nam energia z wiatru czy słońca skoromamy węgiel a właściwie już go nie mamy tyle aby starczyło . Ale przecież w/g mądrego ministra gdy nie będzie wiało energii też by nie dało a jak nie będzie węgla to bedziemy palić ...... chyba śmieciamy ze składowisk a tych nam nie brakuje
  • ~Norbert
    (2018-10-02 14:02)
    b dobrze niech "dobra zmiana " dopier..li polactwu aż się pos..ją z biedy
  • ~Prof. Glass
    (2018-10-02 13:00)
    To tylko nasi bracia w wierze robią porządku na rynku prądu, apotem wody, a potem gazu, a potem benzyny, a potem cen żywności itp. Szalom goje Będziemy płakać i płacić, bo jesteśmy najmniej zorganizowanym narodem Europy! A za to masa pokręconych egotycznych indywidualistów!
  • ~z pisu
    (2018-10-02 10:21)
    TEJ ZIMY BĘDZIE ZIMNO I CIEMNO .
  • ~HJ,E
    (2018-10-02 07:42)
    SZALEJECIE NIEMIECKI DURNY GNIOCIE I PLOTKI KODOWSKIE PROPAGUJECIE !
  • ~Jam
    (2018-10-02 06:29)
    a co tam, pobiegajcie sobie po ulicach i pośpiewajcie "Ode do radości ... Zachciało się niemieckiego protektoratu czyli Unii to nie narzekać !
  • ~Ojczulek
    (2018-10-01 15:54)
    Szanowni to ZAPŁATA za Rusofobie ,i popieranie Sankcji.Wobec Rosji,Iranu Chin.TO DOPIERO POCZĄTEK.
  • ~POLEXIT
    (2018-10-01 08:51)
    To było do przewidzenia, a będzie jeszcze gorzej. Polska w Eurokołchozie weszła w interes kupowania wirtualnych praw do emisji CO2 i teraz będziemy płacili haracz za bajkę o globalnych antropogenicznych zmianach klimatu. Będzie tylko gorzej, dużo gorzej.
  • ~mitex
    (2018-10-01 08:26)
    To jakaś propaganda przecież od trzech lat nastąpiła dobra zmiana będą jeszcze zniżki bo teraz są coraz częściej huragany a PiS-owski minister poustawiał w całym kraju ekologiczne elektrownie wiatrowe
  • ~Podatki.
    (2018-10-01 07:58)
    One są już takie same jak w rozwiniętych krajach Unii, a zarobki daleko od średniej w Unii.Jest tam bardzo wiele różnych podatków.
  • ~aqq
    (2018-10-01 07:02)
    Sprzedano X lat temu dystrybutorów energii - to teraz mamy.
  • ~Polska 2019
    (2018-10-01 02:13)
    Będzie głód na Podkarpaciu!
  • ~v kolumna.
    (2018-09-30 11:11)
    Der Dziennik straszy !!!!!!!
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2018-09-30 02:40)
    Niech żyje Nam 1000 lat pan Prezes Jarosław Kaczyński.Była tysiącletnia III Rzesza pust budiet tysiaca liet Polsza.
  • ~oswiecony leming
    (2018-09-29 12:12)
    Lampy naftowe POwroca do Polski.
  • ~xyz
    (2018-09-29 12:01)
    No to macie tę dobrą zmianę!!!! Ha ha ha! Przypomnijcie jej do czego w Polsce, której nie było doprowadziły podwyżki ce.!!! Czekajmy z nadzieją na ten efekt!!!!
  • ~head
    (2018-09-29 08:08)
    Rząd napędza inflację, dojdzie do hiperinflacji.
  • ~Emerytka40 lat pracy
    (2018-09-29 04:31)
    Nigdzie na swiecie nie ma takiej drozyzny jak w Polsce.Co my biedni bedziemy robić za co żyć ? ;i jak žyć ? Dostałam rachunek za prąd to myślałam że zawału dostanę .Dziękuję za wszystko za 500 i 300 plus za te drogi i mosty co będą dopiero budowane są podwyźki gazu wody zyywnosci .a lekarstw nie musze kupowac.lepiej zdech.nąc niż żyć w takim kraju i z takim rządem .juź się boję dnia jak usłyszę w telewizorze co PiS będzie robił i co zrobił .

Może zainteresować Cię też: